Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
gość dziś chyba tak, ale nie zorientowałam się na czas w sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie chyba, kochasz albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżam. Muszę się zdystansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, ciężki, nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jak to się czyta to lepsze niż M jak Makaron:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej F jak flaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Czesc dzieciaki, skorki zajęta byłam, no wiec dla tych co wierzą ze piszą prawde i dla tych co mysla ze zmyślam napisze, ze dzis znow miałam z nia fajny dzien, po pierwsze szrek jest chory i ma raka skory, po drugie ona zaśpiewała mi znowu eda sharana, bardzo glosno, patrząc na mnie, cytat : darling we found love right where we are, dwa razy to zaśpiewała, znow zachowywalysmy sie jak dzieci, chialam jej przyciąć palce zszywaczem, a ona mi z linijki strzelała w rece, potem wzięła naklejki samoprzylepne napisała na kilku Ola i ponaklejala na nożyczki, długopisy, flamastry, ja jej mowie ty jak dziecko jestes, nienormalna jetes i dotknęłam ja w glowe we włosy pogłaskałam, nie oponowała, mowie moja wariatka, az na te nasze wygłupy spojrzała kolezanka i mowi, wy obie zachowujecie jak wariatki, co wam odbija? Zaczęłyśmy sie smiac, potem zaczela wyć tego eda sherana thinking out loud, miała wyjsć do domu o 12 a siedziała do 15 mowie miałaś isc do domu, przeciez ten twój miał dzis operacje , czemu nie idziesz do niego do szpitala, a ona nie chciał zebym go odebrała, to gdzie mam sie spieszyć, bo on miał miec dzis cos wycicnane jakies cos mu na twarzy uroslo, podobno rak skory czy cos, szczerze średnio mnie to interesuje co szrekowi dolega, ale zal mi sie go zrobiło bo mysle jaki debil, mimo, ze chory ale debil widac specjalnie mu na niej nie zalezy, ja to bym chciała zeby ukochana osoba była przy mnie jak mam operacje, miedzy nimi cos chyba sie ostatnio cos popsuło, jego kroją a ona we mnie z linijki strzela i sie wygłupiamy jak dzieci, Albo byli razem na imprezie i tańczyć z nia nie chciał, no tak zachowuje sie zakochany facet? Nawet jesli jest chory to nie normalne, Apropos tej jego operacji, powiedziała mi, ze on ma miec cos wycięte z twarzy i ze to rak skory, i jeszcze mowi, powiedziałam mu zeby mu przy okazji nos zoperowali bo ma brzydki, ona tez widac sie niezmiernie przejęła jego choroba,jakis chory ich ten związek. Potem mowi ze on po tej operacji to bedzie miał twarz niezle zmasakrakowana jakby mu ktos oczy poodbijal, se mysle albo ona serca nie ma, albo nie kochają sie juz za mocno, ale jakby mojego faceta kroili to bym tam warowala jak pies pod sala operacyjna, w nerwach cała, kurde toz to rak przeciez, a ona w róbocie siedzi i sie ze mna wydurnia, chyba faktycznie serca nie ma, albo nie wiem co, bo szaleńczej milosci do niego to u niej z nim nie widac raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Praca czy miłość tyle trudu przysporzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a jeżeli tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:23 Tak, F jak flaki jest oczywiste, bo zasadniczo fajerwerków nie ma. Na forum, i tak ogólnie. Macie jakieś plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To cudownie, bo ja ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Ktos mi napisał ze ona mnie prowokuje zeby dac jej przyjemność, możliwe i dlatego ja jeszcze jej tego nie daje. Chociaz nawet na taki układ bym sie pisała. Ale wydaje mi sie ze jakby doszło co do czego to bedzie chciała wiecej jak raz, juz sie postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Co u was rebecca, pepek, innaccess, Beznadziejka była ? Jak sprawy sie maja?pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek dwóch kobiet to nie tylko seks i dawanie przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek to Denise ma z facetem na boku może mieć tylko romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Alex. Beznadziei - Nadziei chyba nie było. Ja jutro na 8 do pracy, a nie chce mi się spać, będę cierpiał. Przed 22 odezwał się do mnie klient, Norweg, chce jutro coś załatwiać. Pogięło go z tą godziną. Boję się, czy poradzę sobie językowo (po angielsku). Na tłumaczeniu dokumentów chyba polegnę, a on słabo po polsku kuma. Zastanawiam się, czy te nocne dyżury znaczą, że Blondyn mnie unika? Ale jeśli tak, to po co wynajmował ze mną mieszkanie? Głupio mu było odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 Aaaaaaa, nie tylko... Ok A co jeszcze? Konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex, u mnie nic :( ...przynajmniej mnie nikt nie posądzi, że zmyślam, haha :D x dzisiaj miałam przyjemnośc rozmawiac z jedną osobą .... przerażające jest to, jak mało jest szczęśliwych związków, gdzie nie słyszysz "jedyne co nas jeszcze łączy to ..." ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex spoko wszystko a jak pogoda w UK ? Kolego może ma taki grafik ustalony że narazie na noc pracuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecy punkt widzenia, same emocje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×