Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Ale wierzysz? Ufasz? Chcesz? Czy złożyłeś broń i tarczę jedynie dzierżysz w dłoni? Ja moją czasem opuszczam. Czasem tego żałuję. Ale wibratora jeszcze nie kupiłam... więc chyba nadal wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa co masz przeciwko romantykom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy nie spotkałem człowieka całkowicie pewnego siebie. Oczywiście za wyjątkiem kompletnego idioty." (Carl Gustav Jung, 1875-1961)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lubie przykro mi to mowic, ale przymilanie sie juz nic nie pomoze nawet kluseczka mnie nie zlamiesz zaluje, ale niestety porzucam cie na rzecz twojej sis wybuchla we mnie zarliwa milosc i zeby nie bylo, nie tylko do jej barku :D odkad obiecala, ze bedzie mnie grzecznie czochrac po futerku jestem caly jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luz, Pusz ;) Niech Ci nie jest przykro! Jakoś to przełknę (bo to pierwszy raz? :D :P). Lubiękiedy jesteś zakochany w innej ;) Mogę się bezkarnie z Tobą droczyć :P A te różowe futerko na kajdankach i tak zawsze będzie dedykowane Tobie :D x Dobranoc moi drodzy. Miło było Was "zobaczyć" i skosztować waszych emocji, dotknąć i musnąć skórę rzęsami i ustami. Dziękuję ;) Kto nie lubi romantyzmu ten nie klika: https://www.youtube.com/watch?v=D1VB1FZOiWQ&list=RD9-Qohei3oLA&index=36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Czasami chciałabym mieć słabszą pamięć :) i krótszą. Dobra i długa przydaje się w życiu zawodowym a w społecznym szkodzi. Czego oczy nie widzą, czego umysł nie wie... i takie tam prawdziwe brednie :) Co ciekawe jak się człowiek odda pożądaniu zapomina :) Może dlatego zatracamy się w seksualności? I moze dlatego mam ochotę? :D x Czwóreczko, chodź napijemy się wina. Pogonimy nostalgię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam swoje ;) ale gdyby mojego nie wystarczyło mogę przygarnąć i Twoje :D A czy babskie nie wiem :) na razie sama siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cię tak ta pamięć gryzie? Coś się wydarzyło ostatnio, czy jakieś stare sprawy się przypomniały? Coś w tym stylu co ja kiedyś się zwierzyłem, typu "moje nieudane podboje"? ;) Ja tam zatracam się bo wiecznie mi mało ;) I nie ma w tym większej logiki ani głębszego sensu. Miło by było posiedzieć z Tobą, ale obowiązki niedzielne wzywają ;) Potem zerknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze w życiu! :) Zazdroszczę czasami ;) Leć, ja pójdę w tronę słońca póki nie zachodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję Ci bardzo Kociczko :D Tylko kurcze dziś mam ochotę na bardziej drapieżne zwierzę ;) x Gospoś, tej jasności Ci zazdroszczę czasem. Tylko tego bo tak poza tym nie wiem co masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka jesteś the best ten motyl jest uroczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam czułki i buty .... to spojrzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze boję się go jest okropny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes cholera jasna skad ty masz moje kompromitujace fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będzie śnił mi się w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×