Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

Gość gość
nie chce mi się wierzyć że wpada nagle kilka osób w odstępach 2 minutowych i jedzie po tabasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha mucha mucha :) Wiem, że to się miło wymawia, ale chyba już ostatni raz zaprzeczam: nie obrażam i nie wyzywam tabasko z pomarańczy. Trochę to nie ma sensu wypowiadać się z niebieskiego, ściągać na siebie falę krytyki i hejtu żeby hejtować z gościa. Przecież to oczywiste, że padnie na mnie podejrzenie. Także miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ, że przez cały wątek pojawia się magicznie temat tabasco.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest PPP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha jest i mucha. Dziwna sprawa :P odstaw alko i kafe wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś w tej próbie dyskredytacji Tabasko :) Twoje poczucie niższości jest, aż tak duże ? To może porównuj się z kimś innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka nie przejmuj się ;) Tabasco ma ból doopy, bo nikt jej nie lubi... A teraz szuka winnego, żeby udowodnić wszem i wobec, że to jedna osoba taką nagonkę na nią zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha ? Ależ to oczywiste, że to Ty :) Wiem, ale nie powiem skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka miala odwage pod wlasnym Nickiem napisac o podejrzeniach wobec Tabasko choc wiedziala ze bedzie po niej chamska jazda za to. A wielu z was podejrzewalo Tabsko i nikt oprocz Muszki nie zdecydowal sie na napisanie tego z niebieskiego. Muszka wykazala sie odwaga wiec docencie to bo zrobila cos dobrego dla calego ERO. Bo po raz pierwszy wspolnie z Wilkiem doprowadzila do tego ze spamujaca z zazdrosci kobieta poniosla jakies konsekwencje Dotychczas ukrywajac sie za gosciem byla kompletnie bezkarna. I wiele kobiet to wykorzystywalo niszczac Tematy konkurentek i swietnie o tym wiecie ze takie rzeczy sie dzialy. Muszka i pozostale Wiedzmy oprocz uczestnictwa na Arce maja pelne prawo jak szanuja Prawo Wilka na ERO uczestniczyc na ERO. Bo naprawde stworzyly tu kawalek jego historii i to chyba wszyscy przyznacie. Pomijajac juz oczywisty fakt ze ERO jest ogolnodostepne wiec kazdy kto szanuje Prawo Wilka na ERO moze swobodnie tu uczestniczyc nie przeszkadzajac nikomu:) Wiec nie rozumiem co was tak boli ze wpadaja tutaj??? Takie jest moje zdanie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeeaaaah Tabasco jedzie z pomarańczy :D:D !! Znowu. I pisze sama ze sobą o tym jaka to jest cudna :D jprd co za żałosne stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże chroń od takich bab. Idźcie się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, że Tabasco się teraz wybiela i próbuję udowodnić jaka to jest lubiana ;) prawda jest jednak nieco bardziej bolesna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest erotyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Matko!! Kiedy wy wreszcie k***a skonczycie!!? Jeden drugiego podejrzawa i na odwrót. Po ile wy macie lat?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucho, ty może lepiej pisz z pomarańczy zamiast sadzić takie idiotyzmy na niebiesko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Mucha ty nie pchasz tylko opierasz sie o sciane i Ciebie pchaja....Grom nie bij tylko po główce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna, Jacek :) Taki to już kafeteryjny koloryt, że wszędzie doszukują się spisków. Proponuję się trochę przewietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano Władna...kto by sie przejmował anonimami zwłaszcza tutaj....uprzejmie donosze że itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam źe forum zniszczyły poprzebierane stare wyjadaczki/ cze kafeterii. Te najazdy to nie akcje świeżakow...To stara ekipa zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×