Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Gość gość
bierz pod uwagę, że tacy się nie zmieniają i skoro on zdradza żonę, kiedyś może zdradzić Ciebie, albo... wrócić do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze on mimo wszystko spedza czas z nia mi to rekompensuje. Nieraz sie zdarzalo ze 2 noce pod rzad spedzalismy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje pewnie do 16-17, ale przecież musi jeszcze oblecieć tych parę suk podobnych do autorki tematu :) to później wraca zapracowany *****cz po 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o tych śniadaniach, kolacjach, braku seksu itp. to oczywiście wiesz od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet musi dwie baby utrzymywać to nie ma co się dziwić że pracuje na dwie zmiany xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zwykły k****arz a ty dałaś mu doopy bez zastanowienia? nie masz żadnych wyrzutów sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie? myślę, że ma ich więcej, skoro do 23 "pracuje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z ich dziećmi ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z dziećmi ??????? odpowiedz Maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też fakt :D z resztą, może on wcale żony nie ma tylko jej tak mówi, zeby sobie bóg wie czego nie wyobrażała, taj jak 5 innych naiwnych dziewuch ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam 30 lat, tylko 20 i swoje myślę na ten temat, jesteś dziewczyno mega naiwna, ale jeśli taki układ Ci pasuje... pewnie prezenciki c***an robi dlatego wszystko c***asi, żadna miłość a sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby byl u kogo innego ty by nie mogl pisac ze mna :) a w ciagu dnia piszemu o bardzo roznych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet znalazł młodą k***wkę która może za darmo przelecieć jak ma chcicę :D Ale NIGDY nie zostawi żony, bo z nią ŁĄCZY GO coś zupełnie innego - dużo ważniejszego, cenniejszego ;) Czasem w dojrzałych małżeństwa partnerzy dają sobie zgodę na takie "skoki w bok" - ale nie stanowi to żadnego zagrożenia dla ich związku ;) - oboje dobrze to wiedzą. A k***wce wciska kit, że żony chyba nigdy nie kochał, bo MUSI jej coś takiego powiedzieć ! proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie jego siora albo koleżanka a on ci mówi że żona żeby ślubu z tb nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent mi kiedys kupil ale nie przyjelam go. Kasy nie potrzebuje od niego. Wystarczy mi ze jest :) mozecie pisac co chcecie nie robi to na mnie wrazenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym mężowi nie dała forów na skok w bok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak widzisz waszą przyszłość? rozwiedzie się i hajtnie z tobą czy już zawsze będziesz TĄ DRUGĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu nie zgodziłabym sie na pozycję "tej trzeciej"... obrzydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogła ani być drugą/trzecią/ siódmą ani tym bardziej wiedzieć że jakaś tam inna istnieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sms to można i z kibla napisać, więc to że pisze to żaden argument a teraz jest za granicą, ciekawe czy sam, czy już nową sobie przygr***ał - nie pomyślałaś, dlaczego cię nie zabrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się nie zestarzejesz nigdy? zawsze będziesz miała to swoje jędrne ciało i duży biust? Bo wiesz, takie rzeczy przemijają... a w życiu są inne wartości, dużo cenniejsze... i dlaczego tak lekceważąco się wypowiadasz na temat kobiet, które są już starsze? Jednej z nich ukradłaś męża i w dodatku piszesz takie okropne bzdury... że sama sobie zasłużyła bo nie jest już taka jędrna... Weź ty wróć do mamusi jeszcze na jakis czas i dojrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forever young kufa :D i facet też już zawsze będzie przystojny a już na pewno nie będzie starym zgredem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet musi być tak samo walnięty jak ta blondi, się dobrali gołąbeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granice pojechal z kolega wiem ktory to. To nie jest tak ze napisze z kibla tylko jak piszemy to przez 2-3 rano i po poludniu np 2 godz wieczorem czasem napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet znalazł mięsko a malolata myśli że to prawdziwe uczucie ;d oj naiwna :D taktyka mojego kumpla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne - gdyby facet był "normalny" i szczerze coś do ciebie czuł - to dawno by już to rozwiązał. Bo to co teraz robi - to krzywdzi i ciebie i jego żonę... znaczy się, że gość jest zwykłym dupkiem i nie zamierza niczego konkretnego robić. Przykro mi Maleńka, ale moim zdaniem nie doczekasz się takiego finału, o jakim marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną ma pracę jak może tyle smsów pisać :D a Ty znasz wgl kogoś z jego otoczenia osobiście czy pod tym względem też jesteś na dalszym planie? biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cierpi na chroniczne zatwardzenie i długo siedzi na kiblu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×