Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kto został oszukany na olx

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam dziecku PS3 na olx, Z wysyłką, towar taki jak w opisie. Wiec zalezy od sprzedawcy. Kiedyś kupiłam spodnie na allegro i na zdj super na zywo masakra. Teraz czekam na kurtke i coś czuje ze bede zawiedziona bo zdjecia były nie wyrazne :/ ale co, sama sobie bede winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale wypowiedz gościa jest nie miła ale wolę uprzedzić innych ludzi niż jak on krytykować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o zakupy to jestem zadowolona. zawsze dobrze trafiałam. chciałam też sprzedać parę rzeczy ale nie miałam nerwów. nowe rzeczy sprzedawałam za połowe ceny i jeszcze pisali że za drogo. szczytem już była kobietka która kupiła u mnie sweterek, wystawiłam za 15 zł gdzie nowy kosztował 60, stan idealny. zadzwoniła że tak jej się podoba, że taka biedna i że przeleje mi 15 zł już z wysyłką, zgodziłam się. głupi człowiek się zlitował. wysłałam jej zwykłym listem ekonomicznym żeby mi chociaż 10 została, a ta za tydzień dzwoni że list nie przyszedł, policją mnie straszyła. odesłałam jej te 15 zł, chociaż czuję że doszedł jej ten sweter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys kupilam plaszcz, mial byc w stanie idealnym, zalozony kilka razy, zdjęcia nie byly zbyt wyraźne, ale wygladal zgrabnie wiec kupilam. zawsze taki chcialam, kroj mi sie podobal. Przyszla mi jakas smierdząca szmata z podszewką calą w dziurach, jakby ktos nożem tę podszewkę zniszczyl (na zdjęciach nie bylo widoku podszewki, nie pomyslalabym ze podszewka moze byc taka zniszczona, nigdy czegos takiego nie widzialam), dziurawe kieszenie, z tylu na plecach rozprucie, material zmechacony, wyglądal jakby nosil go jakis bezdomny przez 10 lat taki zniszczony byl ten plaszcz. masakra ogolnie. jakby ktos to ze smietnika wyciagnal, bo nawet w lumpeksach takich szmat zniszczonych nie sprzedają. dalam tej krowie negatywa i napsaialm jej w mailu co o niej mysle, wstretna szmata, jak takie krowy sie nie wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 99% ja, kupiłam buciki dla synka, przelałam pieniądze i przez 2 tyg babka twierdziła, że ich nie ma a teraz już tydzień twierdzi, że paczkę wysłała. Od mojego miasta do jej jest 60km więc nielogiczne. Oszukała mnie na 26zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość040515
Ja zostałam oszukana. Odkładałam przez jakiś czas żeby kupić córce karuzele z projektorem. Wysłałam pani pieniądze 60 zł a do tej pory nie mam przesyłki. Ta pani to Karolina Krempuła Koszalin ul Gerberowa 2 uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość040515
Ja zostałam oszukana. Odkładałam przez jakiś czas żeby kupić córce karuzele z projektorem. Wysłałam pani pieniądze 60 zł a do tej pory nie mam przesyłki. Ta pani to Karolina Krempuła Koszalin ul Gerberowa 2 uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam oszukana przez nie jaka pania M..... z Sulnówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o malo co tez byłabym ofiarą przekrętu nigeryjskiego. Sprzedawalam suknię ślubną, odezwał się człowiek zainteresowany kupnem, prosił o korespondencję mailową. Wymienilam z nim może ze dwa maile, ale podejrzenie wzbudził łamany polski. Wygooglowalam adres mailowy z którego pisał i okazało się, że na jednym z forów ślubnych dziewczyny pisały o tym oszuscie. Facet podpisywał sie John Mendoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużo rzeczy wystawionych na olx (głównie ciuchy, gdy robię czystki w szafie). Bardzo często ludzie pytaja o konkretne rzeczy, chcą przychodzić obejrzeć osobiście lub wręcz piszą że na 100 % kupią i w tym momencie kontakt sie urywa. Niby nic się nie dzieje, rzeczy zostają u mnie w domu, tylko zastanawiam się po jaką cholerę ci ludzie zawracaja d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie udzielam się zwykle na forach ale chce również przestrzec przed oszustami......chociaż na siebie jestem również zła! Kupiłam meble i to kilka sztuk, chciałam żeby jedna osoba mi to dowiozła, znalazłam na olx osobę która sprowadza rzekomo meble z Niemiec, bierze udział w przeprowadzkach. Ogłaszał meble jako "stan idealny, jak nowe", zdjęcia były. Wybrałam, umówiliśmy się na dowóz, zwlekał z godz dostarczenia, przyjechał wieczorem i okazało się ze meble maja uszkodzenia o których nie wspomniał wcześniej więc uzgodniliśmy cenę niższą niż wcześniej. W trakcie składania mebli okazało się że brakowało elementów, dzwoniliśmy do niego, twierdził że to niemożliwe ale sprawdzi i potwierdzi. A teraz pan nęka mnie sms że nie dostał pieniędzy za meble i transport, ja go oszukałam,mam mu oddać pieniądze te które opuścił kiedy zostały zauważone ubytki w meblach. Szantażuje mnie ze odda brakujące elementy mebli jak przeleje pieniądze. A innym razem że chce meble z powrotem o wartości tej obniżonej kwoty itd. Byłam nawet na policji ale na razie nic nie mogę zgłosić, niech sobie piszę..... Najchętniej oddałabym te meble ale obawiam się że zawiozę meble a pan nie odda pieniędzy. Już nigdy więcej takich zakupów. Ja mam nauczkę a innym ku przestrodze Zakupy lokalnie, najpierw trzeba obejrzeć rzeczy kupowane. sama sprzedaję pojedyncze rzeczy na olx i nie pomyślałabym że taka sytuacja mnie spotka. Najśmieszniejsze jest to że facet mnie nęka sms a on był sam a u mnie świadkami było pół rodziny i ewidentnie chce wyłudzić nieudolnie pieniądze ode mnie....300 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety i ja na listę muszę się dopisać. Jezeli ktos chce kupic Coco Chanel mademoiselle to bron boże tylko nie u Pani Aleksandry ktora zapewnia ze ma oryginal z Douglasa od wujka.. Zdjęcie na pudelku czerwonym sephory. Olx niestety nic z tym sobie nie robi- zglaszalam im ta sprawę. Tak tania podróbka za 177 zl masakra. Dużo zakupów robię na Internecie z tego względu ze mam Male dzieci i tak bezczelnie zostalam 1 raz oszukana. Nie kupujcie u tej Pani blagam. Niewiem jak jeszcze przed nią ludzi ostrzec mogę ☹ kasy raczej nie odzyskam.. Taki kraj. Chroni oszustów. Niestety i ja się musiała o tym przekonać.. Współczuję Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja ostrzegam przed Magdalena Zakrzewska z krzeszowic. To oszustka. Chcialam sie z nia ubraniami wymienic, wyslalam numer nadania a teraz zadnego odzewu!!! Takze ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze nikt nie oszukał a kupuje/sprzedaje różne rzeczy, zabawki od 2011roku ale jestem ostrożna tak samo jak coś wysyłam to za pobraniem na koszt kupującego..w razie czego nie tracę na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaje głównie książki i ciuchy wszystko po kilkanaście złotych bo nie chce się wzbogacić, tylko pozbyć bo za dużo gratów w domu. I również nie wysyłam za pobraniem, po co, żeby ktoś paczki nie odebrał a ja za nią dwa razy zapłacę. Uważam, że jak kupujący ma moje pełne dane imię nazwisko adres nr konta, to jakby co to może mnie znaleźć, a jak mi ktoś zrobi "kawał" dla zabawy to gdzie go będę szukać. ale rzeczy za kilka stów w ten sposób bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Pani Magda zakrzewska okazała się byc uczciwa. dzisiaj otrzymałam od niej spodnie i bluzke za która mielismy sie wymienic. takze musze anulowac moj wyzej wymieniony post. takze Pani Magda z Kraszowic jest uczciwym użytkownikiem olx. ale i tak uzytkownicy olx, nigdy nie kupujcie zbyt drogich rzeczy. bo czesto mozna na tym stracic. lepiej kupowac przez allegro. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:42 trzeba bylo trochę poczekać zanim przyszłaś na kafe dziewczynę obsmarować. żenada. zgłoś tamten post do usunięcia bo ty jest szkalowanie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wiem jak to zrobic.? Moze ktos wie jak usunac posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam z olx. pieniądze na konto, podala dane na: zakrzewska kwiatkowska z torunia, i nie dostałam towaru......uwaga oszustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Panią Joannę Borowską z Inowroclawia która wystawia na olx. Zakupilam u niej uźywane ciuszki dla córki miesiąc temu, P rzelałam pieniądze a po paczce ani śladu. Kontaktu tez zero. Myślè źe nie jestem jedyna osobą przez nią szukaną. Dlatego chce ostrzec inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się nie przelewa z góry no na litość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pobraniem się nie opłaca. Sama sprzedaje długi czas ciuszki po córce na olx zawsze staram się wysyłać paczke nawet w ten sam dzień co wpłyną pieniądze dlatego też zaufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiłem ogłoszenie na Olx dnia 20.01.2016 w kategorji Motoryzacja a już 8 godz jest zwłoki co to ma być przelew poszed a ja chyba zostałem oszukany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na darmowe ogłoszenia na olx nie wpłacajcie pieniędzy, zostałam oszukana a przysłali szmaty, śmieci , chcą za wysyłke na konto i potem biorą jeszcze na koszt adresata kase. Nic nie bierzcie za koszt wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest zdalnie kupować ...oszuści celowo naciagaja na małe kwoty licząc że dla 40 pln ludzie sie nie będą chandryczyć Naciągnie tak z 15 osób i już ma trochę hajsu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.06 2015 -12.14 .znakomita charakterystyka wariatów i oszustów z olx. Powinno to być w regulaminie portalu co napisalaś ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiła sukienkę, zrobiłam przelew. Natomiast przed wpłatą pytałam sprzedającego, czy jeśli nie będzie pasowała czy będę mogła zwrócić, naturalnie tak. Niestety była za duża, poinformowałam sprzedającego o tym, po czym odesłałam sukienkę. Minął tydzien babka mi nie odesłała pieniędzy i się nie odzywa.. Czy ja mogę to gdzieś zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×