Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

taaa zobaczymy jak bedziesz spiewal gdy nagle szczekoscisku dostane :P wiesz, ze awansowalismy na vip kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialem taka nobilitacja do czegos zobowiazuje w koncu :D a co do szczekoscisku, to sie nie boje :P:P pojde na dlugi wieczorny spacer, nawdycham sie swiezego powietrza i bede spac jak dziecko :D i zeby nie bylo wcale sie nie boje i wcale nie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
wiosna idzie , komu zaczyna uderzać do głowy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Przyszłam was pchnąć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagnac!!! pchac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
czworka to ty mlodej kotki jeszcze nie slyszalas :D jak ma faze to jak drwal po tygodniowej balandze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraaaaz , chwila ja chrapie??, jaa??, no poes, ^powiedz czy ja chrapie?? nigdy i w zyciu a tak w ogole to chyba ci ten ser z tych flipsow zaszkodzil kotku bo cos...znaczy ten, no eee...chyba moze lepiej pojde na ten spacer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiecie jak się ucieszyłem, że Poes pomogła Sm-ow'owi:) widać Kafe przydaje się nie tylko do miłego pieprzenia;) jakby było fajnie jakby Ironia napisała,że ze Smof'em była na extra imprezie,albo Poes napisałaby,że Smof jest lepszy od Kocura (wiadomo w czym:) ), albo eLKa napisałaby, że Doktor albo Gospodarz doprowadzili ją do wspaniałego orgazmu...,nareszcie Kafe przydałoby się do czegoś konstruktywnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chrapiesz, ale mlodej nie doscigniesz :P a chipsy to pojda w tylek podobno bardzo go lubisz, wiec tegoz kochanego ciala nigdy za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki poes :) perspektywa oproznienia barku wlasnie odplynela w sina dal jak kocur to przeczyta, to mi urwie leb przy samej d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
pewnie ,że zauważyłam że całkiem poukładani i nader spokojni :) nawet całkiem mi się ten wasz spokój spodobał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio nie pozbawiaj mnie złudzeń...😭 jak jeszcze powiesz, że nie ma Świętego Mikołaja to cały mój świat runie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa tu wszyscy sa sila spokoju ja na ten przyklad jestem tak spokojny i leniwy, ze nawet jak juz przyjdzie co do czego, i sie wygodnie uloze na obiekcie mych pragnien, to miast dzialac czekam na trzesienie ziemi dlatego tez ... no wlasnie :) dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
hmmm przychodzi mi tylko jedno do głowy Smof , zamiana tzn. obiekt pragnień na tobie ale chociaż ręce wtedy zapędź do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obiekt pragnień na tobie ale chociaż ręce wtedy zapędź do roboty" xxx ja protestuje..... ja chce byc przygniatana ciezarem ciala, chce slyszec to dyszenie w ucho i oddychac w rytm sztych.... a dla jego dloni to ja mam lepsze miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znaczy , ze co?? w jednej rece drink, w drugiej papieros, szeroko rozlozone nogi i delektowac sie widokiem, regularnych poruszen glowa pomiedzy kolanami?? ojjj cos mi sie wydaje, ze dzis sobie nagrabie :D:D:D jak tak patrze za okno to bardzo ladny wieczor, chyba jednak sprawdze czy mnie nie ma na dworze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
poes no ale przygniatana czekając na trzęsienie ziemi? to chyba rzadko się zdarza w naszym klimacie. poza tym chęć zarządzania na górnym pokładzie dla mnie bardziej kusząca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
po dogłębnym dotlenieniu, krew lepiej krąży w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł o b u z
Bywały piękniejsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes przesadzilas ogrodniku z dlugoooooooscia tego skrotu :) poza tym nie dziala nawet po wklejeniu, pewnie gdzies trzeba jeszcze kawiarniane spacje pousuwac, ale nie chce mi sie kombinowac, wiec pozostane nieswiadomy krwawi me delikatne serduszko :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
faktycznie ładny dzień się zapowiada ale u mnie to za 5 min może byc odwrót o 180st :) a link rzeczywiście nie działa, a czym chciałaś nas uraczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa bo cholerny skrypt kafe wstawił tam 'amp ;' Końcówka linku powinna wyglądać &oe=55860048 Inna sprawa, że obrazek taki sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×