Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

dirty jak starasz się pisać po angielsku to chociaż rób to poprawnie... zaraz... "she are" ? Wstydź się, żenujące błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
no dobrze, Kotka ponawiam oferte bo znikam za chwile, mam klasowke z polaka. Zarcie, podroz, spanie i 200 zloty!!! co ty na to? wiecej nie moge dac bo u nas dziewczyny z agencji biora 300 zloty za godzine. One to takie lalunie ze rozumiem cene ale ty nie mozesz dostac wiecej niz 200 zloty. Czekam na mejla do wieczora, pa! buzka! :P Madelline moze sie zalapac za 50 zloty jka ma ochote :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no Madelline,po takich słowach,to o ten adres może jednak warto zawalczyć?;-)Ciekawe tylko dlaczego tak na wagę złota,tu,gdzie większość ciekawych rozmów toczy się jednak bez takich szopek,po ludzku,bez oklasków kameralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam mile z wspomnienia zwiazani z tym miastem. 15 lat temu, w sierpniu kociak nr one zostal tam poczety. a poza tym tam najwiekszy browar palmu w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera!!! same wsioki z Kielc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rozmowne to to,ale na zwykłe pytania jakoś ciężko odpowiadać,co?:-) Co tam gościowi odpowiadać,jak nawet JaFacet się nie może doprosić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
Madelline to raczej odpada :O bo wyczytalem ze uwielbia byc wiercona od tylu a takie kobiety maja bardzo rozklepane biodra i na 100 % kilka oponek w okolicach talii, nie nie to obrzydzajace, kolezcy mieliby moze klopoty z utrzymaniem sztywnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dlaczego na wagę złota? Z bardzo prostej przyczyny. Nie ulegam wpływom i zwyczajom kafeterii. Nie interesuje mnie co tu sobie większość życzy. Kieruje się swoimi zasadami a że nie są one zgodne ogółem to cóż to też mnie nie interesuje. A reguły ustalam tylko i wyłącznie z zainteresowaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach byłem dawno temu... pamiętam, że wszędzie szło się pod górkę, a dworzec autobusowy wyglądał jak latający spodek. Ciekawe, stoi jeszcze czy może odleciał na swoją planetę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mad takie podejście.Najwyżej nosa zadzierają i najbardziej prywatności chronią ci,którzy nic do pokazania nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kielcach to na kazdym weselu po 24.00 ludziska zaczynaja rzucac w siebie nozami, kolega mi opowiadal a z dworca glownego widac pasace sie krowkim nie wspomne juz o slynnych przystankach:P to naprawde wiocha i zacofanie, usch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha no to musi boleć,tak nie móc zrobić kroku do przodu przy wirtualnych kontaktach...jedynych na jakie liczyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma będziesz składać znów optymistyczną odpowiedź to nie edytuj.Wal jak jest.Może cię polubimy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes, nosisz majtki? bo to chyba nie jest praktycznie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Edytowanie to przywilej niebieskich. Ty tego zrobić nie możesz:) Nie bardzo rozumiem tego parcia na namiary, realność, fotki itp. Do tego mają ciągoty osoby niepewne sobie, które muszą potwierdzać swoją wartość oczami innych. Są tu i tacy, którzy wiedzą jak wyglądam ale oni są wybrańcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie może zrozumieć że kafe to może być tylko miejsce codziennych rozmów, na luzie, chociaż czasem o wszystkim. Jego świat ograniczony i prosty, wszystko kojarzy mu się pewnie z ryćkaniem gdzieś na tylnym siedzeniu albo w krzakach pod dyskoteką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mad,że faceci to wzrokowcy?Ładne pisanie o pogodzie,nawet o erotyce nic nie da.Robisz chyba tym co napisałaś dużą przykrość Facetowi.Sam potwierdził,że on nie należy do szczęśliwców....bo ich nie ma.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ulegam modom tutaj panującym,ale też nie mam problemu z pokazaniem siebie,czy zevsprytnym przekazaniem namiarów,jeśli ktoś na to zasługuje.Wtedy dopiero wybucha erotyka.Tutaj możesz popierdywać i udawać niedostępną.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz potrzeby na wirtualne wybuchy to sobie nie żałuj gościu. Nie mierz wszystkich swoją miarą:) A na co JaFacet zasługuje to wiemy tylko ja i on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz no odcisków na doopie od siedzenia przed komputerem.;-) Wiemy mad,że u ciebie szaleństwo nie istnieje,a powinnaś tutaj,skoro w realu taka lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline ciebie nie można czytać ze zrozumieniem,no chyba że misję tu masz i nie przeżyjesz niezrozumienia.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
Madelline, to ze pokazujesz innym swoje fotki to mi zwisa calkowicie ich strata, ze musz cie ogladac :O Gdybys wyslala nam jednak zdjecie to moze moglbym ci zaplacic troche wiecej niz 50 zlotych, no moze 75 zlotych plus 10 kg gotowych pierogow z Tesco. Nie moge dac ci wiecej niz Kotce poes bo ona to gwiazda forum erotycznego, bogini wyuzdanego seksu i rujna samiczka a ty jestes tylko zwykla, szara myszka w porownaniu z nia. Sorry babe! you must to work out a little bit harder :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×