Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kto został oszukany na olx

Polecane posty

Gość anwipa
uwaga na oszusta podającego się za Meblomax Gorzów 62-500 Konin ul Poznańska 4 nr rachunku 93 1600 1462 1835 7255 6000 0001. emeil meblezdowozem@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella03
Uwaga oszust na olx Pelc Marzena nik:pelcmarzena09. Ma wystawionych wiele ubrań więc ku przestrodze!!!pieniążki przelałam ale towaru nie mam po dziś dzień.chociaż twierdzi że wysłała ale nie ma potwierdzenia nadania a pieniążki na przesyłkę polecona pobrala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga Pani Magdalena sprzedaje (ale nie wysyła tego co kupimy) między innymi ciuszki dziecięce, ma w chyba każdym ogłoszeniu że przesyłka 10 zł, po wysłaniu jej pieniędzy na konto skończył się kontakt nie odpisuje a przesyłka zamówiona ponad miesiąc temu nie została przez nią wysłana, pieniędze w błoto, w prawdzie kupiłam u niej tylko jeden ciuszek za 20zl z przesyłką ale zawsze to 20 zl. NIK jakiego używa to magdabikini. Przy podaniu numeru przelewu podała nazwisko Magdalena Adamczak ID użytkownika 366416112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety na olx trzeba uważać, już lepiej kupic coś przez aukcję wtedy możemy zgłośić sprawę do portalu aukcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie komu wynajmujecie sprzęt , omijajcie tych dwóch osobników : Dawid Kilian oraz Jarosław Kilian Świętochłowice ul. Polna 17 / 17 , adres mail : kili1999@interia.pl , jarekkilian76@interia.pl , Dawis99@interia.pl , numery telefonów : 600 964 399 i 510 150 490 , Sprzęt wraca spalony i unikają odpowiedzialności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogda28
Uważajcie na olx na P.Magdalenę Niksa z Łomży jej nick to MNNM i podaje Olsztyn sprzedaje ubranka dla dzieci przysyła brudne śmierdzące rzeczy z dziurami wytarte spilingowana z najgorszego lumpeksu zwróciłam jej te rzeczy oczywiście paczkę przyjęła ale na zwrot swoich pieniędzy nie mogę się doczekać wogole nie odpowiada na emaile a oczywiście olx mówi dogadajcie się Panie ja nic nie mogę zrobić. Tak że uważajcie na ta osobę zresztą co raz więcej jest oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeaa
A ja ulitowalam sie i obnizylam cenę za mopa parowego a kupujący na następny dzien wystawił tego mopa dwa razy drożej,jeszcze dodam ze mieszkamy obok siebie, i jak tu sie nie zdenerwować ,i ja jako sprzedawca poczułam sie oszukana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na Enzo Fashion
NEW! polska BLUZA myszka MIKI by o la voga Zara Kolory balmain CHANEL Warszawa, Mazowieckie, Wawer ,ID ogłoszenia: 406736235 Wpłata na konto: 37 1140 2004 0000 3602 7724 6452 (mBank) Enzo Fashion Renata Kubisz Pieniądze wpłacone 160zł za 2 bluzy. Kontakt z panią jest, są zapewnienia, że przesyłka już jest w doręczeniu ale numeru do śledzenia nie podawała bardzo długo jak podała to nie wskakuje. Trwa to już od ponad tygodnia, obiecała zwrócić pieniądze ale co innego mówi i co innego robi. NIE MAM TOWARU ANI PIENIĘDZY... OSTRZEGAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry pomóżcie Na olex zamieniłam się towar za towar wysyłamy polecona ja wysłałam pani towar a ona nie co jej grozi jest sens iść na policję dodam że mieszka w winnym województwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możecie się dogadać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dogadać?? ta kobieta ją oszukała.. na policję zawsze można iść pytanie czy ci się opłaca, jaka wartość przedmiotu.. gdzie mieszka ta Pani to nie ma znaczenia bo sprawdzi ją policja z jej miejsca zamieszkania.. mam nadzieje ze wyslalas listem poleconym i masz wgląd w to ze Pani odebrala paczkę.. pewnie strata nie jest duża ale co niektorym by sie przydala policja bo zaloze się ze ta kobieta nie tylko ciebie tak oszukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na OLX kupuje sie tylko osobiscie...przynajmniej ja tak robie. Ale jestem z Krakowa. Za bardzo sie boje. Za to na allegro przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ale jestem ostrożna w zakupach. Jak widzę, że ktoś zaczyna kombinować to rezygnuje. Chciałam sprzedać telefon ale gość zarzyczyl sobie wysyłkę tylko i wyłącznie pobraniowa i klocil się o pokrycie kosztu tej wysyłki, uważał że powinnam wobec tego obniżyć mu cenę. Kazałam mu spadać i kolejnego dnia sprzedałam osobiście. Obawiam się, że policja to zbagatelizuje ale nie zniechęcaj się. Idź, zgłoś to, niech ta menda zobaczy, że sprawy nie zostawiasz samej sobie to może się przestraszy i wyśle Ci przesyłkę. PS. Radzę poszukaj ja, jej znajomych na fb, rodzinę, pogrzeb trochę w internecie i daj jej do zrozumienia, że wiesz dużo i bardzo dużo możesz :) czasem to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra! Jak tak można bezczelnie okłamywać! Co za szuje, już nikomu nie można ufać. Ja kupuję tylko osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupujecie na tym olx, to jest portal dla patologii "dej mi mam horom curkie" i wszelkiej maści naciągaczy i wyłudzaczy. Kupujcie na allegro, ono daje ochronę obydwu stronom transakcji, jest drożej, ale za jakość się płaci. A jak ktoś sprzedaje coś na olx co wyjątkowo wam się podoba, to napiszcie, żeby wystawił dla was aukcję allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Podpowiedzcie mi co mam zrobić. Zakupiłem PC przez OLXa. PC przyszedl - zaplacilem kwote X za sprzet o specyfikacji Y ale przyszedl do mnie sprzet w obudowie ze zdjecia ale o specyfikacji zupelnie innej. Pisze do goscia a On pisze ,ze wyslal to co sprzedawal. Ale to co mam w domu to zupelnie inny PC. Co moge zrobic? Sprzedawca pisze, ze wyslal to co mial wyslac caly czas. Nie lamie sie w zadnym zdaniu. Nie mam zadnych dowodow na to ,ze klamie. Czy policja pomoze? Bo faktycznie ja tez dowodow nie mam na to ,ze sprzet ktory przyszedl to faktycznie zly sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam niedawno sprzedawałam krzesełko kupująca dyktowala mi warunki i tak ublizala że najchętniej wycofalabym towar z pocztą A jej oddała pieniądze. Bezczelna baba.i tak straciłam pieniądze i prawie wysłałam jej za darmo.potwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj ojciec sprzedawal perfumy za 400zl i kupujaca byla z innego miasta. I prosila by wystawic na Allegro. Ale on nie mial Allegro. Wiec chcial wyslac za pobraniem, ale kupujaca nie chciala, bo drozej. To wyslal jej, naiwniak, zeby zaplacila jak odbierze. ... i wiecie co...? Faktycznie zaplacila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 maja zakupiłam na olx telefon LG k10 pieniądze przelałam kobieta była wiarygodna tak mi się wydawało prosiła o szybki przelew to wyśle telefon od razu i na tym koniec napisała ze przelew zrobilam po godzinie ogłoszenie zniknelo i konto tej osoby też choć był jeszcze jeden telefon do sprzedaży .Ostrzegam przed tą osoba Jagoda Czarnecka ul.Duńska 21/3 Łomża pewnie to fałszywe dane ale takie dane były do przelewu nr konta 84 1140 2004 0000 7753 5344 .Niestety zawsze kupuje na allegro i wszystko grało na olx 3 rzeczy kupilam było ok ale cóż musi być ten pierwszy raz choć jest to również moja wina że uwierzylam drugiemu człowiekowi że jest fer,teraz zostało mi tylko zgłosić na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLX nawet odbiór osobisty , może rozczarować , bo jak sprawdzisz sprzęt jakiś w domu i okaże się że jest uszkodzony , i jak możesz zwrócić jak ktoś unika kontaktu. Trzeba uważać na gości podających się za kobiety, ale przychodzi w umówione miejsce facet .Nie podaje przy tym swego nr telefonu w danych przy olx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na osobę na olx, ktora ma nick Patrycja i zdjęcia oznaczone znakiem kajaipatrycja@wp.pl to oszuści. Mimo, że zapewniają o możlwości zwrotu towaru, to nie jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zaliczam sie do jednej z oszukanych osob… Kupilam psa, ktory okazal sie smiertelnie chory. Przez kilka tygodni walczylismy o jego zycie. Przezyl. Ale co my przez te tygodnie przeszlismy, to ciezko opisac, bo lzy sie cisna do oczu. Kobieta od ktorej kupilismy psa zwalala wine za stan zdrowia psa na nas, ale badania mowia same za siebie. NIKOMU NIE POLECAM PSEUDO HODOWLI PSOW RASY SZPIC MINIATUROWY Z JOZEFOWA (DEBINKA)!!! Trzymajcie sie od tej hodowli z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób oszukanych na nr konta 57 1050 1533 1000 0097 0015 4389 Kontakt wes.ale@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam oszukana ,ale przez portal OLX. Wyróżniłam raz 2 ogłoszenia smsem po 5 zł i nie były nigdzie widoczne,a z konta pobrano pieniądze.Dziś wyróżniłąm dwa ogłoszenia na kwotę prawie 37 zł na 7 dni/jest to bardzo drogo/ i nic nie jest wyróżnione !!! Pieniądze pobrane,a kontakt z OLX po 7 dniach gdy ogłoszenia się końszą .Totalna porażka.Sprawdzie sobie ludzie czy wystawiając aukcje jest ona widoczna na stronach/na moim koncie jest,ale tylko na moim/ Szok,bazdziewie jakies !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak to nie jest widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iva
Wystawilam po corce bluzeczki w super stanie za 65zl plus koszty wysylki a babka do mnie ze proponuje 50 zl z przesylka. Nie mam opcji do negocjacji. Ludzie chca za darmo i maja niezly tupet owszem moglabym troche z ceny zejsc ale bez przesady. Oburzaja sie bo nie wliczaja w cene przesylki a ja za darmo nie wysle... Pisze wtedy ze zapraszam po odbior osobisty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Pania Beata Piórecka z Białegostoku 603 556 685 https://www.olx.pl/oferty/user/RE9n/ Wysyła puste paczki, jedynie z gazetami avonu... Wg niej paczka została otwarta na poczcie, produkty skradzione i została ponownie zaklejona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwaga! OSZUSTKA na OLX! Przestrzegam wszystkich przed nieuczciwym sprzedawcą wystawiającym oferty na olx. Kobieta posiadająca ten numer konta: 28 2490 0005 0000 4000 6112 0886 sprzedaje odzież/buty, następnie wysyła w paczce zupełnie inny towar, a potem twierdzi, że wysłała to, co kupujący zamówił. Schemat działania zawsze jest ten sam. Sprzedaje, przedpłata na konto, a potem w paczce znajdujecie co innego. Taka osoba nie może zostać bezkarna, oszukuje ludzi na niewielkie pieniądze i myśli, że nikt tego nie zgłosi na policję.Nazwa użytkownika na olx to: Carrie Shop. Kobieta przedstawia się jako Monika M. z Warszawy. Ja zgłaszam sprawę na policję, jeśli Was też oszukała/okradła zgłoście to, niech nie pozostanie bezkarna. Kobieto, wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia

a ja jestem w szoku bo mimo tylu negatywnych opinii o olx wystwilam rzeczy po dzieciach, zabawki, buty ubranka, kurtki, wszystko z zara i hm. zabawki tez jakichś znanych marek bo te rzeczy firmy krzak mi zostały. i szok rzeczy rozeszły się jak swieze bułki, panie mi robiły przelew z góry czym byłam bardzo zaskoczona, że tak ufają! zanim do mnie kurier przyjezdzal po rzeczy to ja już miałam kase na koncie, tyle , ze ja z góry płaciłam za kuriera.  za każdym razem wysylalam link do sledzenia przesylki i obiecywałam , ze rzeczy nie sa zniszczone, nawet pewna Pani mi mówila , ze kupiła ostatnio rzeczy i przyszły jej z plamami, jak tak można! wstyd! za każdym razem jak dana rzecz doszła do pani zamawiającej ode mnie dostawałam wiadomość, ze jest bardzo zadowolona i dziekuje. a jak rzecz doszłą a nikt mi nie dał znac to sama pytałąm czy wszystko w porządku z rzeczami, czy może się nie podobają? zawsze slyszalam tylko dziekuje i buzki. ja mam dobre opinie o olx. ale sama nogdy nic nie kupywalam i nie kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała Zakrzewska-Kwiatkowska mieszka w Toruniu na Bydgoskiej 106B/19. Może komuś będzie to przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×