Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość
o co ci wogole chodzi nikt Ciebie o nic nie pyta. czy ja mówię że będę takie coś miała? chyba nie więc się nie wtracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Nie raczej nie będziemy nic dawać :) rodzicom tylko będziemy dawac album ze zdjęciami i podziękowaniem:) chyba na sali ale to tak w miarę na spokojnie bo jakoś nie podobaja mi się te podziekowania publicznie jakby na pokaz.. Ostatnio bylam na weselu i tam dawali wszystkim gościom pudełko z ciastem jak sie wychodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmując autokar na wesele skorzystaliśmy z oferty uznanego przewoźnika www.asik.com.pl wszyscy dotarli na czas i w komfortowych warunkach. nasi goście bardzo chwalili ten wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
hej hej co tutaj tak cicho? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) my też nic nie dajemy gościom bo ile by trzeba mieć tego ciasta żeby było na dzień wesela i jeszcze gościom dawać więc podziekujemy im za przybycie :-) ogólnie czekam na urlop a teraz na popo do pracy chodzę. nie ma dnia żeby o ślubie nie myśleć. w necie bukiety oglądam, dużo dziewczyn pisze żeby nie były ciężkie bo potem ręką boli, ją myślę o rozach w odcieniach pudrowego różu. tak myślałam o ponczochach na pasie tylko jeszcze nie miałam takich ubranych więc nie wiem jakie to uczucie, bo myślałam o samonosnych ale nie wiem czy nie będą spadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja jeszcze o takich szczegółach nie myślałam:) a w sumie trzeba by zacząć.. narazie też właśnie zyje wakacjami, jeszcze tylko 1,5 tyg i będziemy nad morzem :) ale zaraz po urlopie zabieram się ostro za planowanie :) :P a jaką Ty chcesz mieć sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ciezkie bukiety...jak ktos ma witki zamiast rąk i nie chodzi na siłownie to faktycznie od noszenia badyli moze meic zakwasy:/ pierwszy raz słysze taka opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt cię o zdanie nie pytał więc się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) ja bym chciała princesse. wpisz sobie maxima 3014 suknia slubna. i to jest mój wymarzony model, strasznie podobają mi się suknie z tym dołem haftowanym i do tego bolerko zapinane z tyłu na guziczki z dekoltem łódką, zobacz sobie w grafice, i jeżeli nie dostanę takiej na siebie to będę szyla. ja po wakacjach zaraz jadę buty zamówić żeby już na jesień były gotowe, i będę je brała do przymiarek sukni, później jak będzie już suknia wybrana to bieliznę kupię sobie, po narazie nie wiem jak i co bo np może stanik nie będzie potrzebny. a ty jaką chcesz sukienkę? podaj model to sobie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja jeszcze nie mam wybranego modelu, ale chciałabym coś bardzo podobnego do Twojej tylko dekold bym chciała prosty:) i bez żadnych ozdób, świecidełek, kokardek.. taka bardzo prostą bym chciała:) z tego co wiem to bielizne juz też trzeba mieć przy wyborze sukni.. byłam z kuzynką u krawcowej szyć sukienkę i krawcowa powiedziała że bielizne musi mieć już jak zaczyna szyć :) ja też planuje koło września albo października wybrać się oglądać sukienki, ale myśle żeby kupić coś w komisie, co o tym myślisz? zawsze to taniej a moze znajdę coś idealnego:) a Ty zmieniasz prace po ślubie? masz juz coś upatrzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt cię o zdanie nie pytał więc się nie wypowiadaj xxx ciebie też nikt nie pytał :P wiec tez sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbeti
My planujemy ślub tutaj http://www.hotelsulkowski.pl/wesela i od razu po weselu chcemy zostać tam parę dni i pozwiedzać okolice. Goście i tak przyjeżdżają więc mogą tu a nie do domu. Noclegi dla nich będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) mam w planie zmienić pracę ale jeszcze wrócę do tej starej, po mamy w planie zaraz po ślubie starać się o dziecko, a szkoda mi 7 przepracowanych lat się zwolnić więc bym chciała iść na chorobowe żeby jeszcze coś zyskać. ta sukienka też nie ma żadnych swiecidelek tylko w pasie drobny element cyrkoni. szczerze to nie wiem właśnie pewnie wypozycze, a jeżeli nic nie będzie na mnie to wtedy będę szyla z możliwością oddania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
a co bys chciała robić, zastanawiałaś się już? no pewnie nie warto się teraz zwalniać jak Wam się uda z dzieckiem to zawsze będziesz mieć macierzyński.. tylko dojeżdżać tyle km to też pewnie nie będzie przyjemnie :/ ja planuje o dziecko sie zacząć starać dopiero rok albo 2 po ślubie.. też narazie mieszkamy w jednym pokoju więc chcemy ruszyć z budową nim się dziecko pojawi :) ale też nie chce za późno się starać bo podobno im później tym trudniej, ae wiadomo to nie jest reguła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) racja, wszystko zależy od organizmu kobiety inne rodzą przed 40 a inne po 20 tce zajść nie mogą i nie ma na to reguły, no właśnie z dojazdem największy problem bo nie mam prawka a ty masz? myślałam sobie ze jak już będę mieszkała tam po ślubie to sobie zrobię bo to jednak duże miasto i wszystko jest na miejscu. ja bym mogła pracować też gdzieś np w jakimś magazynie coś byle praca po 8 godzin i zero nocnych zmian. najlepiej to by jednak odpowiadała praca za biurkiem jakieś prace biurowe :-) tylko wiadomo ciężko z tą praca lepsza. a ty gdzie byś chciała pracować po stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
a ile planujecie mieć dzieci? :)no ja mam prawko i tylko dzięki temu mogę pracować, bo pochodzę z takiej wioski ze prawie w ogóle autobusy nie jeżdżą ;/ kupiłam też w październiku samochód :) ja też chce pracować gdzieś w biurze, po to robię ten staż żeby zdobyć jakieś doświadczenie w tym kierunku, ale jest bardzo ciężko o prace.. a Twój narzeczony gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) ja planuje jedno dziecko :-) no chyba że się zdarzy drugie ale w planach mam jedno. a Ty? ją miałam staż też w biurze i sekretariacie w szkole i z pracą ciężko a taka praca byłaby najlepsza. ja mieszkam w małym miasteczku komunikacja sprawna ale co prawko i swoje auto to swoje. mój narzeczony pracuje w firmie transport i logistyka w biurze, a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
a chlopca czy dziewczynkę byś chciała? ja zawsze chciałam mieć 4 dzieci ale raczej będzie 2 :) mój M. nie chce aż 4 dzieci więc pójdziemy na kompromis.. ale jak się zdaży więcej niż 2 to też będę szczęśliwa :) mój pracuje w cukierni i planuje zmienić prace po ślubie bo za bardzo nie lubi tam pracować :) on chciałby być kierowcą :) ja cały czas szukam czegoś ale ciężko bardzo z pracą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) to typowo pewnie nocki ma jak w cukierni pracuje czy na rano zmiany ma?ja bym chciała dziewczynkę, ale wiadomo najważniejsze zęby zdrowe było i będę kochała chłopca lub dziewczynkę no chyba że bliźniaki będą :-) a ty co byś chciała mieć pierwsze? mnie praca nocna wykańcza bo potem w dzień nie mogę spać i ciągle jestem zmęczona i niewyspana.mnie przeraża poród ale trzeba dac radę wkoncu miliony kobiet rodziły i rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Zawsze pracowal na 2 zmiany ale od pól roku robi tez nocki.. Ale on sobie to chwali:) ja jak pracowałam na produkcji tez nie dawałam rady na nockach i musiałam się zwolnić :/ ja chce mieć pierwsze chlopca a potem dziewczynkę.. Ale zobaczymy jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) teraz praktycznie odliczam dni do urlopu, byle tylko pogoda dopisała bo dzisiaj zimno.a notujesz sobie wszystko co potrzebne? ja ostatnio myślałam o pokładach muzycznych do płyty ze ślubu i wesela przesluchuje sobie kawałki i zapisuje co mi się podoba.a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Ja mam zeszyt w którym wszystko zapisuje ale ostatnio rzadko tam zaglądam.. Tak jak mowilam po urlopie ostro sie zabieram za planowanie:) my wyjeżdżamy juz za tydzień:) nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
My bierzemy ślub w sierpniu 2016 i powoli zaczynamy wszystko załatwiać. Znalazłam wedding planner na http://www.slubeo.pl/ i chyba będę z niego korzystać. To pierwszy taki planner w Polsce, który naprawdę może pomóc w załatwieniu wszystkich ważnych, ślubnych spraw. Korzystaliście kiedyś? Mi się przyda bo to całe ustawianie stołów, wydatki, lista gości mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym jesteśmy właśnie na etapie wyboru auta, którym zdecydujemy się pojechać do ślubu. Zainteresowała nas bardzo oferta tej wypożyczalni www.facar.com.pl. Mają niezwykle bogaty wybór naprawdę pięknych aut i słyszałam od koleżanki, która nam poleciła tę firmę, że oferują je w przystępnych cenach, aa i są czyste, super utrzymane. Właściwie zastanawiamy się już tak poważnie nad dwoma autami, bo to, że od nich wypożyczymy jest już pewne. Wydaje się, że to solidna firma. Może też się zdecydujecie od nich wypożyczyć jakiś samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczkowska
U mnie sala już jest, orkiestra, fotograf i kamerzysta też. Teraz suknie mam na tapecie;) Zakochana jestem w tej kolekcji http://www.offashion.pl/kolekcja-RikiDalal_Provance.html szczególnie ta suknia z koronkową górą...W przyszłym tygodniu idę na przymiarki, zobaczymy jak będzie na mnie leżała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×