Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

One tak na poważnie? Przecież mogły już na mailu sobie dobranoc napisać. Cóż... :O Dziwny jest ten świat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że rzuciły Ci to prosto w twarz. Przynajmniej masz ich maile. Jeśli są prawdziwe. I dwoje uszu. Nie jest tak źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały naj:D pojawił się , narobić zamieszania i zniknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red. Naj to podrywacz jest. Baby o niego walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech nie wraca nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red ma maila w profilu. Już jest pewnie omotana niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdościcie Najszybszemu i tyle :D bo potrafi laski bajerować, a wy tylko możecie pod to grabą ruszać miedzy nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj zwycięzcą tematu na najgorszego podrywacza na ero. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszego podrywacza. najgorszego zlamasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawy co on wam zrobił? Same pisałyście, zdjęcia pewnie dawałyście, ale czy d**y też? Dziwicie się, że facet korzystał? Było coś na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Wtf ale macie nudne życie wspolczuje.Z niebieskich madrali zamienily Sie w pomaranczowe ofiary ....losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredek
Tak w gwoli informacji ;) jestem w czolowce najgorszych hehe! choc przyznam ze nie znam pierwszej trojki czempionow to czwarte miejsce to nie jest zla nota dla mameji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Widze ze to co wam w zyciu wchodzi to obrabianie doop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszka ;) jest w tym pewnie sporo racji a to dzieki takim jak Ty . Poirytowanym slabym jednosktom ktore łakna sledzic wydarzenia swiadomie lub nie oddajac uwage rzeczom nie istotnym . To wlasnie sprawia ze Magia fizyki bankers wymiernosci pompujac pare w tloki tego absurdu. Mowiac prosciej to wlasnie pelikany I lemingi lykaja kazdy chlam zaspokajajac ciekawosc niczym na igrzyskach greckich bogow. Czym by zatem byl ten zapluty kawalek cyfrowego szamba bez polykaczy tych tematow ? A wsrod najgorszych zawsze robi sie najwiecej kontrowersji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze ci którzy nakręcaja takie tematy nie mają własnego życia. kaffe i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajac emocji, prawdy czy zainteresowania lemingi szukaja informacji kto ? Z Kim? Ile razy? I dlaczego ? Nadymaja proznoscia swoje ambicje w nadzieji ze sa wyjatkowi I stoje po wlasciwej stronie lustra. Kazdy chce poczuc sie lepiej od tych najgorszych by moc wypluwac swoje tanie opinie na kazdy temat nie zdajac sobie sprawy ze to dla nich robi sie arene wokol hehe. Pytanie jest zatem jedno ;) czy lubisz chrupki Pikaczu ? Hehe . Oczywiscie to zarcik majacy na celu zwiekszenie poczytalnosci . Lecz ludzie kochaja obrzucac Cie zlewkami doswiadczen I obrabiac te mase w misterne intrygi wiec czemu by Im to odbierac ? Zawsze mozna tylko czytac bez komentowania choc przyznam ze zawsze jest ktos bystry inaczej co wtraci swoja opinie o obrabianiy tego czy owego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jestem slaba bo nie siedze tu calymi dniami i nie uzalam sie nad soba jak wiekszosc z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Dlaczego ja jestem najgorsza? No ok jestem "tepa dzida" jak ktoś mnie zwykł nazywać, no ale najgorsza?:O no wiecie Wy cooo? 😴 i po dwa, skąd nagle tyle ofiar Naja się znalazło? TY wylogowana tak samo u Wilka napier/ dalalas! Więc z łaski swej dziewcze weź nie mieszaj! Bo widać, że zwykła zazdrość przez Ciebie przemawia. Naju jest z******ty, miły i kulturalny. Żeby jasność była. A skoro masz jakieś problemy emocjonalne to proponuję wizytę u psychoterapeuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czytac to mozna ksiazki tu Sie tylko luka lub obserwuje kaleczace Sie spoleczenstwo garbate prosto pilki kopnac nie potrafiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos chce poczuc sie lepiej klepiac glupoty na forum to zapraszam go do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do naja nie mam.Nie wplątuje się w żadne afery, jest ok dla mnie Laski sikają za nim to zdjęcia posyłala i obiecują sobie chyuje wie co .. jetesście wredne i tyle a od pewnej i ppp wyPad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszka nie..nawet Cię nie znam. A nieznanych sobie nie zaczepiam w żaden sposób. Do Kredka, pisałam że goście tak właśnie leczą swoją próżność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszka ;) nasz drogi pelikanie ! A nie mowilem ? I tym sposobem droga Alicjo gonisz krolika bez wiednie w nadzieji ze n'a stoliku leczy kluczyk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz szczescie bo bym cie zrypala nieslusznie. dobrze ze zapytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×