Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego naiwnie wierzycie w wojnę Polski z Rosją

Polecane posty

Gość gość
No tak jak bysmy byli teraz niezależni :o weź się nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze nie jestesmy niezależni, wiem o tym ale kużwa dlaczego ktos mi ma mówić,że mam sie uzależnić od papierosów jak wole pić wódke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tej chwili jesteśmy zależni i od Niemców i od ruskich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>oczywiscie,ze nie jestesmy niezależni, wiem o tym ale kużwa dlaczego ktos mi ma mówić,że mam sie uzależnić od papierosów jak wole pić wódke !<<< Bo polityką d_py nie ogrzejesz, a rosyjskim gazem i owszem :D. Z uzależnienia od wielkiego brata nie mamy ŻADNYCH wymiernych korzyści (jako naród), korzystają na tym wyłącznie _merykanie :(. Zbliżenie z Rosją da nam tańszy gaz i ropę (na razie za nasze pyskowanie płacimy za gaz NAJWIĘCEJ w Europie :( ) i ogromny rynek zbytu dla naszych produktów, który od wielu lat utrzymywał naszą gospodarkę. Kłótnia z Rosją to takie "na złość mamie odmrożę sobie uszy" :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj zaraz się znajdą tacy co będą wymawiać ze nasz gazoport nas uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nasz gazoport nas uratuje<<< Może by i uratował :), gdyby mogły wpływać do niego tankowce, które zablokował obecnie niemiecko-rosyjski gazociąg :D :D :D. Tak więc na budowie gazportu zarobiła tylko zagraniczna firma :(, a nam jak zawsze pozostały marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
>>>jasne, zaprzyjaźnijmy sie z Rosjanami. oni sa super<<< Mądry człowiek kumpluje się z sąsiadami i nie szuka z nimi zwady usmiech.gif . Kumplowanie i szacunek, nie wyklucza własnego zdania i niezależności usmiech.gif x zgadzam sie z toba, niezły wywód:classic_cool: ale mam 3 pytania: 1. jakiej jesteś narodowości - Rosjanin czy Ukrainiec? 2. ostatnio ględziles cos o darmowej pracy na stażu, 95% szukających pracy w Polsce nie ma nawet takiej szansy bo takie staże, mimo że darmowe, też sie dostaje po znajomości:-O Po co w takim razie wpisujesz sie w systemową propagandę? 3. czy twoje stanowisko pracy jest tak pewne że za 5-6 lat będziesz mógł je utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam w poscie, ze Rosja napadła na Ukrainę, a ten czubek, ruski troll wrąbal milion cytatów, niby moich, i w jednym z nich wpisal, ze Rosja morduje i gnębi inne narody, czego ja nie napisalam! i zaraz wywód o Bliskim Wschodzie. Wielu kafeterian nie przezylo chocby stanu wojennego w Polsce, jak to partia komunistyczna chroniła cudowna komunę:( Ruscy najechali Czechoslowację czolgami w obronie komunizmu w1968. Kafeterianie z zach.pomorskiego wiedzą, ze miasta Borne-Sulinowo przez kilka dekad nie było na mapie, bo tam ruscy stacjonowali, po 89 tez, i wcale nie mieli ochoty się wyniesc, mimo, ze Polska stala się niepodlegla. Gruzję parę lat temu tez najechali czolgami... Taki ruski misio pisze, ze na wschodzie Ukrainy to wlasciwie nie ma granic. Matko boska, kazy kraj ma wytyczone granice, a ze ruscy ich nie szanują, to wlasnie dlatego, ze sa ruskami. Bylo fajnie, póki rzadzil rusek Janukowycz, ale od Majdanu się zaczęlo, bo ludzie chcieli do Europy, do normalnych standardów zycia. Sami wiecie, jak było.Na wschodzie Ukrainy mieszka sporo Ukrainców POCHODZENIA rosyjskiego. Są Ukraincami, tak jak w Polsce mieszka wielu Polaków pochodzenia ukrainskiego, bialoruskiego, niemieckiego, romskiego, greckiego... Ani Niemcy, ani Grecy nie najeżdzają nss czolgami.. Mnie chodzi o kradziez Krymu najazd na Ukrainę, naruszenie nietykalnosci granic, mordowanie Ukrainców, obojętnie jakiego pochodzenia. Ruscy to tacy manipulanci, ze nawet po męsku nie przyznają, ze najechali inny kraj zbrojnie. A caly swiat widzi... Juz Raegan wiedzial, ze niedźwiedzia trzeba glodem, to będzie pokorny- niech pije swoją ropę i wącha swój gaz na zakąskę, wtedy spokornieje...Zachód uwierzyl, ze Rosja się zmieniła na demokratyczną. Taaa, jak skorpion zmienil swoja naturę w kawale o skorpionie i żabie.. Nie wierzę im za grosz, nasi przodkowie juz wiedzieli, ze to czerwona zaraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Napisalam w poscie, ze Rosja napadła na Ukrainę, a ten czubek, ruski troll wrąbal milion cytatów, niby moich, i w jednym z nich wpisal, ze Rosja morduje i gnębi inne narody, czego ja nie napisalam!<<< Misio jest bardzo leniwym człowiekiem i kopiuje zazwyczaj jeden post, do którego ustosunkowuje się. Więc zacytowany fragment musiał ktoś napisać. x >>>Wielu kafeterian nie przezylo chocby stanu wojennego w Polsce, jak to partia komunistyczna chroniła cudowna komunę<<< Nie. Wtedy wojsko chroniło Polaków przed styropianem. Pierwsza broń, którą w ręku trzymałem, należała do ojca mojego przyjaciela, ważnego działacza S. Na drzwiach mieszkania mojej koleżanki, której matka była księgową w komitecie miejskim, śmierdziele z S malowali raz w tygodniu napis: "A na drzewach, zamiast liści wisieć będą komuniści", potem pokazywali koleżance drzewo, na którym powieszą ją i jej rodzinę. Tego w książkach nie przeczytasz. x >>>Ruscy najechali Czechoslowację czolgami w obronie komunizmu w1968.<<< Mój dużo starszy przyjaciel, jechał na takim czołgu, w 1968-mym. Byli takimi potworami, że jeszcze przez pięć lat, dostawał listy od zaprzyjaźnionej Czeszki :). x >>>Kafeterianie z zach.pomorskiego wiedzą, ze miasta Borne-Sulinowo przez kilka dekad nie było na mapie, bo tam ruscy stacjonowali<<< A wiesz ile baz wojskowych w _meryce nie istnieje na żadnych mapach? To jest zupełnie normalne w temacie wojska. x >>>Gruzję parę lat temu tez najechali czolgami...<<< Zanim coś napiszesz, zajrzyj przynajmniej do Wikipedii. Gruzini zaatakowali bez ostrzeżenia LEGALNE bazy wojsk rosyjskich i zbombardowali cywili, bo ci wcale ich nie chcieli wpuścić na swoją ziemię. W "odwecie", Rosjanie wykonali doskonale zaplanowaną operację (nawet odwozili autostopem tych gruzińskich bohaterów na teren Gruzji :D :D :D). Dzięki temu _merykańska armia, która "zupełnym przypadkiem" :D :D :D, miała wtedy w tym rejonie, wielkie manewry, nie miała powodu do interwencji :D. Potem Rosjanie zajęli teren ropociągu, przez który _merykanie wywołali tą wojnę i go skutecznie :) zniszczyli. Nie atakowali obiektów cywilnych i nie zajęli bezbronnego wówczas Tbilisi. _merykanie przez cały czas, prowadzili nagonkę na Rosjan, oskarżając ich o bombardowania, których dokonali Gruzini. Nawet pewien ważny megaloman-półgłówek :(, pojechał tam robić programy rozrywkowe. Po zniszczeniu ropociągu, Rosjanie wycofali się, przy prawie zerowych stratach własnych :). To, ze jesteś historycznym tumanem, nie zwalnia Cię od odpowiedzialności, za pisanie KŁAMSTW :(. x >>>Taki ruski misio pisze, ze na wschodzie Ukrainy to wlasciwie nie ma granic. Matko boska, kazy kraj ma wytyczone granice<<< Każdy oprócz Ukrainy, która do dzisiaj swoich granic nie zatwierdziła, na forum międzynarodowym. Z tego powodu była na forum ONZ poważna "zadyma", bo wg prawa międzynarodowego, nadal obowiązują w tamtym rejonie granice byłego Związku Radzieckiego :D :D :D. x >>>a ze ruscy ich nie szanują, to wlasnie dlatego, ze sa ruskami. <<< I dlatego, że tamten rejon, tak mocno był związany z Rosją, że nikt wcześniej nie wpadł nawet na pomysł, zaorania przynajmniej pasa granicznego :D :D :D. Dla mieszkających tam ludzi, ta granica, nie różniła się niczym, od granicy dwóch polskich województw, uzupełnionej o posterunki graniczne, z naszej obecnej granicy z Niemcami :). x >>>Bylo fajnie, póki rzadzil rusek Janukowycz<<< Tak :D, za gaz płacili 5 razy mniej niż my, a za ropę połowę :D. x >>>ale od Majdanu się zaczęlo<<< Na szczęście wynajętym przez _merykanów bandytom, nie udało się ZAMORDOWAĆ LEGALNEGO PREZYDENTA. x >>>bo ludzie chcieli do Europy, do normalnych standardów zycia. Sami wiecie, jak było.<<< Wiemy, dlatego wiemy też, że BZDURY PISZESZ ! ! ! x >>>Na wschodzie Ukrainy mieszka sporo Ukrainców POCHODZENIA rosyjskiego. Są Ukraincami, tak jak w Polsce mieszka wielu Polaków pochodzenia ukrainskiego, bialoruskiego, niemieckiego, romskiego, greckiego...<<< Zdziwiłabyś się zapewne, ale jeszcze w czasie napaści Gruzji na Rosję, dla normalnych Ukraińców Rosjanie stacjonujący na Krymie, to byli NASI CHŁOPCY :D i ci Ukraińcy (z Kijowa), za cholerę nie rozumieli, dlaczego NASI CHŁOPCY mieliby na nas napadać (cytat z ówczesnych reportaży :D). Rosjanie stanowiący prawie całą ludność wschodniej Ukrainy są ROSJANAMI z ukraińskim paszportem, wydanym w 1990 roku, więc nie przyrównuj ich do mniejszości narodowych na terenie Polski. x >>>Ani Niemcy, ani Grecy nie najeżdzają nss czolgami..<<< Chwilowo :D :D :D. x >>>Mnie chodzi o kradzież Krymu<<< zamieszkałego przez Rosjan dokonaną przez Ukrainę :D :D :D. x >>>najazd na Ukrainę<<< wschodnią dokonany przez kijowskie czołgi :D :D :D x >>>naruszenie nietykalnosci granic<<< przez uciekające do Rosji, wojska ukraińskie, wcielone siłą z poboru :D :D :D x >>>mordowanie Ukrainców, obojętnie jakiego pochodzenia<<< przez _merykańskie oddziały Blackwater i wypuszczonych z więzień kryminalistów Prawego Sektora. x >>>A caly swiat widzi...<<< kto za przewrót zapłacił :(. x >>>Nie wierzę im za grosz, nasi przodkowie juz wiedzieli, ze to czerwona zaraza.<<< Mój pradziadek tak skutecznie tłukł bolszewików na Ukrainie, że jeszcze niedawno o nim w rosyjskich podręcznikach pisali :D :D :D, więc: "nie ucz ojca, jak się dzieci robi" :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy robia, co chcą, tak im się roi w tych komunistycznych łbach, ze są mocarstwem, ale jak to komunisci, muszą znaleźć wroga. Pierwszym i oczywistym jest Ameryka. Jak Korea Płn.:):):) To schiza, ale cóż poradzic na paranoję... A jak Ameryka chce pomóc w obronie granic, to " nie lzia":):) Pewnie, najlepiej sobie pojeżdzić czolgami bezkarnie po calej Europie. Juz w 1920 czerwona zaraza szła na Europę nawracać na komunizm...Znowu im się zachciewa...To jest choroba psychiczna. Przewlekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to w klasycznej paranoi, zawsze winny jest ten, tamten, ów- Gruzja, Ameryka, Ukraina, tylko nie Rosja. Gdyby nie bylo straszne, byloby smieszne. Dobranoc ruskim trollom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I jak to w klasycznej paranoi, zawsze winny jest ten, tamten, ów- Gruzja, Ameryka, Ukraina, tylko nie Rosja.<<< Paranoja polega na tym, że zawsze widzi się wpływ czegoś strasznego na cały świat i wszystkie własne doświadczenia. Masz zupełną racje :D :D :D. Obwinianie o wszystko Rosji jest PARANOJĄ :D :D :D. x Nie przejmuj się :D. x Psychiatra będzie leczył Cię na NFZ :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Cie ze chce Ci się to tłumaczyć tym tlumanom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to stary komuch ciekawe kto mu mózg wyprał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, bo padne misio twierdzi,ze w czasie stanu wojennego to komunisci byli represjonowani i krzywdzeni. I musieli się bronić :D :D Rosja napadła na nas w trakcie II wojny swiatowej, gnębiła nas przez cały okres komunizmu, wymordowała żołnierzy w Katyniu i w kilku innych miejscach i zesłała na Sybir ful elity intelektualnej. NIE USŁYSZELIŚMY NAWET GŁUPIEGO SŁOWA PRZEPRASZAM,ale mamy się z nimi przyjaźnić bo mają gaz i rynek zbytu !!! Nie wiem misio niewykluczone,ze uda ci się przekonać do swoich racji gimbaze. Przyznaje,ze się tego bardzo obawiam,bo aktywny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam w temacie na początku, 2015.03.06, g.22.02 wczoraj 23.37 dziś 01.40, i 01.44 Tak, uwazam, ze Rosja jest agresorem! Slówko o Gruzji...Parę lat temu pojawiły się zielone ludziki z Rosji, w regionie Abchazji, leżącym na terytorium Gruzji. Zielone ludziki szarogęsiły się tak, ze rząd Gruzji wysłal na nich wojsko, by ich wygonić z powrotem do Rosji, przywrócic porządek. No i wrzask rusków, ze Gruzja napadła! na Rosję. Widzicię tę schizę i manipulację?? Mam swój dom, z duzym ogrodem, sąsiad wjezdza na mój teren traktorem, i zaoruje mi rabaty, a na mój protest, sąsiad podaje mnie do sądu, ze go napadlam, bo np.przywaliłam mu z piąchy.. Fakt autentyczny- moja znajoma zostala pobita pięściami przez sąsiada, który ją pobil na jej własnym podwórku. W obronie matki stanął jej syn. Na dziś syn ma sprawę w sądzie, zalozoną przez...sasiada! Malo tego, gdy znajoma wylądowała na pogotowiu, i późnym wieczorem wróciła do domu, sąsiad w nocy ich podpalił...Cudem uszli z zyciem... Wracając do Gruzji...chyba z Abchazji rusków wygonila, ale ludziki zajęły tez inny region gruzinski, Osetię Pld, oglosili tam jakąś republikę, no i Gruzja straciła kawal swojego kraju, tak jak Ukrainie ukradziono Krym. To jest ruska metoda, najpierw najezdzać obce kraje, a potem krzyczeć, ze to nie my! Ze to nas! Ale cały swiat widzi nagiego króla z baśni Andersena, a ze rosjanie widzą ubranego, cóz, dobra manipulacja i propaganda...czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie no, bo padne misio twierdzi,ze w czasie stanu wojennego to komunisci byli represjonowani i krzywdzeni. I musieli się bronić <<< To może padnij :D. Jak przywalisz łbem w podłogę, to istnieje szansa, że coś się w nim poprzestawia i nagle ZACZNIE MÓZG FUNKCJONOWAĆ :D :D :D. Nie napisałem, że w czasie stanu wojennego, "komuniści" byli represjonowani i krzywdzeni. To Twoja IMAGINACJA :D (podobnie jak smoleńska brzoza :D :D :D). Uważam, ze stan wojenny został wprowadzony, by nie dopuścić w Polsce do powtórki wydarzeń z Budapesztu. I bardzo śp. Jaruzelskiemu dziękuję za niedopuszczenie do podobnej RZEZI. x >>>Rosja napadła na nas w trakcie II wojny swiatowej<<< A Ty ciągle o tym, że u was biją murzynów :D. Wszyscy wiedzą, że Rosjanie wkroczyli do nas w 1939. Nie wszyscy za to wiedzą, że ci "źli Rosjanie", wkraczali często z hasłem: "na Giermańca" i kilkakrotnie wsparły (oficjalnie przez przypadek) regularne jednostki polskiej armii. Nawet do wycofujących się oddziałów gen.Andersa przyłączyło się ponad tysiąc czerwonoarmistów, którzy ramię w ramię z Polakami walczyli przeciw Niemcom. To chyba logiczne, że wkraczający Rosjanie walczyli z polskimi oddziałami KOP-u, które otwierały do nich ogień. Przypominam, że wódz naczelny wydał rozkaz nieatakowania wkraczających Rosjan. Wypadki w Grodnie potwierdzają tylko słuszność tego rozkazu. Padłem z wrażenia, gdy jakiś półgłówek - narodowiec opisywał "bandytę" z radzieckiego czołgu, który zastrzelił chłopca... biegnącego do jego czołgu z zapalonymi butelkami benzyny. x >>>regularne gnębiła nas przez cały okres komunizmu<<< Nie Rosjanie, ale podobni Tobie bezmózgie Yeti wykonujące każdy rozkaz, gnębiło Polaków. Tyle, ze w efektach tego "gnębienia" mieszkamy do dzisiaj, a w efekcie "wolnej Polski" mamy Polskę wolną od przemysłu, polskiej ziemi i polskich zakładów pracy :(. x >>>wymordowała żołnierzy w Katyniu i w kilku innych miejscach<<< Co zrobiła też własnym oficerom, więc nie zabijała tych ŻOŁNIERZY za to, ze byli Polakami, ale za to, ze nie chcieli podporządkować się ich władzy. x >>>i zesłała na Sybir ful elity intelektualnej.<<< A mogła wzorem Niemców wymordować ich od razu :(. Znam trochę osób, które z Sybiru wróciły i na WŁASNE OCZY widziały, jak to wyglądało. Wcale na NORMALNYCH Rosjan nie narzekają, a nawet ich cenią. Ostatni raz rozmawiałem z takim człowiekiem (znanym polskim matematykiem) w zeszłym roku. x >>>NIE USŁYSZELIŚMY NAWET GŁUPIEGO SŁOWA PRZEPRASZAM<<< To może Ty nie usłyszałaś, bo reszta Polaków słyszała. nawet gdy odbywał się pogrzeb niewyrośniętego megalomana, to swój szacunek własną obecnością okazali TYLKO Rosjanie. x >>>ale mamy się z nimi przyjaźnić bo mają gaz i rynek zbytu !!!<<< Nie musimy się przyjaźnić. Wystarczy, ze będziemy z nimi WSPÓŁPRACOWAĆ, zamiast samemu prowokować niepotrzebne nikomu konflikty :(. x >>>Nie wiem misio niewykluczone,ze uda ci się przekonać do swoich racji gimbaze. Przyznaje,ze się tego bardzo obawiam,bo aktywny jesteś<<< Obawiam się, ze gimbaza, która sama reprezentujesz (przynajmniej poziomem logicznego myślenia :( ) ulega podobnie jak Ty, propagandzie mediów i uważa, że w 1939 roku wojnę wywołali Rosjanie, a Niemcy wkroczyli tylko po to, by ratować Poznaniaków i Ślązaków przed bolszewikami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tak, uwazam, ze Rosja jest agresorem! Slówko o Gruzji...Parę lat temu pojawiły się zielone ludziki z Rosji, w regionie Abchazji, leżącym na terytorium Gruzji. Zielone ludziki szarogęsiły się tak, ze rząd Gruzji wysłal na nich wojsko, by ich wygonić z powrotem do Rosji, przywrócic porządek. No i wrzask rusków, ze Gruzja napadła! na Rosję.<<< Te Twoje zielone ludziki, to miały takie wielkie głowy i latającymi spodkami się poruszały :D :D :D ? Bo wkraczająca armia gruzińska, strzelała do mieszkańców wiosek, którzy mieszkają tam o urodzenia. Jeżeli jak piszesz (i wmawiają _merykanie) gruzińska armia MORDOWAŁA, tylko zielone ludziki (martwy mieszkaniec wioski nie powie już nam, czy tym Twoim UFO-ludkiem był :( ), to KTO ZBOMBARDOWAŁ rosyjskie garnizony? A może to były kolejne UFO-ki startujące z _merykańskiej bazy 51 :D :D :D ? x >>>Widzicię tę schizę i manipulację??<<< Tak widzimy WYRAŹNIE :(. x Albo jesteś tak głupia, że podstawowych rzeczy NIE ROZUMIESZ, albo świadomie usiłujesz nas OSZUKAĆ :(. x >>>tak jak Ukrainie ukradziono Krym.<<< Zawsze zastanawiało mnie: czy zabrać coś ZŁODZIEJOWI, to kradzież. Na Krymie żyją praktycznie sami Rosjanie. Banda z Kijowa zabroniła im mówić po rosyjsku, więc zażądali autonomii. Gdy 60% mieszkańców Kosowa żąda przyłączenia do Albanii, to im się należy, ale gdy 99% mieszkańców Krymu żąda przyłączenia do Rosji to już tego prawa nie mają. Jak to było "W pustyni i w puszczy" :D : Kalemu ukraść krowę to źle, ale Kali ukraść krowę to dobrze :D :D :D. Ot i cała Twoja logika i moralność :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trala la la tra la lal la inaczej tego nie można podsumować misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przez takich debili w tym karaju nigdy nie będzie dobrze :o dacie sobie wcisnąć wszystko prucz prawdy bo jest zbyt nie wygodna ,juz mi was nie zal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy na forum gorącego obrońcę Rosji, misia 1. Brawo!... podobno:) Polak, a tak broni rusków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w 1956 ruscy wjechali czołgami do Budapesztu, oczywiscie broniąc komunizmu. No bo jak by to wyglądało, by Węgry wyrwały się z łap Rosji, i były niepodległe??? Biedaki, próbowali juz 11 lat po wojnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio ty paździerzu !! Ty i moralność ?? Psychopato separato , z czołgu piszesz ?? Kto twoim łbem powalił o beton ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Misio ty paździerzu !! Ty i moralność ?? Psychopato separato , z czołgu piszesz ?? Kto twoim łbem powalił o beton ?? x wasz słowa, nie piszesz do jakiegoś plebsu, Pan misio1 to elita intelektualna "tego kraju", krzewi cywilizacje tak jak jego przodkowie od 1945 roku:classic_cool: Troche szacunku i wdzięczności za poświęcenie dla dobra "tego kraju":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję gosciu z 16.36:) Bo myślalam juz, ze zostałam sama w tym temacie kontra misio1.... Jeszcze raz dziękuję! Pozdro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młot Pana
Moskwa jest kontynuatorem cywilizacji turańskiej, której wzorcowym przedstawicielem był Temu-dzin (Dzingis-Chan) a naśladowcami byli ruscy carowie a potem komuniści, Lenin i Stalin. Cywilizacja ta, za podstawę swojego bytu ma ciągłe napadanie na sąsiednie kraje, grabieże, podbijanie ich i wcielanie do swojego imperium lub wasalizowanie, jak to miało miejsce w przypadku Polski, Finlandii, Litwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy i wielu innych narodów Europy i Azji. Dla nas, nauczonych i wychowanych w cywilizacji łacińskiej jest to szokujące, gdyz podboje terytorialne uważamy za czyny i objawy barbarzyństwa. Moskwa w swoich podbojach posługiwała się zakłamanym usprawiedliwieniem niesienia “pomocy” w jakiejś formie. Do I Rzeczypospolitej ruskie wojska weszły z “pomocą i ochroną uciśnionej i prześladowanej ludności prawosławnej”, której ta w tolerancyjnej Polsce pomocy nie potrzebowała. Teraz na Ukrainie przychodzi z pomocą ludności rosyjsko-języcznej, taka metoda można też usprawiedliwić agresje na inne kraje w których żyją mniejszości rosyjskie. Dodatkowym aspektem tego imperializmu było zaplanowane i konsekwentnie przeprowadzane wysiedlanie rodzimej ludności i zasiedlanie ludnością rosyjska – jak to miało miejsce na Krymie, gdzie ludność tatarska wymordowano i wysiedlono a obecnie żyje tam większość rosyjsko-języczna. Moskwa grabież ma we krwi, od 6ciu wieków napadają, grabią i mordują - zagarnęli wielkie obszary ziemi, ale zagospodarować tego i zapewnić dobrobyt we własnym kraju nie potrafią. Wykorzystują podbite narody i ziemie, czerpią zyski z ropy, gazu i surowców naturalnych, ale nic innego nie mogą światu zaoferować. Moskwa nie poprzestanie i nie zatrzyma się w tej grabieży i będzie zagrażać światowemu pokojowi, dopóki będzie znaczącą potęga militarną. Nadzieja jest, że ta “Federacja Rosyjska” wkrótce ulegnie rozpadowi a Rosja zostanie średnim państwem o niewielkim znaczeniu na peryferiach cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wasz słowa, nie piszesz do jakiegoś plebsu, Pan misio1 to elita intelektualna "tego kraju", krzewi cywilizacje tak jak jego przodkowie od 1945 roku Troche szacunku i wdzięczności za poświęcenie dla dobra "tego kraju"<<< Tak, moi przodkowie, po 1945 roku krzewili polską cywilizację, na "ziemiach odzyskanych". Utworzyli pierwsze na Śląsku średnie szkoły i znaleźli do nich wykładowców. Każdy człowiek mieniący się polskim patriotą, winien jest im szacunek i wdzięczność. Nie robili tego dla pieniędzy, ale dla dobra tego kraju i jego przyszłych pokoleń (które honorowe zdjęcie kawałka mojej rodziny do dziś w swej szkole oglądają). Tym różni się PATRIOTA od SZCZEKACZA, że robi dla kraju coś konkretnego, a nie tylko mordę drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuniści to była najgorsza swołocz jaka przytrafiła się Polsce, elity wybito więc wypłynęły na wierzch patologiczne męty, teraz ich pokoleniowi następcy uzurpują sobie prawo do nazywania sienie elitami III RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cud,ze znaleźli tych wykładowców i dało się w nich uczyć po polsku ( z obowiązkowym rosyjskim) Rodzinka pewnie sie w grobach przewraca jak widzi co wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Komuniści to była najgorsza swołocz jaka przytrafiła się Polsce, elity wybito więc wypłynęły na wierzch patologiczne męty, teraz ich pokoleniowi następcy uzurpują sobie prawo do nazywania sienie elitami III RP.<<< Po pierwsze KMIOCIE, to komunizmu nigdy w Polsce nie było, a po drugie, osoby z mojej rodziny, tworzące szkoły na Śląsku, należały do PRZEDWOJENNEJ elity kulturalnej, która cudem uniknęła śmierci w niemieckim obozie. Tak więc STYROPIANOWY ŚMIECIU, nie jesteś godzien nawet o nich dyskutować. Myślisz, że Warszawę i Gdynię kto odbudował po wojnie? Tylko, że ta elita kulturalna, nie bawiła się w pseudopolitykę, ale pracowała dla kraju, dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×