Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Gość gość
w trzech postach jedna buźka to faktycznie nadużywanie przynajmniej o jedną za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok Pusz-przekonałeś mnie:) teraz będę używać buźki za zdwojoną siłą...trzeba na kogoś nakrzyczeć? x Gościu-Ty też przeginasz z buźkami-powinieneś się trochę ograniczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czworeczka w sumie to bym cie popchnal, ale jak widac znowu sie spoznilem taki juz los puszystego gapcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ?? ma prawo mnie bolec glowa?? ma moge byc zmeczony??i spiacy? moge a wy jestescie rozpustne i zboczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czworka?? tak bezczelnie klamac w zywe oczy to nawet misiu nie potrafi jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez podziwiam i wielbie cie nieskonczenie i caly czas wiec nie wiem o co chodzi ide spac, moze mi sie przysnisz?? :D mam kilka ciekawych koncepcji :P spermastycznych zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dobry dobry, tylko strasznie śpiący;-) Cześć Koci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien dobry, zle kobiety :) x z jakimi przerwami??, toz tesknie nieustajaco a sennych opowiesci nie bedzie bo nie moge gorszyc tak zacnego i szanowanego grona :P x poes a co ty tak wiosennie od bladego switu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz czworka przeciez nie bede jak kiedys opowiadal o mrocznych kazamatach pelnych pelgajacego blasku pochodni, i dziewic meczonych jekow :D:D x poes a ty mnie obrazasz?? czy dopieszczasz?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial, ze bedziesz cokolwiek czytac?? :D to mogloby byc raczej trudne ...znaczy czytanie, w twoim przypadku :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×