Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Pusz:-) to jak juz posprzątacie piwnicę Koci, zapraszam do mnie-mam strych do ogarnięcia:-P wtedy zastanowię się czy Ci wybaczyć:-) x Koci zamów od razu 2 kontenery, drugi do zapełnienia u mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu wiedzialem, ze to bedzie nieszczesliwa milosc jestes podla kobieta i tyle ide sobie poszlochac w kaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Bardzo dobrze ci idzie, az głupio się wcinac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz czworka, wszystko pieknie, ale za towarzystwo gosposia to ja jednak podziekuje w takiej chwili :) wiesz gosp, nic osobistego, ale wolalbym bez ciebie :D:D x no coz poes, sama rozumiesz, tu tylko seks a tam wielka milosc i burza uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem o co Ci chodzi Pusz ja jestem po postu miła:-) sam widzisz ze Gospoś mnie pochwalił, powiedział że świetnie mi idzie...nie mogłam udać, że nie słyszę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niee, chyba cos czuje, ze gdzies tam w glebi zaczyna we mnie wzbierac uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezinteresowne oczywiscie prawie, ze platoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wlasnie zastanawiam duzy masz barek czworka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede baaardzo grzeczny normalnie tak grzeczny, ze to az nie do uwierzenia bedzie x poes twoj tajemniczy wielbiciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie to samo Gospoś:-P Bufet mam hmmm odpowiedni:-P a barek...większy:-D tylko owiany większą tajemnicą:-D X Pusz:-P i to mi się podoba:-Dtaki grzeczny, że aż się chce futerko poczochrać:-P jesteś na dobrej drodze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×