Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Gość gość
A czego się spodziewać po dziecku ze szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka z maleńkim rozumem i wielkim worem na spermę k****arza ha,ha,ha.Zakochalam się w zonatym......bo na wolnego nie było jej stać!Facet podupczyl za darmoche a ta się wyplakuje na forum jaka to ona zakochana i jaka wartościowa przez to.....wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka z maleńkim rozumem i wielkim worem na spermę k****arza ha,ha,ha.Zakochalam się w zonatym......bo na wolnego nie było jej stać!Facet podupczyl za darmoche a ta się wyplakuje na forum jaka to ona zakochana i jaka wartościowa przez to.....wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal cię dziewczyno..... , kiedyś zrozumiesz, jaka naiwna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka z maleńkim rozumem i wielkim worem na spermę kur...rza ha,ha,ha.Zakochalam się w zonatym......bo na wolnego nie było jej stać!Facet podupczyl za darmoche a ta się wyplakuje na forum jaka to ona zakochana i jaka wartościowa przez to.....wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci zonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet pod 30dziestkę i mają takie ciało, że taka siksa ze szkoły jak ty może tylko pomarzyć o takiej figurze, nie mówiąc o tym, że wiele kobiet piękniej właśnie w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a większość dziewczyn ze szkoły to chodzące patyczaki z płaskim biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, aby ci bylo do smiechu.....ty czekasz, tęsknisz, a facet przychodzi tylko wtedy, gdy ma czas, czyli rzadko, bo swój wolny czas spędzą z rodzina. A ty tęsknisz....... I tak będzie zawsze. Przygotuj sie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy bedzie stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarzyc ? A czego ja mam zazroscic? Dlugie blond wlosy opalona sredniego wzrostu duze piersi i zgrabny tylek :) czego ja mam zazdroscic takiej trzydziestce??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie kręcą atrakcyjne mamuśki, takie o kobiecych kształtach :) Marzę o takiej, a mam dopiero 22lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego? Seksapilu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się wydało... ona po prostu jest blondynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię blondynek...blee...Od razu mam skojarzenia z tępą blacharą czy coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opalona????? W marcu????? Czyli strzaskalas sie w solarium! Do tego blondyna (tleniona?).....czyli przyklad braku klasy i zlego gustu. A tipsy tez nosisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka różowa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka jestem naturalna nigdy wlosow nie farbowalam ale mimo to mam ciemniejsza karnacje. Tipsow nie nosze:) wiem ze mi zazdroscicie spasione maciory :D jestem szczupla za to biust mam duzy 75D ;) idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwa.. wiem ze frustrujacy jest fakt ze to wlasnie twoj maz moze wlacic cie w rogi i gdy ty jestes w pracy onprzyjezdza do mnie i swietnie spedzamy ze sb czas.. jestem w stanie wyobrazic sb jak to boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Twoje "ajkiu" jest tak niskie,ze sama nie wiesz co piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, boli, i ty wiesz jak bardzo......przeciez twój kochas co noc zasypia z zona, tuli sie do niej, a rano jedzą razem śniadanie. Ty piątkowy wieczór spedzasz sama, a oni razem......boli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedza razem sniadania bo on o 7 wychodzi do pracy a ona zazwyczaj kolo 10 wieczorow nie spedzaja razem bo on pracuje zazwyczaj do 23 w nocy moze sie tula ale ze mna tez to robi :) jakos nie przeszkadza mi to zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może ta żona jest brzydsza, być może zimniejsza, ale jedno jest pewne: ma większą klasę niż Ty autorko. Niestety, nie masz klasy zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to dziecko ze szkoły sądzi, że tu piszą same kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on - wychodzi do pracy o 7.00 rano wraca z pracy - po 23.00 :D jasne, Malutka :) ładnie to sobie wymysliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest bo mozemy sie ze sb kontaktowac w tych godzinach :) jesli wroci do domu to juz zazwyczaj nie piszemy ze sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odejmując posiłki, prysznic, wc... to ile on śpi na dobę ? 5 godzin? :D cos pomyliłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×