Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość Linka1209
A Twój facet jest starszy od Ciebie czy młodszy? No pewnie że tak zawsze warto poczekać na tego jedynego:) a powiedz Ty jestes tak na 100% pewna że to jest ten jedyny czy czasami sie zastanawiasz? Bo ja im bliżej slubu tym częściej mam wątpliwości ale z natury jestem pesymistką wiec moze juz mam ten stres przedmałżeński. W końcu to decyzja na cale życie.. Moi teściowie zaś od nas ciągle chcą kasy.. Ja mam brata który w zeszlym roku miał slub i mieszka z nami bo zbierają kase na mieszkanie. I młodsza siostre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) jest młodszy ode mnie o dwa lata. a twój? ja jestem pewna ze to ten, chociaż wiadomo jak to w życiu w dzisiejszych czasach różnie bywa, heh ale jestem dobrej myśli ze to ten do końca. a klocicie się często? my praktycznie wcale, czasami jestem zła o coś ale to mi po chwili mija. moi teście kasy mają więc nawet od mojego M nic nie chcą, ale my wolimy sobie za swoje urządzić mieszkanie. mnie trochę też dopada stresik ale damy radę i będzie to piękny dzień. błogosławieństwo i przygotowania do ślubu będą odbywały się tam u teściów bo tam będzie bliżej do kościoła i na sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
mój jest mlodszy o rok ode mnie, ale wydaje mi się że to nie ma znaczenia ;) no zdarza sie nam bo ja mam dość cieżki charakter, ale myślę że związek bez kłótni też nie byłby dobry ;) czasami trzeba siępokłócić żeby wiedzieć że drugiej osobie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) my nie jesteśmy na codzień ze sobą to wiadomo nie ma o co się kłócić a weekendy jesteśmy stesknieni więc to też inaczej, ogólnie mu na mnie bardzo zależy bo się stara kwiatki kupuje drobne prezenciki mniejsze i większe dużo zwiedzamy jak jest na to czas, często jezdzimy na basen do kina. a Wy? a Twój jest zazdrosny? mój jest ale bez przesady ze zazdrosny o każdego kto tylko przechodzi i powie czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) my nie jesteśmy na codzień ze sobą to wiadomo nie ma o co się kłócić a weekendy jesteśmy stesknieni więc to też inaczej, ogólnie mu na mnie bardzo zależy bo się stara kwiatki kupuje drobne prezenciki mniejsze i większe dużo zwiedzamy jak jest na to czas, często jezdzimy na basen do kina. a Wy? a Twój jest zazdrosny? mój jest ale bez przesady ze zazdrosny o każdego kto tylko przechodzi i powie czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Mój tez sue stara zanim zamieszkaliśmy razem tez mnie rozpieszczał ale teraz odkładamy kazdy grosz wiec jest tego mniej:) ale i tak nie mam co narzekac:) mój jest zazdrosny ale nie robi mi żadnych akcji:P my jesteśmy ze sobą praktycznie bez przerwy.. Ale jak np ja mam pierwsza zmianę a M. ma drugą i sie praktycznie nie widujemy to ja nie mogę wytrzymać bez niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) ważne ze ich kochamy i oni nas :-) jesteśmy przy nich szczęśliwe i bezpieczne :-) a to w związku jest najważniejsze :-) dobrze ze są telefony to wtedy wieczorami rozmawiamy sobie godzinami i tak samo w każdej wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Dokładnie tak:) ważne że jesteśmy szczesliwi:) wlasnie szukamy z M. jakiś niedrogich wakacji:) i znaleźliśmy ciekawą ofertę na grouponie.. Tylko nie wiem czy tam warto kupować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) a dokąd chcecie jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Do Międzyzdrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokład nie, najważniejsze jest, żeby nawzajem się kochać :) Ja z moim jestem już 4 lata i wiem, że to jest to. Ślub mamy za miesiąc i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) Międzyzdroje są piękne byłam tam 4 razy na wczasach :-) aż zazdroscimy że za chwilę już masz wesele a my za rok.szybko Ci zlecialy te przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
tak tylko czy na tym grouponie warto wczasy kupować to ja nie wiem.. no pewnie że fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) szczerze to ja nigdy nie byłam na wczasach przez takich pośredników. zawsze na prywatną kwaterę dzwonimy prezentujemy i jedziemy, może jest troszkę drożej ale te kilka dni to już różnicy nie robią. wiemy co jest i na co być tam przygotowanym. musicie gdzieś może się dowiedzieć czy warto :-) fajnie by było sobie we dwoje odpocząć nad morzem :-) romantyczne spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
w sumie kto nie ryzykuje ten nei pije szampana ;P może warto czasami zaryzykować ? jak tak czytam opinie to jeżeli chodzi o wczasy to raczej sa pozytywne ;) ta oferte co my chcemy kupilo juz 14 osob więc może jakoś będzie:) nooo wlaśnie marzą mi się te spacerki po plaży wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) to jak fajna oferta to rezerwuj :-) ja już ostatniego lipca jadę do Ustki i będą spacerki.mamy swoje mieszkanie w bloku tzn. wynajeliśmy na 12 dni taka kawalerka :-) więc będzie super tym bardziej że sami jedziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
My dziś zarezerwowaliśmy domek wczasowy za 45 zl od osoby.. To chyba tez nie dużo :) jedziemy 19 lipca na tydzień :) tez sami wiec będzie romantycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja muszę trochę schudnąć do wesela bo po zimie zostały mi straszne boczki :P a chcialąbym mieć do ślubu idealną figurę:) czy wy też macie z tym problem?? planujecie przed ślubem jakieś zabiegi kosmetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) ja też bym chciała schudnąć ale ogólnie ciężko, idealnej figury to raczej nie osiągnę, nie należę do osób bardzo szczupłych i jakiś grubszych jestem po prostu średniej budowy :-) też chciałabym zgubić boczki. ja planuje przed ślubem zabiegi na twarz jakieś bo mam suchą skórę, paznokcie Francuz u rąk i nóg. a Ty? co planujesz? ogólnie patrzę na fryzury to bardzo mi się podobają fryzury z warkocza na boku i wszystkie ładnie upiete. no ale okaże się wszystko na próbnej fryzurze. a makijaż ślubny robi Ci wizażystka czy ktoś ze znajomych? ja pójdę do salonu na fryzurę i makijaż wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja planuje też zrobić sobie paznokcie ale jeszcze się zastanawiam czy to mają być akrylowe czy hybrydy:) bo w sumie nigdy wcześneij nie robiłam sobie paznokci więc nie wiem co będzie lepsze bo zdania są podzielone:) w sumie nad stopami jeszcze nie myślałam czy też będę robić.. ja chyba pójdę tylko jakiś czas przed weselem do dermatologa bo mam wokół nosa i nos czerwony dość i chciałabym się tego pozbyć.. na codzień zakrywam to makijażem i nic nie widać ale jednak ślub to ślub :) co do kosmetyczki to właśnie mam problem bo nie chodzę nigdy i ciężko mi jest wybrać kogoś dobrego.. a fryzjerkę mam koleżankę to do niej pójdę chyba:) mi się podobają pokręcone, rozpuszczone albo jakoś lekko upięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) ja zawsze latem sobie robię paznokcie u nóg i rąk, żeby ładnie wyglądały :-) ja tylko mam problem z suchą skóra na twarzy ale to wszystko przez warunku pracy. ja myślę sobie o Francuzu na swoich paznokciach bo mam ładne dlugie i tylko żeby ładnie żel mi na to położyła. włosy spięte ponieważ mam długie i może być mi gorąco. a welon będziesz miala?bo ja chyba nie tylko kwiatka żywego będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Ja będę miała welon:) trzeba czymś potem rzucić innym pannom:):P w ogóle zastanawiam się nad trenem ale chce tez sukienkę princeske i nie wiem jak to połączyć :) w ogóle mam tyle planów i marzen ze nie wiem czy uda mi się wszystkie zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) a co byś jeszcze chciała? ja Też bym już chciała wszystko sobie realizować a tu jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
dokladnie tak, mój narzeczony też mi ciagle powtarza, żę jeszcze jest dużo czasu.. ja planuje w najbliższym czasie pójść w końcu do księdza i ustalić termin, a później będę szukać zaproszeń:) zawieszki na wódkę też zrobię i może karteczki z nazwiskami na stoły :) to na razie chyba jedyne co mogę robić :) my chcemy jak najwięcej oszczędzić na ślubie więc raczej nie bedzie żadnych takich dodatkowych rzeczy:) ja na razie żyje już wakacjami :) A od sierpnia zacznę myśleć o ślubie:) a i jeszcze nauki przedmałżeńskie planujemy załatwić w wakacje, tak żebyśmy je odbyli jeszcze w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) a ze szkoły nie macie tych nauk? ja miałam to na lekcji religii a na końcu każdy dostał zaświadczenie. przed ślubem tylko zrobi się te nauki w poradni. ja też żyje wakacjami. ostatniego lipca wyruszamy :-) mam nadzieję że pogoda dopisze bo mam zamiar całe dnie na plaży leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
nie, ja sobie nie przypominam żebyśmy mieli coś takiego.. raczej będziemy robić jakoś w zimie, ale chcemy tak żeby mieć to tylko przez całe 2 weekendy a nie żeby jeździć co tydzień.. a do poradni też właśnie chcemy iść jak najwcześniej, bo w przyszłym roku już nie będzie na to czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) pewnie każdą parafia ma inaczej bo u nas te 3 spotkania w poradni rodzinnej to typowo przed ślubem się odbywają ok 3 miesiące nie wcześniej i to tak każdy chodzi.pewnie tak jak mówię każdą parafią ma inaczej, też bym chciała wszystko jak najszybciej sobie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libka1209
Szczerze powiedziawszy to ja nie wiem jak jest u nas, a właściwie u mojego narzeczonego.. W najblizszym czasie planuje się dowiedzieć wszystkiego:) kurcze ja się już nie mogę doczekać i juz żałuję że to tylko jeden dzien który pewnie szybko przeleci:( szkoda ze wesele nie jest np tydzień :):P juz sie doczekac nie może.. A tak wogole to moze powiesz mi jak masz na imię bo tak piszemy i piszemy a nawet nie wiemy jak mamy na imię :) ja jestem Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) A ja Karolina :-) no ja też nie mogę się doczekać już tych przygotowań tego wszystkiego, zakupów zamawiania :-) a planujesz dawać gościom jakieś upominki? np torebeczki z cukierkami lub jakieś inne drobiazgi? my nic nie dajemy, ogólnie to też będę robiła wszystko żeby było taniej tzn bez zbędnych fajerwerek :-) tylko to co najpotrzebniejsze. a rodzicom co dajesz? a mi powiedz podziękowania ribicie na sali? my zaraz po blogoslawienstwie w domu bo nie chce się tam rozkleic bo ogólnie jestem bardzo uczuciowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku tylko nie te smieszne migdały symbolizujace rozne pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×