Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti22

To nie prawda, że faceci wolą szczuplejsze

Polecane posty

Gość gość
nie,po prostu była dla niego ciekawa,jarała go nie tylko wygląd zew się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, niestety jest taka: Faceci wolą chętniejsze!... Tak , Drogie Panie Nieprzystępne, co to bez kija nie podchodź. Czekajcie na tego swojego księcia na białym koniu, a starości prędzej się doczekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładniej to wolę przeciętne(ani szkieletory ani łodzie podwodne),kilka kg za wiele to też pojęcie względne,jeśli tylko nie ma zwisających piersi,fałd tłuszczu,tyłka jak tratwa ratunkowa i nóg jak dąb Bartek to jest z nią wszystko ok i nie musi ważyć 45kg.Sama d..... u dziewczyny to jeszcze nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z nowu nie wszyscy faceci moga sobie pozwolic na modelki to po pierwsze po drugie,kazdy chyba musi dobrac sie dla siebie wzgledem charakteru jak tez i oczekiwan od zycia wiec jak akurat pozna grubaske ,ktora jest sympatyczna ,a jemu chodzi np.o zone i jest nim zainteresowana ,a takze spelnia jego domatorskie marzenia o dzieciach czy domu,bo nie kazdy chce zyc samym seksem,a tez stworzyc jakis zwiazek,oparty na wszystkim ,nie tylko numerkiem,wiec troche inaczej bedzie podchodzil,tak jak i kobieta ta co chce romans ,bo ma np.meza,ale sie nudzi to bedzie sie ogldac za seks ogierem ,a nie mezem ,tak?wiec tak samo jest wsrod facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grzesiek
Najlepiej aby proporcje ciała były takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć sam jestem dość przystojny i wysoki (186) zauważyłem że mam dość szerokie spektrum w kwestii wyglądu jaki preferuję u kobiet . Grube dziewczyny również mnie pociągają o ile mają w miarę ładną z twarz i widoczne wcięcie w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
a ja uwazam ,ze wlasnie wola szczuplejsze. bylam przy kosci to nie zwracali na mnie uwagi, a jak schudlam 15 kilo to zaczeli mnie jakos zauwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak, jak nosiłam rozmiar 40-42 to faceci mnie bardziej zaczepiali niż teraz przy rozmiarze 38 - część wręcz narzeka, że niepotrzebnie schudłam. Ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×