Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sens ewentualnej walki

Czy facet powinien walczyć o kobietę, której się nie podoba?

Polecane posty

Gość do czerwca to ona
zdazy przespac sie z kilkoma facetami, a nawet bez gumy w tylku da sobie skonczyc. chcialbys miec dziewczyne, ktora z innymi uprawiala ostry anal po same jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czerwca to ona dziś x Na porządniejszą to nie ma dziś szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwca to ona
jest wiele porzadnych i ladnych, tylko trzeba cos soba reprezentowac i sie im podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Kobiety, dla których byłem nieatrakcyjny 5-10 lat temu zaczęły zwracać na mnie uwagę jak przekroczyły trzydziestkę. Ale desperatka z odpalonym instynktem macierzyńskim i ciśnieniem na ślub oraz mieszkanie na kredyt nie jest moim targetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwca to ona
romantyku, zachowujesz sie jak desperat. jak sie jej nie podobasz, to ci w zyciu loda nie zrobi, a o wyj****iu jej w dupsko to w ogole bedziesz mogl zapomniec. seks bedzie 1 na 6 miesiecy pod koldra, a ona bedzie wtedy liczyc ilosc lamp na zyrandolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantykj, zaczynasz mnie naprawdę bawić, już nie bulwersować :D Bo wiem żeś prowokator zwyczajny hahahahaha W dodatku mam wrażenie że nie tylko na tym forum piszesz :D :D Padłam z Twojego wyznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha wartościowy :D hahahaha o rany! :D Ale grunt to wysokie mniemanie o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwca to ona
jak nie bedziesz pociagal kobiety, to istnieje duza szansa ze ona bedzie cie zdradzac, a z w tobie bedzie cenic pieniadze - uczciwa dziewczyna wiaze sie z kims, kto sie jej podoba - wyrachowana za to bedzie z zaradnym brzydalem dla jego kapuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.03; 03:21 Mam identyczną sytuację, niestety z mojej winy. Jestem mężatką i bardzo mi schebiało jego zainteresowanie. Szczególnie, że odstawił kobietę, którą się wcześniej bardzo interesował. Nie był kompletnie w moim typie ale sobie flirtowałam i poprawiałam samopoczucie. Potem on zaczął się coraz bardziej przystawiać, pisac maile. Wkurzało mnie to. Najpierw dawałam sygnały, unikałam potem napisałam, że takich maili sobie nie życzę, potem była rozmowa. I co? I on walczył i tylko się poniżył w moich oczach. Mamy luźny kontakt mailowy. Od czasu do czasu czegoś tam próbuje i nawet nie wie jak żałosne mi się to wszystko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mężatki z 23.29. A w jakim wieku jesteście? Jak doszło do tego, ze poznaliscie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 31 on kilka lat starszy. Poznaliśmy się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwca to ona
romantyku, kobieta nigdy nie bedzie miala z toba orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech nawet udaje ale ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę kontynuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powinien. wszystko może się zdarzyć, moze Cie pokochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,zawsze może się to zmienić na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkm
Lepiej odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Romantyk II woli się sprowadzić do roli podnóżka dla ślicznotki która byle by tylko była śliczna, ona mogłaby go traktować jak śmiecia, pewnie by się nawet na biały związek zgodził, zamiast poszukać może i mniej ładnej ale za to takiej, dla której będzie kimś wartościowym... cała prawda o facetach! Nie warto zawracać sobie głowy związkami jeśli nie jest się ładną! Bo oznacza to bycie dla faceta co najwyżej "poczekalnią," marzyć zaś będzie o pięknych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEKLEJONE: dziewczyna udaje niedostępną? Zobacz, jak zdobyć niedostępną dziewczynę oraz odpowiedz sobie na pytanie, czy aby na pewno chcesz poświęcić swój czas i energię na dziewczynę, która zgrywa niedostępną... Znalazłem kilka zabawnych obrazków w Internecie z napisem: "Don't confuse my disinterest with playing hard to get" czyli "Nie pomyl mojego braku zainteresowania z udawaniem niedostępnej" lub następny: "I'm not playing hard to get. I'm playing leave me the f**k alone." czyli "Nie zgrywam niedostępnej, tylko zagrywam zostaw mnie k.... w spokoju." Skąd wzięło się przekonanie, że kobiety udają brak zainteresowania? Po latach edukacji w relacjach damsko-męskich odkryłem, że o wiele częściej kobiety udają właśnie zainteresowanie, aby nie być dłużej singlami i być z kimkolwiek w związku. To bardzo niebezpieczne, ponieważ taka kobieta może Cię łatwo zranić. Z kolei, gdy dziewczyna zgrywa niedostępną, to jej zachowanie jest kompletnie pozbawione sensu. Innymi słowy ona działa wtedy wbrew swojemu własnemu interesowi. Przecież kobiecie również zależy na tym, aby znaleźć mężczyznę swoich marzeń, pragnie oparcia emocjonalnego od prawdziwego mężczyzny, chce przytulenia, pocałunków. Kobiety również pragną związków i relacji z mężczyznami. Więc, gdy dziewczyna jest zainteresowana, to dlaczego miałaby specjalnie odmawiać facetowi randek, nie chcieć podać swojego numeru telefonu czy nie pozwalać się pocałować w usta? Czy ona udaje niedostępną? Bzdura! To mit, który zaczerpinięto z jakiś śmiesznych pisemek dla kobiet albo z książek artystów podrywu, którzy twierdzą, że gdy kobieta nie jest zainteresowana, to udaje niedostępną. Powoduje to tylko większe zamieszanie i utrudnia odczytanie prawdziego zainteresowania kobiety. Prawda objawiona brzmi: "Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga mężczyźnie w rozwoju znajomości." Na randce nieraz mówi więcej niż on, oczekuje na jego telefon lub sama pierwsza zainicjuje kontakt telefoniczny. Granie niedostępnej kompletnie nie ma sensu i taka kobieta zaszkodziłaby sobie, ponieważ facet po prostu zrezygnuje, skoro ona nie chce się spotkać i np. nie odbiera telefonu lub specjalnie nie zgadza się na spotkanie. To głupie. Nie daj sobie wcisnąć kitu o tym, że kobieta poprzez udawanie niedostępnej, sprawdza, na ile jesteś wytrwałym mężczyzną. To kiepski sposób. Szanujący się mężczyzna nigdy nie będzie nachalny ani natrętny wobec kobiety, co niestety zdarza się bardzo często wśród facetów nie mających pojęcia o odczytywaniu prawdziwego zainteresowania dziewczyny. Czy Ty kiedykolwiek udawałeś niedostępnego wobec kobiety, którą chciałeś poznać? W tym sensie, że nie zapraszałeś jej na spotkanie, nie rozmawiałeś z nią i ją ignorowałeś? To głupie, ponieważ to w ogóle nie prowadzi do rozwoju dalszej znajomości. Czy gdybyś się umówił z wymarzoną kobietą, to czy odwołałbyś spotkanie, aby być bardziej niedostępnym i sprawdzał, czy ona się nie podda? To nie ma kompletnie żadnego sensu. Gdy podobasz się kobiecie, to ona zrobi dla Ciebie bardzo dużo, o ile nie wszystko. Z drugiej strony, gdy nie podobasz się kobiecie, to żadne techniki ani metody zerowego kontaktu i powrotu cudownej, odmienionej wersji Ciebie niczego nie zmienią. Umysł kobiety to nie dysk twardy. Ona nie zapomni w magiczny sposób, dlaczego Cię odrzuciła kilka miesięcy wcześniej. Pamiętaj. Gdy kobieta nie chce podać numeru, nie odbiera telefonu, odwołuje spotkanie, nie podaje innego terminu spotkania, nie pozwala się pocałować, to nie udaje niedostępnej. Po prostu nie jest zainteresowana. Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga w rozwoju znajomości, inwestuje w rozmowę i wymyśla nowe tematy, gdy pojawi się cisza, zgadza się na Twoje propozycje i współpracuje z Tobą, pozwala Ci się prowadzić, ponieważ się jej podobasz! To jest tak proste. Nie daj się nigdy nabrać na to brednie o tym, że możesz zdobyć dziewczynę, która udaje niedostępną. Kobiety udają niedostępne, gdy nie chcą się spotkać, czyli nie są zainteresowane. Skasuj wtedy ich numer telefonu i poznaj kogoś, komu na Tobie zależy. "Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie." [https://www.youtube.com/watch?v=5ohAdBC_AgE]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każdy skasowany post cś ci obetne. Zaczne od palców jak sie skończą upiertole ci uszy i nos potem wargi. będę ci wyrywał zęby, obetne cycki a na koniec pozbawie cie kończyn. Przemyśl czy opłaca ci sie ten interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×