Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Pusz, widocznie tego potrzebuje Twoja głowa. Ech weź żebym ja się o Ciebie martwiła? :D To się nie mieści nigdzie :P x Większość moich sukienek odkrywa znacznie dekolt. NIe chciałam pokazać zbyt dużo ;) Na imprezę zdarzyło mi się iść w topie z odkrytym ramieniem bez... Było oki ;) chyba nikt nie zauważył :D :P Hmm no i tak sobie myślę, ze latem bywam na plaży w takich plażowych topach i wtedy tez nie krępuję piersi :) ale to sporadycznie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh dziewczyny:) przecie o to chodzi aby ktoś zauważył nie koniecznie od razu:) i żeby cały wieczór myślał jest w .....czy bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to też nie dziwi :D Chyba zapytam Tatę czy się ine szlajał kiedyś w Twoich okolicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja nie mam spodni :P dobra ide sie jednak polozyc trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale podnieca wa chyba świadomość ze wy nic nie macie pod a inni nie wiedza:) lub tylko sie domyślają;) fajnie tak się sadziec z taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie zbyt wolno;) sweet dreams:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podnieca to, że nie mam ;) A jak chcę by ktoś zauważył to zawsze mogę zrobić tak jak Sharon Stone :D w nagim instynkcie. x Pusz! Do łóżka :P x Dobranoc Gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u mężczyzn chodzenie bez koszulki latem (nie na plaży) to też można uznać za eshibicjonizm? Panowie robicie to dla nas czy sami dla siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis :D Myślisz? Mi się czasem wydaje, że dla siebie jednak. Bo jak dla mnie to robią to niech spodnie też zdejmą :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochata czy nie fajna jest jak jest ;) Kurcze jak lubię i takie dywanikowate i nagie. Każda ma coś w sobie. To chyba tak jak z kobiecymi piersiami. Każde są fascynujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy sobie pooglądać ;) Padło na Ciebie :D I tak się staramy zrobić żeby było gorąco... wtedy chętniej zrzuciśz koszulkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×