Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekonkubina

Konkubinat to grzech

Polecane posty

Gość gość
a mnie to wieszanie plakatów po miescie kojarzy się z przypowieścią o drzazdze w oku bliźniego, a niedostrzeganiu belki we własnym oku :) Zero pokory i zwyczajne chamstwo przemawia przez Kościół. Faryzeusze aż boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te plakaty to samo życie. Ja nie wiem że ktoś zyjący w konkubinacie nie wstydzi się tego! I jeszcze te pomioty wydaje na swiat. Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni troche pokory w poście drodzy katolicy :) w czymś oku drzazga ale w swoim belki nie widzicie :) JAMENT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekonkubina wczoraj Fajne te plakaty są. Kłują po oczach niezliczone rzesze konkubin i konkubentów. Wreszcie ktoś prawdę pokazuje publicznie. Konkubiny wstydźcie się, grzeszycie! xx Wiesz po co to jest zrobione? Bo pracownikom korporacji zwanej Kościołem Katolickim spierdziela gruba kasa. Jest coraz mniej ślubów kościelnych. Piszę korporacja, pracownicy, bo tak się zachowuje większość kleru. Tylko nieliczni wykonują posługę kapłańską z serca, z powołania. Dla reszty to tylko interes. Dla twojej informacji, małżeństwo urzędowe, czyli niekościelne też dla KK jest konkubinatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj grzech ciężki to pedofilia ,nie wspominając o wydzieraniu kasy od wiernych,pijaństwie księży,łamaniu przysięgi życia w celibacie itd itd xxx Ale księża nie łamią przysięgi życia w celibacie. Czystość seksualna i celibat to zupełnie dwie różne sprawy. Celibat to tylko bezżeństwo. Jeśli osoba ta uprawia gdzieś seks, to jest to po prostu seks pozamałżeński, czyli grzech. A z tego można się najzwyczajniej w świecie wyspowiadać:) Natomiast gdyby zakonnik, który ślubuje czystość, uprawiały seks, wtedy łamie śluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no! ja się z konkubinatu też wyspowiadam :D hue hue hue :D i tak co jakis czas skoro można grzeszyć jak się z tego spowiadam, pożałije, postanowię poprawę ale znów się złamię jak pleban w burdelu hehehe :D już widzę jak księża się z prostytutek spowiadają hahahaha DOBREEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale księża nie łamią przysięgi życia w celibacie. Czystość seksualna i celibat to zupełnie dwie różne sprawy. Celibat to tylko bezżeństwo. Jeśli osoba ta uprawia gdzieś seks, to jest to po prostu seks pozamałżeński, czyli grzech. A z tego można się najzwyczajniej w świecie wyspowiadać" - nie znam się na tych kościelnych "przepisach" które jednych obowiązują bardziej, innych mniej..., ale jeśli prawdą jest, co piszesz, jest to kolejny dowód na zakłamanie i hipokryzję kk, wstrętnej fałszywej, pazernej sekty. I rację miał Ktoś wyżej, pisząc, ze kasa im spierdziela, stąd te żenujące plakaty. Mam wielką nadzieję, że ta "akcja" odbije im się czkawką i więcej ludzi otworzy oczy na tych perfidnych kłamców...i mają czelność Boga w to mieszać i wykorzystywać !!! Tfu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mm
Konkubina z głową - Mamy też podpisany dokument, który po okazaniu w Szpitalu/Urzedzie/ Sadzie możemy dowiedzieć się wszystkiego o 2 połówce. Też u notariusza to załatwiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×