Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość
Ja na razie mam dodatki na tapecie a dokładnie ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiercia
ja narazie w "polu" . wesele we wrzesniu 2016 , a jak narazie zamówiona sala w łodzi w http://campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokąd idzie świat
No nie, w temacie o ślubach ogłaszają się firmy udzielające kredytów, gdyby to był facebook kliknęłabym - lubie to ;P. Co fakt to fakt wesele to drogi interes, ale na niektórych sprawach nie warto oszczędzać. Jak dla mnie taką rzeczą jest suknia ślubna. Wiem, wiem założę ją raz, ale będzie na zdjęciach do końca moich dni... Szukam i szuka, w końcu zdecydowałam się na jedną z tych http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/mn_bridal, nie wiem tylko czy lepiej wziąć taką bez ramiączek czy na szelkach... W sumie z jednej strony szelki to wygoda, ale z drugiej sam gorset mi się bardziej podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka80
Jeśli chodzi o kredyt - my z obecnie już mężem, rzeczywiście wzięliśmy kredyt na wesele, dlatego, że nie mieliśmy dużo oszczędności, a że nie pochodzimy ze zbyt zamożnych domów rodzinnych to nie chcieliśmy też robić problemu rodzicom. Z racji tego, że zarabiamy nie najgorzej to mogliśmy sobie na to pozwolić. O pomoc poprosiliśmy doradcę w Lublinie, Łukasza Mendochę, który pomógł nam znaleźć najkorzystniejszy kredyt na kwotę, o którą nam chodziło, czyli 40 tys. zł. Z racji tego, że po weselu praktycznie w całości zwróciły nam się te pieniądze, mogliśmy bardzo szybko spłacić kredyt i jeszcze odzyskaliśmy kwotę z ubezpieczenia (z racji wcześniejszej spłaty). Dlatego myślę, że jest to całkiem niezłe rozwiązanie, jeśli ktoś nie chce lub nie może obciążać budżetu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisałaś, to największa głupota jaką w życiu czytałam. NIGDY nie warto brać kredytu, tym bardziej na wesele. To ślub jest najważniejszy, wesele to tylko zabawa na cześć Państwa Młodych. Jak można się bawić i radować mając świadomość, że rozpoczyna się nowe życie z kredytem? Takie głupoty mogą wypisywać tylko ludzie od kredytów. żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
jestem tego samego zdania-kredyt to głupota totalna! wolałabym nie mieć wesela niż robić go za kredyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam już teraz świetnie miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego w Wielkopolsce, a konkretnie w mieście Swarzędz. EuroHotel Swarzędz http://www.eurohotel.swarzedz.pl/ położony jest zaledwie 10 km od centrum Poznania. Sala weselna w hotelu jest klimatyzowana o bardzo dobrych parametrach akustycznych. Zapewnione jest również bardzo dobre jedzenie weselne. Dla gości i państwa młodych jest tutaj doskonała baza hotelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka kochana Co tam u Ciebie? wieki nie pisalysmy. jak tam po wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Oo witaj :) a super po wakacjach, odpoczęliśmy :) a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie same zmiany :-) biorę już ślub teraz w październiku, wakacje były takie super nad morzem ze jestem w ciąży :-) jesteśmy szczesliwi z tego powodu, teraz czeka nas troszkę załatwiania ale co tam damy radę. sale i orkiestrę mamy, to dopiero początek więc nawet nie będzie po mnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
o kurde to faktycznie duże zmiany, ale bardzo pozytywne ;) ;) gratulacje!! bardzo się cieszę Waszym szczęściem ;) :) kurcze fajnie by było popisać gdzieś tak bardziej prywatnie.. opowiedziałabyś mi o ciąży i ślubie ;) ja mam nadzieję ze po weselu też postaramy się o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki kochana :-) możemy cały czas być w kontakcie. no fajnie by było sobie tak popisać na priv. no cieszę się bardzo pomimo że to przyspiesza ślub ale będę miała już z głowy. kosmetyczkę fryzjera kościół wszystko już mam w tygodniu wybieramy się z zaproszeniami. no i pójdę suknie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już wszystko załatwione... Jest sala, sukienka, zamówiony fotograf i kamerzysta... Zamierzam sprawić, by ten wieczór był naprawdę wyjątkowy, dlatego zamówiłam też pokaz sztucznych ogni w http://www.pirofan.com.pl/ . Czuję, że będzie znakomicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
No to opowiadaj na bieżąco co i jak zalatwiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja styczen, wiec juz wiekszosc zalatwione (i nie wierze w zabobony ze nie ma R ;p). Tylko jeszcze fryzjera brak. Dziewczyny kogo z Wawy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję na swoim weselu zrobić pokaz sztucznych ogni, sala weselna bedzie nad niewielkim stawem i chciałabym, żeby fajerwerki były wystrzeliwane na końcu tego stawu, żeby rozbłyski odbijały się w wodzie. Na razie rozmawiałam z firmą pirotechniczną Click Pyro & Art, ze zrobiliby takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoras z was pulchna? jesli tak to chyba bym sie posrala ze smiechu widzac w bialej sukni slubnej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaa26
gość 2015.08.24 - Vintage jest fajne. Łap stronę http://www.vintagesalonikfryzur.pl/ tam sobie poczytasz więcej. Ale mnie czesały na weselę i na sesję ślubną i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Ja również biorę ślub w 2016 roku. Wesele będziemy mieć tutaj - http://www.bluediamond-hotel.pl/. Bardzo spodobał mi się ten hotel. Moja przyjaciółka miała tam wesele i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode;) Mam dla Was propozycję współpracy. Zajmuję się ślubną papeterią (winietki, zaproszenia, przywieszki na butelki, podziękowania dla gości, menu itd.) oraz aranżacją candy barów. Wszystkie przedmioty wykonują własnoręcznie, w ścisłej konsultacji z klientem za przystępną cenę (np. zaproszenia 2-5 zł, winietki 0,80 zł-1,50zł, podziękowania dla gości 1 zł- 2zł Każdy projekt jest indywidualny,dlatego ceny uzależnione są od pracochłonności oraz użytych materiałów.). Jak wygląda współpraca? Jest to Wasz dzień, Wasza wizja,a ja ją zrealizuję;) Wysyłają mi Panie swój pomysł, inspirację lub nakreślają konkretne wymagania co do kolorystyki oraz szczególnych wymagań, a ja wykonuję wstępnie omówiony projekt, wysyłam do Państwa zdjęcia propozycji,które oczywiście można dowolnie modyfikować. Z racji,że mam dużo zamówień początkowo proszę o kontakt drogą mailową decorjetta@gmail.com , przy omówieniu szczegółów kontakt telefoniczny. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin jest i to najważniejsze, no i zaproszenia zamówione na www.Zaproszeniaslubne.pl Siostra u nich zamawiała i była zachwycona, już dawno nie spotkała się z takim podejściem do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswitekeu77
FOTOGRAFIA ŚLUBNA 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener w innym dniu Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena ze wszystkimi dojazdami to 1799 zł (woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie) Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bierzemy slub w czerwcu 2016 ;) Narazie mamy salę , orkiestre i kamerzyste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam w lipcu wesele a sale juz zamawialismy koniec kwietnia..orkiestre tez juz mamy fotografa ..podobaja mi sie suknie księżniczki ale zobaczymy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już wszystko przygotowane. :) Planuję zrobić wesele w http://www.palaczakow.pl/ . Czuję, że będzie naprawdę znakomicie, zwłaszcza, że znam ten hotel i wiem, że mają świetne sale z miłą obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Linka co u ciebie kochana, odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już zarezerwowałam salę weselną w http://www.hotel-janki.pl/ pod Warszawą, teraz jestem na etapie szukania zespołu na wesele i intensywnie szukam sukni ślubnej, niestety póki co nie mogę się na nic konkretnego zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×