Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego naiwnie wierzycie w wojnę Polski z Rosją

Polecane posty

Gość gość
Rokokowa panno za cienka płotka jesteś aby rozgryźć zimnego czekistę, on jest daleko dalej niż twoje zwoje umysłowe się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sie rozruszał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>juz odpowiedziałam na to pytanie.<<< Jeżeli Twoją odpowiedzią są zdania: >>>Ukraińcy za swój los obarcza Polaków w imieniu Unii Europejskiej. ... ja nie wierze, ze nie bedą się chcieli mścić. Na Polakach. Nie na Finach, nie Holendrach.<<< to wyznaję, że tej odpowiedzi NIE ROZUMIEM :(. Podejrzewasz, że w odwecie, nasikają nam na granicę :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
tak naprawde to jedyną grupą spoleczną ktora wyraźnie chce zamieszania jest polski rząd:-O W Polsce nie ma ani nastrojow antyrosyjskich ani antyukraińskich, w związku z tym o co chodzi rządowi? Może im pasuje wojna - Polska zadluża się z szybkością 25 miliardów euro rocznie. Policzcie ile to będzie w 2020roku jak sie skończą fundusze z UE. 375 miliardów euro długu, tak jak obecnie Grecja i brak jakiegokolwiek brandu czyli towaru eksportowego:-O Nawet Rumuni mają Dacie, my nic:-O Taka wojenka i spustoszenie + spalenie archiwów IPN to byłby dla naszych elit wspaniały prezent:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie cepy mi nie przeszkadzają, ale nie s********ją od Polski jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tym wpisem misia 1, ze "komunizmu nigdy w Polsce nie było", mozemy zamknąc temat " Dlaczego naiwnie wierzycie w wojnę Polski z Rosją". Mlot Pana- dziękuję ci za obszerny wpis, bylo to dla mnie cenna wiedza. Pisałam kilkakrotnie, jako niezalogowany- z wiadomych względów- gość. Pozdrawiam wszystkich myślących patriotów, nie dajmy się czerwonej zarazie. urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I tym wpisem misia 1, ze "komunizmu nigdy w Polsce nie było", mozemy zamknąc temat " Dlaczego naiwnie wierzycie w wojnę Polski z Rosją". urszak<<< No popatrz urszak: a ja Cię zawsze za inteligentną osobę miałem :). Jeżeli wiesz, co oznacza słowo KOMUNIZM, to zdradź mi: kiedy on w Polsce panował :) ? Bo ja sobie jakoś tego przypomnieć nie mogę :D. Pamiętam socjalizm, ale komunizmu ni cholery :D :D :D. x >>>Pisałam kilkakrotnie, jako niezalogowany- z wiadomych względów- gość.<<< Czyżbyś wstydziła się podpisać pod własnymi słowami :) ? x >>>Pozdrawiam wszystkich myślących patriotów, nie dajmy się czerwonej zarazie.<<< To zdecyduj się :D, czy pozdrawiasz tych MYŚLĄCYCH, czy tych w boskość i nieomylność jarka zapatrzonych :D ? Bo to są dwa zupełnie inne gatunki :D. Mimo sprzecznych poglądów politycznych pozdrawiam Cię :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
to że komunizmu w Polsce nie bylo to prawda, on ma rację. Byl natomiast coś w rodzaju systemu feudalnego ktory istnieje, po modyfikacji w 1989 roku, DO DNIA DZISIEJSZEGO :-O To co tu jest to nie żaden kapitalizm, wąska kasta mniejszości etnicznych jest elitą z przywilejami, reszta czyli tubylcy mają założoną na pysk najniższą na świecie kwote wolną od podatku (oprócz Ghany) i zapyerdala za najniższą krajową. Co to jest jak nie feudalizm:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę sie zmieniło :-D obecna elita to potomkowie Niemców, Żydów, Ukraińców, Rosjan i Bialorusinów:-O Osobiście wolalbym żeby tu rządzil Poniatowski a nie Szechter ps. rozumiem że dla ciebie to wszystko jedno:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, pardon! No rzeczywiscie, nie bylo komunizmu! Hurra! Był "tylko" socjalizm:):) Bo ruscy wrąbali nam w centrum stolicy Polski koszmarek architektoniczny, czyli jakiś ohydny "pałac". A komunizmu nie wdrozyli, bo się Polacy do budowy kołchozów nie palili... Lata temu miałam przesiadkę w Panamie, mając w ręku paszport ze swoimi danymi w 3 językach, po polsku, rusku i francusku. Panamczycy kazali mi na lotnisku isc ze sobą, zaprowadzili mnie do jakiegos pomieszczenia, i zamknęli na klucz, na 8 godzin. Paszport zabrali. Po tem przyszli po mnie, i odprowadzili az do drzwi mojego samolotu, dwóch osilków, asysta po obu bokach. Przypilnowali, czy wsiadlam i odleciałam w swoja stronę. Wszystko przez te bukwy w paszporcie, i przez to, ze Polska byla postrzegana jako satelita Rosji. Czułam się jak terrorystka zza żelaznej kurtyny. Ta cholerna czerwona zaraza....! urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Widzę,że ładnie mój temat założony z anonima się rozwinął.Ja też bym wolał ,żeby Polską rządzili prawdziwi Polacy,a nie polskojęzyczni. Mam dosyć zapraszania baumana,zacierania pamięci o zbrodniach luny brystygierowej ,,krwawej luny'' ,salomona morela,heleny wolińskiej ,jakuba bermana i całej reszty syjonistów. 80% w rządzie bolszewickim stanowili ludzie TEGO pochodzenia. Nawet Norman Davies ,którego nie można posądzić o żaden ,,antysemityzm'' stwierdził : ,,W NKWD,służbach bezpieczeństwa i partii bolszewickiej był zaskakująco wysoki odsetek ŻYDÓW'' :D . Dlatego nie darzę nienawiścią Rosjan,wiem ,że nasze obydwa SŁOWIAŃSKIE narody były ciemiężone przez reżim ,który założyli ludzie o obcej nam krwi i duszy . Powiem krótko: SŁAWA SŁOWIAŃSKIEJ KRWI-PRECZ Z ZOG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio wypierrrdalaj kupić swojej pani okulary za 2 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ciemnota nie widzi,kto podJUDZA od wieków. Nawet trocki nazywał się bronstein,czy rzekomo ,,polski'' komunista,który był potomkiem Rosjanki i żydowskiego rzemieślnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
nacjonalista1995 dziś Niestety ciemnota nie widzi,kto podJUDZA od wieków. Nawet trocki nazywał się bronstein,czy rzekomo ,,polski'' komunista,który był potomkiem Rosjanki i żydowskiego rzemieślnika. x trzeba poczekać kilka lat, to że będzie kryzys w Polsce to pewne jak 2+2=4:) A wtedy zabraknie pieniędzy w budżecie dla lemingów i dopiero to zmusi ich do wyjścia na ulice:-O Tak bylo za komuny i tak będzie za postkomuny - decyduje cena kielbasy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Ten komunista,zapomniałem napisać nazwiska,to Geinrich Jagoda(Herszel Jehuda) . Myszka Mikke- Dokładnie,żeby Polacy ruszyli dupę,to musi im zostać gówno do jedzenia co najwyżej.Niestety większość narodu lubi,jak ich polskojęzyczne media i polskojęzyczna władza bierze od tyłu.Ogłupiony propagandą medialną bezrefleksyjny tłum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
nacjonalista1995 dziś * Ten komunista,zapomniałem napisać nazwiska,to Geinrich Jagoda(Herszel Jehuda) . Myszka Mikke- Dokładnie,żeby Polacy ruszyli d**ę,to musi im zostać g****o do jedzenia co najwyżej.Niestety większość narodu lubi,jak ich polskojęzyczne media i polskojęzyczna władza bierze od tyłu.Ogłupiony propagandą medialną bezrefleksyjny tłum... x tak wracając do tematu to Putin o tym doskonale wie, on juz Kwaśniewskiego usadził tym długiem publicznym - wtedy to bylo "tylko" 95 miliardów pln. Nie zdziwie sie jak sie okaże że przyjdzie "pomoc" z Rosji:-D ps. jeżeli wezmą ze sobą "nasze elity" to jestem za:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko,kto będzie chciał ,,nasze'' ,,elity'' . Mało mają u siebie ludzi o pochodzeniu niesłowiańskim podających się za Rosjan,żeby jeszcze tych tzw ,,polaków'' brać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Bo ruscy wrąbali nam w centrum stolicy Polski koszmarek architektoniczny, czyli jakiś ohydny "pałac"<<< Mi się ten "koszmarek" całkiem podoba :). Jak łaziłem po Warszawie, to był dla mnie czasami punktem orientacyjnym :). Widzę, że Ty nienawidzisz wszystkiego, co ma związek z Rosjanami :(. x >>>A komunizmu nie wdrozyli, bo się Polacy do budowy kołchozów nie palili...<<< Z tego co pamiętam, to ci Twoi "komuniści" zamiast urządzić w obszarniczych domach kołchozy, to rozdali ziemię chłopom. Wprawdzie potem powstawały PGR-y, ale przynależność do nich obowiązkowa nie była (przynajmniej oficjalnie :D ). x >>>Lata temu miałam przesiadkę w Panamie, mając w ręku paszport ze swoimi danymi w 3 językach, po polsku, rusku i francusku. ... Przypilnowali, czy wsiadlam i odleciałam w swoja stronę. Wszystko przez te bukwy w paszporcie, i przez to, ze Polska byla postrzegana jako satelita Rosji.<<< A może byłaś w Panamie tuż po tym, gdy dobroduszni _merykanie :D, wpadli tam na moment :D, ratując miejscową ludność :D, przed okropną juntą :D (przez _merykanów wcześniej stworzoną :D ). Wytłukli wtedy tubylczą armię :( (oczywiście w pokojowy sposób :D :D :D) i zabronili Panamczykom tworzyć następnej :D. Weszli i do dzisiaj nie wyszli :D. Czy to Ci czegoś nie przypomina :D :D :D ? Prawdopodobnie nie zaszkodziły Ci ruskie bukwy w paszporcie, ale zwolennicy głównego _merykańskiego alkoholika (przepraszam antykomunisty :D ) McCarthy'ego, który każdego podejrzanego choćby o sympatyzowanie z komunistami kazał aresztować i chciał zamordować :D. x >>>Ta cholerna czerwona zaraza....!<<< Może pogadaj z lekarzem :D. Z tego, co wiem człowiek widzi wszystko na czerwono w momencie krańcowego osłabienia, przed wylewem krwi do mózgu. To nie jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, tam jest ciężki klimat, ostatnio bardzo współczułem pani Ejdeman, matce Niemcowa, to na prawde przykra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga urszak :) : uważaj z tym chwaleniem się, wyjazdami za żelazną kurtynę w PRL-u, bo zaraz okrzykną Cię ubeckim kapusiem :(. Wg prymitywów piszących tutaj, nikt inny nie dostał w tych czasach paszportu :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio jest socjalistą,ja jestem antykomunistycznym słowiańskim nacjonalistą,ale w sprawie konfliktu na wschodzie się zgadzamy chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam paszport tylko na wyjazd, a jak wrócilam, to musialam go oddać. Takie byly czasy komunizmu, pardon, socjalizmu w PRL. Wyjezdzali naukowcy, sportowcy, artysci....A lecialam na poludnie, nie na pólnoc. Nie mam obsesji, ale zwyczajnie się martwię...o kraj, o przyszłość. Niechby ruscy przestrzegali świętości, nienaruszalnosci granic, i wszystkich umów międzynarodowych, które podpisali, nie byloby tego bajzlu. Sami to rozpętali, i jak zwykle, nawet nie mają odwagi, by się do tego przyznać. Wedlug mnie, im to pasuje, tego wlaśnie chcą, i to jest najgorsze.... urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę juz pisac w tym temacie. Za bardzo to wszystko mnie dołuje i przygnębia.... urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dostalam paszport tylko na wyjazd, a jak wrócilam, to musialam go oddać.<<< Tak wtedy było, choć prawdę mówiąc wyjazdy artystów, sportowców i naukowców nie były czymś nadzwyczajnym :). Podobnie jak wyjazdy zwykłych ludzi do pracy (rodziny :D) w Niemczech, czy Stanach. Po prostu było inaczej. Za to do demoludów mogliśmy jeździć na dowód osobisty, czyli tak samo jak dzisiaj :). x >>>Nie mam obsesji, ale zwyczajnie się martwię...o kraj, o przyszłość.<<< Ja też się martwię, dlatego staram się spojrzeć na całość obiektywnie. Kiedyś Niemiec był moim wrogiem, teraz żyjąc na Śląsku zmieniłem zdanie na tyle, że oglądając filmy z lądowania aliantów w Normandii, bardziej utożsamiam się ze Ślązakami, którzy wybrzeża najczęściej bronili, niż z _merykanami, którzy ich za tą obronę często rozstrzeliwali (po wzięciu do niewoli). x >>>Niechby ruscy przestrzegali świętości, nienaruszalnosci granic, i wszystkich umów międzynarodowych<<< Naszych granic przestrzegali, a nawet nam je wywalczyli :), a w polityce nie ma czegoś takiego jak świętość i uczciwość :(. x >>>Sami to rozpętali<<< Nie gniewaj się, ale rozróbę na Ukrainie rozpętał ten, kto zapłacił za majdański przewrót. Rosjanie tylko to sprawnie wykorzystali :). Nie możesz im jednak zarzucić, że to oni zrobili pierwszy ruch w celu wywołania wojny. Nawet protesty we wschodniej Ukrainie były początkowo zupełnie pokojowe i każdy tam mieszkający śmiał się z pomysłów odłączenia tych ziem od Ukrainy. Gdyby Kijów nie wysłał na tych ludzi czołgów, to do przelewu krwi nie doszłoby wcale. x >>>Wedlug mnie, im to pasuje, tego wlaśnie chcą, i to jest najgorsze...<<< Ja nie neguję, że Rosjanie chcą Krymu i lądowego dostępu do niego. Ja tylko neguję to, że oni zaczęli wojnę. Oczywiście, że pasuje im wzburzenie i nienawiść do Kijowa, która obecnie panuje na wschodzie Ukrainy. Mój znajomy, jeszcze rok temu zarzekał się, że w żadną rozróbę wciągnąć się nie da, a teraz walczy i jest święcie przekonany, że robi to, co najlepsze dla siebie i jego sąsiadów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×