Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę nie rozumiem co ci dojrzali faceci widzą w tych dziewczynkach ze szkoły, żal... przecież one mają w tym wieku taką sieczkę w głowie, że aż strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal..zal.. ten tekst jest na poziomie gimnazjum :) tak szczere ile wy macie lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kochanki
A ja tez mam kochanke i dobrze mi z tym. Tyle emocji a nie tylko oglądanie tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawdę nie rozumiem co ci dojrzali faceci widzą w tych dziewczynkach ze szkoły, żal... przecież one mają w tym wieku taką sieczkę w głowie, że aż strach... x To co dokładnie widać na przykładzie z tego tematu. Nie muszą się wysilać, a te łykają kłamstewka i jedzą im z ręki. Starsza (lub mądrzejsza od urodzenia) by pomyślała i nie byłoby tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto dla mnie to jest jakąś masakra ciekawe czy jeśli kiedyś staniesz na miejscu tej zimnej zony i CIEBIE maż tak potrakruje czy też będziesz miała takie same myślenie małolaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie, ze takie naiwniary faktyczne istnieja. Facet slowem nie wsoomnial o wspolnym zyciu, malo tego, zaczal sie separowac, gdyona mu milosc wyznala, bo przecież jemu nie o milość chodzi, tylko o seksuklad, a ta juz sobie bajki tworzy, dlaczego on od zony nie moze odejsc. Wlasciwie mozna sie nie dziwic, ze facet korzysta, gdy mu okazja sama w ręce wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co widza? Fajnie spedzaja ze sb czas i nie musza sluchac wiecznie zrzedzacej zonci zimnej jak lod dla ktorej sex moze nie istniec brzydka stara rupa sama sb zasluzyla jakby nie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby w ich malzenstwie sie ukladalo nie szukalby kogos innego tak? Wiecznie niezadowolony babsztyl odechciewa sie siedziec w domu. Wcale sie mu nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Co widza? Fajnie spedzaja ze sb czas i nie musza sluchac wiecznie zrzedzacej zonci zimnej jak lod dla ktorej sex moze nie istniec brzydka stara rupa sama sb zasluzyla jakby nie patrzec x Zastanawiasz się co piszesz? Nie jesteś wystarczająco dobra, żeby wygrać aż z tak słabą kobietą? Wyciągasz z tego jakieś wnioski? I na co sobie zasłużyła? On jest jej mężem, mieszka z nią, ma wszystko o czym ty możesz tylko pomarzyć. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świata nie zmienicie, zdrady były i bedą powszechne. Od nie wierności mężczyzn i kobiet. I nie naskakujcie na dziewczynę bo nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Gdyby w ich malzenstwie sie ukladalo nie szukalby kogos innego tak? Wiecznie niezadowolony babsztyl odechciewa sie siedziec w domu. Wcale sie mu nie dziwie x Ale woli siedzieć z nią niż z tobą. Jakieś wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on nie mieszka z nia bo maja wspolny majatek. Mowil ze on nawet nie wie czy ja kiedykolwiek kochal. Fakt byl zakochany na poczatku ale nie mylcie zakochania z miloscia. nawet jej rodzina go ostrzegala przed nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa.... mieszka bo mają majątek... takiej kretynki dawno tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woli siedziec ze mna gdyby tak nie bylo to nie spotykalibysmy sie. A u nas spotkanie nie rowna sie sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż taki kit ci wciska?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekać, aż ta małolata będzie chodzić z bachorem w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki? Przeciez to logiczneze skoro spotykamy sie i nie ma wtedy seksu on nie nalega no to woli ze mna czas spedzac niz z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Woli siedziec ze mna gdyby tak nie bylo to nie spotykalibysmy sie. A u nas spotkanie nie rowna sie sex oczko.gif x Ale jednak ważniejsza jest dla niego pralka niż ty. I nie myl wspólnego życia (które ma z żoną) ze schadzką raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:20 Tak :) a później to już będzie się puszczać z każdym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja majatek, a on musialby pod mostem mieszkac, gdyby odszedl od zony? To moze to zona ma majatek, a on z nią siedzi z chciwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Jaki? Przeciez to logiczneze skoro spotykamy sie i nie ma wtedy seksu on nie nalega no to woli ze mna czas spedzac niz z nia usmiech.gif x Czyli już mu się znudziłaś. Szuka kolejnej, przy której na pewno będzie nalegał na igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego interesują mnie kobiety 25+ a taka głupia nastolata to mi może co najwyżej obciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo to mów od razu, ze szukasz sponsora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten komentarz nade mna napisala baba ktorej maz w lozku wolalby widziec napewno mnie niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma własną działalność i pojechał w delegację? Sam się gdzieś oddelegował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, dajesz sobie wsadzić w d**e? finał na twarzy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś A ten komentarz nade mna napisala baba ktorej maz w lozku wolalby widziec napewno mnie niz ja smiech.gif x Jest to prawdopodobne tylko wtedy, gdybyś się nie odzywała. Twoja głupota i infantylność przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedza tutaj same kobiety kolo 30 jestem pewna. Jestescie zazdrosne bo juz nigdy nie bedziecie takie jedrne ladne jak ja;) moge sie zalozyc ze nie jedna z was facet wali wrogi na jego miejscu tez bym tak robila.. znosic taka stara wiecznie zrzedzaca raszple zyc sie odechciewa :D nigdy taka nie bd mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×