Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Gość gość
to fejk jest, na początku pisała że żona wie, później że nie wie, zamieszanie chciała zrobić, pewnie ma z 15 lat i marzy o swoim nauczycielu wfu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdradzacz zawodowy
Moja zona zgadza sie na moje skoki w bok. Ale to jest temat na zupelnie inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszla spac debilka marzac o swoim ksieciu Ktory ja oklamuje i roocha jak tania dziifke :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nikim łajdaczko, młodą i głupią qrewką co się pieprzy z żonatymi. Sama się przyznałaś dzifko, że żonaci przychodzą do ciebie się zabawić, gdy ich żony są w pracy. Mamy weekend i do tego dzień kobiet się zbliża to qrwa już zaczęła skowyt na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te młodociane koorfy to tylko w pysk walić i słuchać czy żyją. takie coś musi się bać bo inaczej to będzie sobie pogrywać. stara pomarszczona i zrzędliwa baba to twoja matka k****iszonie przygłupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahahahaha :D ale p***a z was stare prukwy!:D wasi mezowie i tak wala was w rogi :classic_cool: jestesmy od was lepsze i tyle. A wy sie wsciekacie bo wiecie ze nie wygracie z nami :) nie spie z paroma tylko z jednym dla sprostowania. Jestescie stare i brzydkie nadajecie sie tylko do stania przy garach nianczenia bachorow i zmieniania pieluch. Wasi mezowie nie moga patrzec na wasze obwisle cyce i nie dziwie sie pozygac sie mozna :o fuuuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież twój kochanek już cię odstawia na boczny tor, więc i ty nie jesteś cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka wsciekla ?Zonaty Misiu nie odpisuje na smski ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Wasze wizwiska nie robia na mnie wrazenia :D dzieki za poprawienie chumoru :) blablablablablablabla ty kurewko blablabla itd :D a nie pomyslalyscie tepe przyglupy ze wasi mezowie moga was zdradzac??:D zdrady byly sa i beda kazda z was moze byc zdradzana :classic_cool: jakbym miala taka zdesperowana babe w domu to tez bym s*******ala od niej najdalej ;) ja nikomu wiernosci nie przysiegalam i nie mam rzadnych zobowiazan wobez jego zonci :) szczerze to mam ja w d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, ja cię tu ani razu nie wyzwałam, a pisałam tu kilka razy, teraz ten wpis o bocznym torze jest mój, ale to fakty :) sama byłam z żonatym w układzie, więc mam pojęcie jak to jest, więc proszę o rozmowę na poziomie - założyłaś prowokatorski temat więc się nie dziw, że dostajesz wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty jesteś w jeszcze gorszej sytuacji, przecież Twój misio już od Ciebie ucieka. Jaki masz feler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam ,nie odpisuje ,a Ty czytajac te wypowiedzi ryczysz w poduszke w swoim studenckim pokoiku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to do garow i bachorow wypad a nie na kafeteri przesiadujecie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i radzę ci, póki jesteś młoda, wymiksuj się z tego, zwłaszcza, że się zakochałaś i na pewno czujesz żal, że całego wolnego czasu nie spędza z tobą ja znalazłam sobie faceta wolnego, dziś spędzimy fajny wieczór, jakaś kolacyjka, kino itp., a wiem jak to było, gdy byłam z tym żonatym - o takiej sobocie mogłam tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ty mnie nie wyzwalas to przepraszam i wyzwiska nie byly skierowane pod twoj adres :) nie bd wysluchiwac starych dewot ktore mnie wyzywaja jaka to ja nie jestem zla i puszczam sie na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się puszczasz, ale po twoich wpisach widać, że jesteś autorko ordynarna i bardzo prosta. Kompletny brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasy nie maja te kobiety ktore zwracaja mi uwage ze ja nie mam klasy bo wyzywam a same mnie wyzywaja :) nie bede siedziec cichogdy ktos wyzywa mnie od k***w. Nie puszczam sie z facetami jak leci. Uprawiam z nim sex bo sie wnim zakochalam i byl moim pierwszym takze prosze zobaczyc sb definicje tego slowa . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Klasy nie maja te kobiety ktore zwracaja mi uwage ze ja nie mam klasy bo wyzywam a same mnie wyzywaja usmiech.gif nie bede siedziec cichogdy ktos wyzywa mnie od k***w. Nie puszczam sie z facetami jak leci. Uprawiam z nim sex bo sie wnim zakochalam i byl moim pierwszym takze prosze zobaczyc sb definicje tego slowa . usmiech.gif x Nie, ta kobieta, która uważa, że nie masz klasy Cię nie wyzwała. Jedynie Ty sypiesz tu ordynarnymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zakochana i ja to rozumiem, ale powiedz, jak sobie wyobrażasz przyszłość z nim, skoro dobrze wiesz, że nie odejdzie od żony? Nie masz szans na normalny dom, rodzinę w przyszłości, oficjalny związek, nie przedstawisz rodzinie, nie planujesz wolnego czasu, wakacji z nim, bo nie wiesz, czy uda mu się wyrwać z domu, czekasz na te chwile, kiedy uszczknie parę chwil dla ciebie, czekasz na smsy, w kłopocie nie możesz zadzwonić, bo akurat w domu jest... jak długo jesteś w stanie to znosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprosilam i powiedzialam ze skoro ona mnie nie wyzwala to w takim razie wyzwiska nie byly zwrocone w jej stronie tylko w strone bab ktore mnie wyzywaja. Ja nie zaczelam pierwsza nikogo wyzywac tylko one mnie. To one nie maja klasy a nie ja :) a niby w podrzednym wiekuwielkie panie z sb robia a umia sypac k*****i d******* itd :D hehe wiec jesli chcesz sie wymadrzac to przeczytaj sb od poczatku do konca a potem pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nie wyobrazam sb przyszlosci. Nie planuje bo wiem ze ztego nic nie bd. Wiem ze nie odejdzie od niej jest mi z tym ciezko ale radze sb bo go kocham. Teraz mozecie mnie zwyzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego nie rozumiem -dzieci nie maja laczy ich tylko kredyt -sprawa ktora mozna latwo rozwiazac ,niby zakochany w Tobie to czego tego w p**du nie zostawi dla Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli zdajesz sobie sprawe z tego ,ze Cie nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardziej skomplikowane. Nie bd pisac tu szczegulow bo ktos znajomy jego albo moj moglby sie polapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru cię wyzywać... smutne to, bo cała przyszłość przed tobą, a ten palant ci ją marnuje - ty dałaś się omamić słodkimi słówkami, bo jesteś młoda i nie znasz życia do końca, zwłaszcza że to twój pierwszy facet, ale on działa z rozmysłem - wie, że z tobą nie będzie, wie, że mogłabyś sobie życie układać, a on z pełną tego świadomością zabiera ci najlepsze lata. Jeśli kogoś miałabym tu wyzwać, to właśnie jego, bo jest p*********m egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Przeprosilam i powiedzialam ze skoro ona mnie nie wyzwala to w takim razie wyzwiska nie byly zwrocone w jej stronie tylko w strone bab ktore mnie wyzywaja. Ja nie zaczelam pierwsza nikogo wyzywac tylko one mnie. To one nie maja klasy a nie ja usmiech.gif a niby w podrzednym wiekuwielkie panie z sb robia a umia sypac k*****i d******* itd smiech.gif hehe wiec jesli chcesz sie wymadrzac to przeczytaj sb od poczatku do konca a potem piszusmiech.gif x Ostatni raz, choć nie sądzę abyś zrozumiała. To ja napisałam, że nie masz klasy, wcześniej nie pisząc żadnych komentarzy. Piszesz głupoty i tyle. Przeczytaj co napisałaś, może się ogarniesz. Pisząc o "cycach" i o tym, że autorki komentarzy są na pewno zdradzanymi żonami (podczas gdy nie wiesz czy są mężatkami) pokazujesz, że jesteś prostą, prymitywną babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×