Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Czwórka bo znowu leniuszek jesteś i Ci się nie chce do kompa usiąść :D x Może latem Gospoś ;) (poszczuję Cię tak jak Ty nas :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić żebyś sobaczyła ale strasznie długo mi się ładuje. Więc Ci opisze ;) ładna Pani stoi bokiem i do połowy piersi ma uniesioną koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko za słowo? ;) :P Oki moi mili, na mnie czas. Jutro ciężki dzień. Słodkich ;) Gospoś, niech Ci się przyśni striptiz :D Tobie 4 również ;) w męskim wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, za co ja mógłbym trzymać? może przyciągnąłbym Ciebie do siebie za szlufkę w dżinsowej spódniczce, jeżeli nosisz takowe. Ale to cieplejszą porą erotycznych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabezpieczenie przed tzw. hot-linkowaniem, ale taki komunikat jest tylko wtedy, jeśli klikasz w link z forum. Jeśli go skopiujesz i ctrl+V wkleisz w pasek przeglądarki, powinno otworzyć się bez problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Widzę, że ktoś bardzo chciał Ci pokazać ładną panią Czwóreczko ;) Dziękujemy :D Wyspani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee chyba aż tak bardzo nie parzyły ;) Dżinsowej mini nie mam :( mam inne :P ;) A życzenie nocnych striptizów Wam się spełniło? Mi chyba tak... bo jakoś tak w niektórych miejscach o poranku czułam jakbym wyszła spod prysznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewyspani ;) a tak poza tym, mezczyzni, z okazji waszego swieta... duzo fantazji, duzo mocy w biodrach i niech wasze centymetry nigdy nie odmawiaja wspolpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie właśnie! Dopiero się budzę wiec dobrze, że Koci przypomniała;-) X Panowie! codziennego widoku jędrnych piersi i pośladków, ociekających pożądaniem spojrzeń i eksplodujących orgazmów!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ironiczna, w 75% Twoje życzenie już mi się spełnia, i to od lat. Pozostałe 25% uzupełniam przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kotko, miło że ktoś pamięta. Życzenia praktyczne więc tym bardziej cenne ;) Żadnych pie.rdów, kwiatuszków, tylko konkret ;) No ale o to w sumie chodzi w tym wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×