Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

w ogole ciekawe, nie? gadanie z nieznajomymi ludźmi o codziennych sprawach jakos wciaga, mam na myslu wlasnie takie dlugie watki. no bo o seksie właściwie gada sie niewiele, wlasciwie to chcesz poznac innych rozmowcow, tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Ciekawe.Tylko nie zapominaj im się z kimś tu rozmawia,tym ta osoba staje się bardziej znajoma choć wciąż anonimowa,albo czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej i częściej się z kimś rozmawia tym bliżej się kogoś poznaje a to z kolei rodzi swoistego rodzaju więź, sympatię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem to. Tylko ci co obrażają to głownie Galle Anonimy,mało który ma odwagę bluzgać innych pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta sympatia to prawda, zastanawialem sie juz co by bylo gdyby kafe tak padla. jak bysmy sie znowu odnaleźli.Głupie mysli takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie by z tym było. Jedni by się odnaleźli, inni nie. Albo jedni drugich tzw. pocztą pantoflową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pokombinować to wszędzie. Nie ma co sobie głowy tym zaprzątać puki co jesteśmy tutaj i wszystko jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Najlepiej w obuwniczym:D A tak bardziej serio, można spróbować w profilach. Niektórzy mają je na stałe a inni udostępniają jako 5-minutową okazję do wykorzystania dla konkretnego odbiorcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie łatwo rozbawić.Jeśli inteligentnie to chwila moment i jestem ugotowany.Pod warunkiem,że zakumam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×