Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

ejjjj no nie jest tak źle bo gdy nadchodzi okres karmienia jest bosko. wynagradza mi wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaliki są z wiśniowym dżemem. Powiedziałabym, że sama robiłam... ale tylko zrywałam wiśnie ;) Za to okupiłam to własną krwią zostawioną na korze drzewa :D Doceńcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kotko, nie wiem o co pytasz :D Ciasto jest drożdżowe :) słodkie z dżemem zawiniętym i tyle :) Zadna filozofia :D Tylko trzeba cierpliwości - prawie jak z seksem ;) - bo musi urosnąć a później czułych rąk, które zawiną ;) Nie zwieńczałam dzieła lukrem. Liczyłam na jakiegoś dżentelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język po kolana to w pewnych okolicznościach natury pożądany bardzo język ;) Będę Ci tak robiła częściej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz ide w objecia kocura bo marudzi.... 🖐️ widocznie za malo w ogrodku szpadlem machal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla miłych Pań z okazji ich święta 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się zakochałem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sis, częściej. Muszę dbać o Twój tyłek :D Nie wiem czy jestem miła... ale kwiatek wezmę jeśli to nie jakaś roślinka trująca ;) Dziękuję za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLka jakże bym śmiał:) to najpiękniejsza róża z mojego ogrodu wyobraźni...:) a za te rogaliki to przepadłaś..., albo raczej ja przepadłem...:( zakochałem się... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rogalikach? Jedz a nie je kochasz ;) Zrobi się nowe to będziesz dalej konsumował miłość :D A róża jakiego koloru? Uwielbiam białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam:-(:-D Obawiam się Sis, że jeśli będziesz w ten sposób o niego dbać, to może się to bardzo źle skończyć. A wolałabym nie kupować większego krzesła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj mi tu. Nie wystarcza Ci już moja miłość Sis? :D Fundnę Ci fotel ;) x Sąsiad? Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będziesz mi takie do końca życia robiła?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna :) Dziękuję. A będziesz mi takie całe życie przynosił? :D (cholera zacznę kupować chyba hurtowo fotele ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę przynosił!:) i na rękach Cię nosił...,znaczy do kuchni żebyś mogła te wspaniałe rogaliki robić:) czekałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na północ? z życzeniami? :) Wariat :D Na rękach? wystarczy jak mnie będziesz sadzał na kolanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się już zdeklarowałaś...to mam na oku taki piękny biały, idealnie będzie mi pasował do salonu Ależ Twojej miłości Lubię nic mi nie zastąpi, nawet mężczyzna przynoszący kwiaty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×