Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

pff Ty to nie puszystym misiem jesteś, a kudłatym niedźwiedziem:-P Nie dość, że mówisz mi ze czytać nie będę, to jeszcze podsyłasz niedostępny filmik. Wredoto Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak?? w belgii przechodzi a w polsce niedostepny??? dowcip stulecia :D:D czekaj, moze sie caly skrot nie wkleil, albo cos??? https://www.youtube.com/watch?v=yQJXu_NynZc a na basie to prawie puszysciak, tylko ja nie mam wasow :P:P ale reszta sie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czworka, koniec zartow :D zabieraj sie do ciagniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to sa jaja, 600 postow i juz wisi?? gratulacje i wcale nie jest mi zle z "tym programem o ktorym nie mozna pisac bo zostaje za spam uznane" nie mam wyrzutow sumienia , jak kuba bogu tak bog .... jak bedzie chodzic to uroczyscie obiecuje, ze przetrawie te pierdoone okienka z glupotami gratulacje kawo, opinie o ssobie i swoich reklamach uznalas za spam?? geniusz ten filtr pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz wąsów??? Juz nawet te włosy Ci wypadły??? Dramat:-D A ta pani na początku to prawie ja. Tylko nie mam grzywki:-D Ja dziś pcham od ciągnięcia juz mnie usta bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czworka jak to jest jak wypada to hurtem taka juz dola, ten cholerny opor powietrza ale nie martw sie zostalo jeszcze kilka na plecach i tylku bedziesz sie mogla pobawic mam dobre serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaa jak zwykle ty sie chyba od swojej sis zarazilas z tym "poka" wiesz co??, taki brak zaufania do swojego puszysciaka?? a ja tesknie , wzdycham, spac przez ciebie nie moge placze po nocach ooo czekaj tys jest jednak zla kobieta zobaczysz, zlosliwe, kajdanki beda z rozowym futerkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworko mozesz wierzyc. pusz ma wlosy i na tylku, i na plecach, i na udach... i jeszcze na innych czesciach ciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak pragne psychicznego zdrowia poes musisz mnie sprzedawac?? a czworeczka juz prawie moja byla o nie, tak latwo nie bedzie masz szlaban na orgazmy 2 tygodnie poslusznego obciagania misiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy się gżą , miziają , kociumkwaszą i swawolą , a eLKi nie ma kto przytulić... a gdzie Ona jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonałaś mnie Koci, uwierzę jak zobaczę. W ciemno nigdzie łapek pchać nie będę wiec Pusz POKA:-D a różowe kajdanki mi się akurat podobają X Panie sąsiedzie;-)co jak co, ale o przytulanit Sis to ja zawsze pamiętam:-) Zginęła nam właśnie, ale pewnie nadal szuka wiosny;-) oby nie za długo, bo zaczynam tęsknić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie wiosny? może znalazła sobie bawiątko?) ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes a tak w ogole to ty cos za duzo wiesz :) zaczynam sie bac czworeczka, od tej chwili kocham tylko ciebie obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa, przeciez to u mnie sie szkola szpiedzy z cia, fbi, massadu, kgb i jeszty alfabetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bój się, bój...Koci działa na moje zlecenie i jak widać jest bardzo skuteczna;-) Nic jej nie umknie:-P X Ale że tak- tylko wyłącznie mnie? Bo jak tak, to nawet mogę być miła i grzeczna:-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba posune sie nawet do tego, ze stwierdze, ze nie tylko cycki, ale i tylek masz ladniejszy niz ta zdrajczyni twoja sis od dzis jestem tylko twoj tylko i wylacznie a teraz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis ma naprawdę ładniejsze cycki...ale Twoja wersja jednak bardziej mi się podoba:-D I teraz muszę być miła i grzeczna? No to się pięknie załatwiłam ale słowa dotrzymujdę -) słodkich i relaksujących snów:-) (z kajdankami w roli głównej):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka aż taki tygrys Ci potrzebny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem zg/wałci i zamorduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×