Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Świadomość, że wszystkich na forum rozczarowuję jest bardzo budująca:) Podnosicie moje ego, które i tak jest wysokie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
moj angielski wystarczy dla takich burakow i buraczanek z kieleckich wiosek jakimi wy jestescie, wiec dajcie sobie spokoj z tymi ocenami wiejskie snopki, idzice umyc sobie nogi i zmiencie blielizne bo cuchnie od was jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie szufladkuję, koło Kielc jest takie kąpielisko, po południu przyjechał tam wtedy kwiat tamtejszych "wiosek" co zostawiło na mnie niezatarte wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
basta! ogony do zonek i pieluch bo zjezdzamy z tematu dnia ktorym jest Kotka poes i zaproszenie na zyciowa impreze "gang-bang" ja i moich 6 kolegow a Kotka poes w srodku na kolanach z otwarta buzia bedzie oczekiwala na fontanne ktora pokryje jej cala twarz :O to marzenie takich kobiet jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na specjalne okazje dysponuję też analogowymi aparatami, typu AMI 66 i Smiena Symbol. Co prawda nie mam do nich filmów, ale co to przeszkadza ;) Jak fajna modelka, to sesje można przedłużać w nieskończoność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ale jezeli nic nie wymysle to pewnie wyląduje w koszu. ani to sprzedac, ani trzymac... tzn zaraz po ostatniej sesji, wiadomo jakiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×