Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny! Koniecznie odwiedźcie www.gdziewesele.pl! Tam jest absolutnie wszystko co jest potrzebne do organizacji wesela! Sale wesele, zespoły i dj-e na wesele, fotografowie i kamerzyści, a nawet odlotowe atrakcje weselne! :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zespół muzyczny to zapraszam na stronę zespołu www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Night Light z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byście chcieli przygotować jakąś atrakcje weselna to mogę podpowiedziec ze fajna opcja jest pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki w dobrych cenach możecie znaleźć w hurtowni www.fajerwerkigorzow.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już salę i zespół, no i niedawno zamówiłam już tort weselny z tej cukierni z Katowic http://cukierniatortykatowice.pl/. Ja sobie wybrałam akurat śmietanowy, taki bardziej klasyczny, ale ta cukiernie realizuje też indywidualne zamówienia. Macie jakiś gości, którzy nie jedzą mięsa? Nie wiem co dla takich osób zaplanować w menu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panny Młode biorące ślub w 2016 roku:) Jak przygotowania? Wszystko dopięte na ostatni guzik, czy może nadal jesteście w proszku? Dzielmy się swoimi doświadczeniami i wzajemnie inspirujmy! Zapraszam do facebookowej "grupy wsparcia": http://www.facebook.com/events/1565377107118183/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wspomnieć o korzyściach płynących ze skorzystania z propozycji firmy, która świadczy usługi zarówno z zakresu fotografii jak i operatora kamery. Nowoczesny oraz spójny reportaż z wesela to owoc doskonałego zgrania zespołu oraz bardzo dobrej komunikacji na przyjęciu jak i w back- office przy montażu. Od 5 lat realizujemy nowoczesne reportaże. Napisz do nas a z pewnością skompletujemy idealny pakiet. Zapraszam do kontaktu biuro@sdron.pl 690-050-049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
My pobieramy się w listopadzie tego roku i powoli bierzemy się za przygotowania. Niektórym może się wydać, że późno ale nie planujemy nie wiadomo jak wielkiego wesela. Salę chcielibyśmy wynająć w tym hotelu http://palacdomaniowski.pl/wesele-w-palacu Jest przepiękna a goście mogliby skorzystać z pokoi i spokojnie zostać do poprawin. Suknię mam już upatrzoną, garnitur jest, orkiestrę też mamy. Pozostało załatwienie wszystkiego z ksiedzem, zaproszenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pobieram w październiku i wszystko jest już dopięte na ostatni guzik a przynajmniej tak mi się wydaje ;-). Jestem bardzo zadowolona bo udało się nam zarezerwować salę weselną w Pałacu Akropol u nas w Lublinie. Piękne miejsce tylko oblegane pod tym względem dlatego mieliśmy szczęście. Tak w ogóle na ślub przylatuje moja siostra z Australii z którą nie widziałam się na żywo prawie 10 lat. Naprawdę nie mogę się doczekać tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam to zazdroszcze aż;) Mnie czeka skromny ślub cywilny w czerwcu(razem z nami 30 osob) a że usc na soboty nie pozwala to z wesela nici... Po ceremoni obiad w restauracji( po wielkanocy bedziemy dowiadywac sie o ceny itd) Sukienke kupie w maju, fryzjera i kosmetyczke tez wtedy zaklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie macie jeszcze fotografa to z czystym sumieniem mogę polecić The Life Artists Duet kreatywnych fotografów. Naprawdę wyróżniają się z tłumu. Ale co ja tam będę pisać po prostu sprawdźcie i oceńcie same https://www.facebook.com/thelifeartists1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przygotowania do wesela pelna para. wykupilismy sobie miejsce w www.eurohotel.swarzedz.pl/ tam sa piekne wesela, u kuzynki bardzo mi sie podobalo! Juz sie nie moge doczekac naprawde, choc sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowo się czułam na własnym weselu w skórzanych butach zamawianych ze sklepu internetowego -http://butyslubne.com.pl/ Bardzo wygodne, mimo dość dużego obcasa. Żadnych obtarć, szczególnie się bałam że będą cisnęły w palcach, ale o dziwo nic takiego się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala, fotograf, szpilki...wszytsko zajęło nam rzeczywiscie duzo czasu. Juz po naszym ślubie, a goście najbardziej byli pod wrażeniem... zaproszeń! i calej oprawy typu winietki na stół, etykietki na butelki, etc. Zamawialismy na amelia-wedding.pl i to był naprawdę strzał w 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o muzykę na weselu mogę polecić Dj Sebastiana Pączkowskiego. Grał u nas i świetnie się sprawdził. Super muzyka i prowadzenie imprezy - nikt nie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałem okaz****awić się na weselu gdzie grał Dj Sebastian i rewelacyjnie wspominam zabawę weselną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do sali to u nas sprawdziła się gospoda we Wrześni. Lubimy rustykalne klimaty i Gospa Ejo http://gospaejo.pl/ jest właśnie w tym klimacie. Kuchnia każdemu smakowała, mieliśmy dania typowo polskie plus śródziemnomorskie, nie chcieliśmy żadnych udziwnień. Było fajnie, tradycyjnie, tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×