Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

czworka, a ty na bezsennosc z okazji soboty cierpisz?? co to za krzyki od samego rana?? :) a w ogole to sie przywitam dzien dobry i widzisz?? widzisz?, jestem grzeczny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
sie chcialo sie misia to sie ma, teraz nie odbieraj mi chleba i nie marudz tylko sie za robote wez kobieto , podrap po pleckach, albo zrob cos innego pozytecznego :D ja w koncu jestem misiem np niechcemisie :P , albo nudzimisie, albo spacmisiechce troche tych misiow jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zamowienie zostalo zrealizowane ale poniewaz akurat mamy promocje, wiec reszta jest w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Siostrzyczko :) Czasem tak jest. Romantycznie i nostalgicznie gdy głowa w kłębuszkach i obłokach nieboskłonu ;) Daj policzek, pokażę Ci jakie to uczucie ;) x Cześć Kociczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Znasz” mnie. Czasem zamyślony, częściej radosny. Nienormalny jak wszyscy. Zbieram Twoje uśmiechy. A gdy odległa się stajesz. Przeglądam je wieczorami. Uśmiech tak piękny i szczery. Godny złotych ram. A jakże śliczne ma ramy. Te usta... Jedwabnie delikatne. Niczym motyl. Zapewne ich pocałunki subtelne Na miarę muśnięć jego skrzydeł. A Ja...Kwiat wśród kolców skryty. Motyl zbyt delikatny i nieosiągalny. Ale to przetrwam. Znajdę siłę. Wilgoć czerpać będę z Twojego oddechu. Korzenie zapuszczę w epizodycznych chwilach. A blask włosów słonecznych światło zastąpi. Czy budzić się już muszę ? Tak pięknie jest śnić o Tobie. Podsycam w ten sposób mój stan. Stan duszy i serca.. Nawet agonia miłości nie jest złem. Gdyż wiem że jestem zdolny by kochać. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak się dobrze wpasuję firanką z rzęs w Twoją twarz Sis to pewnie nieuniknionym będzie zetknięcie i biustami. Damy Gosposiowi przyjemność popatrzenia. Chociaż pocałunek ten jest tak bardzo delikatny jak i niewinny :) A nastrój, jak wnioskuję po wierszu nie tylko jest mój :) Zazdroszczę tym , którzy mają pewność, że potrafią kochać. Mi czasem brakuje tej pewności. Jest tez szansa, że zwyczajnie zapomniałam jak to się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiękiedy pamiętam cię nie było mnie tu 2 lata zapomniałem hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widzę eLKa że tak samo pojmujemy pocałunek motyla... na policzku, na skroni, na oczach... przypomnieć Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia kim jesteś pomarańczowy gościu :) Ale mogłeś/aś mi nie przypominać, że to już minęły 2 lata :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam doswiadczenia jesli chodzi o motylki wiec pozwole sobie tylko zauwazyc, ze poniewaz produkt jes w cenie promocyjnej, wiec niestety, obwarowane jest pewnymi warunkami :) , a teraz nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz Sasiad? Chodź, spróbuj. Tylko się nie poparz i mnie przy okazji... Chyba, że zostaniesz i podmuchasz. Jakkolwiek to nie zabrzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie oparzenia nie goją się jakbym nie dmuchał... ja już nie chcę się sparzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Gospoś bo się wzruszę :P ;) Że Sąsiad jest romantyczny to ja czuję i wiem ale, że Ty? ;) Zaraz uwierzę, że naprawdę tęskniłeś :D x Puszek, Pluszek, Kluseczko :D A Ty niby w czym nie chcesz przeszkadzać? Siadaj i patrz jak całuję Sis. W końcu jak Twojej miłości jest dobrze to i Tobie być dobrze powinno ;) x Sis, dobrze Ci gdy tak muskam i łaskoczę? :) Pozwolę ustom Twoim wypieścić moje powieki i zetrę z nich uśmiech moimi je przykrywając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×