Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość odrodzona ona
boisz się, ze ktoś rozpozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
sprytnie:) naprawdę nie przypomina Ci nikogo? tak żeby można byłoby mieć porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) rebecca a a . Piszesz że podobają Ci się starsze a o ile lat konkretnie 5 10 15 20 25 itp jaki przedział wiekowy jesli mogę spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) miało być itd a nie itp . Sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
więcej niż 10 . Ale ja ją rozumiem, też bym miała pewnie masę wątpliwości. I tak ją podziwiam za odwagę, albo impulsywnośc; ta odwaga może była podbudowana alkoholem, hehe. Wczuwam się w jej położenie i moim zdaniem w jej wieku i w jej sytuacji dawac komuś do zrozumienia, że się go traktuje szczególnie, jest niesłychanie odważne. Ja bym chyba dusiła to w sobie po kres dni. Porozumiałyśmy się bez słów - ja cierpliwie pokazywałam jej to co czuję, a ona zobrazowała to , jak umiała i się zrozumiałyśmy. to cud. x U mnie cisza i spokój, nic się nie dzieje ....oprócz tego, że mi łzy znowu popłynęły ....ze złości na zły los. Płaczką zawodową powinnam zostac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
A jak się już przyśnią nam te nasze Panie, to żeby nas nie zlewały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
eee, takich snów pozazdrościć ...mi się w ogóle nie śni, a tak o niej marzę przed snem. Duża a głupia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) rebecca też starsze są mądrzejsze jakby nie było :) beznadzieja wiesz czemu Ci się nie sni ? Za mało spisz :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Milego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Hej Wszystkim ! Wielu pozytywnych doznań w dniu dzisiejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchałam wieczorem Maanamu. Lipstick on the glass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Gość, dobry kawałek... lubię Maanam...:-) Coś o miłości...dla ucha i oka z piękną Moniką Bellucci.. https://www.youtube.com/watch?v=464m8zVqB1g Beznadziejka, uwielbiam Twoje wpisy.... Musiałam sporo nadrobić :-) Rebecca, proszę ....zaproś ją na kawę bo serce mi się kraje ...kiedy czytam i widzę jak cierpisz... Byłam w związku z dużą różnicą wieku ponad 20 lat, na początku jest cudnie i nic nie przeszkadza,ale potem,].... zaczynają się kwasy wynikające z różnic wiekowych... Moim zdaniem maxymalna różnica wieku z szansą na udaną długotrwałą relacją to 10 lat, nie więcej..... Alex, trzymaj się jakoś... i próbuj, może ją rozkochasz w sobie... :-) Pępek czy Ty nie sypiasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
no tak kulturalnie :) do wielu z nas pasuje ta piosenka https://www.youtube.com/watch?v=SHDOEfrHCYI z tłumaczeniem, dla osób, które muszą się podciągnąć z hiszpańskiego ;) Nie zdaje sobie sprawy, że gdy na nią patrzę by się nie ujawnić wstrzymuję oddech że moja uśpiona miłość budzi się na jej widok że oddałbym życie by ją mieć Nie zdaje sobie sprawy jak lśnią moje oczy i że gdy jestem przy niej drżę i rumienię się że to ona jest powodem dla którego moja miłość się rozbudza że to ona jest moim marzeniem sennym i nie zdaje sobie z tego sprawy. To tchórzostwo spowodowane miłością do niej sprawia że patrzę na nią jak na gwiazdę tak daleką , daleką od rzeczywistości że nie oczekuję iż kiedykolwiek ją zdobędę To tchórzostwo spowodowane miłością do niej sprawia że patrzę na nią jak na gwiazdę tak daleką , daleką od rzeczywistości że nie oczekuję iż kiedykolwiek ją zdobędę Nie zdaje sobie spray że zawsze dostawałem tysiące pocałunków o które nie prosiłem że podczas smutnych bezsennych nocy w dzikim pożądaniu czuję się jej panem Nie zdaje sobie sprawy, że już ją miałem że już była moją choć jej nie kochałem że jej zimna dusza mnie niepokoi i widzi że umieram ale nie zdaje sobie z tego sprawy To tchórzostwo spowodowane miłością do niej sprawia że patrzę na nią jak na gwiazdę tak daleką , daleką od rzeczywistości że nie oczekuję iż kiedykolwiek ją zdobędę To tchórzostwo spowodowane miłością do niej sprawia że patrzę na nią jak na gwiazdę tak daleką , daleką od rzeczywistości że nie oczekuję iż kiedykolwiek ją zdobędę tłumacz. zes tr http://www.tekstowo.pl/piosenka,julio_iglesias,esta_cobardia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff, niezłe zafiksowana...takk Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
To skoro tak kulturalnie to moja ulubiona .....w języku miłości.. Myślę, że tekst pasuje do nas jak najbardziej..... https://www.youtube.com/watch?v=DjLEVtm00-0 Nie marzę już, nie palę już Nie mam nawet historii Jestem brudna bez ciebie jestem brzydka bez ciebie Jestem jak sierota w sypialni Nie mam ochoty żyć Moje życie ustaje gdy wyjeżdżasz Nie mam już życia i nawet moje łóżko Przekształca się w dworzec Kiedy ty odjeżdżasz Jestem całkowicie chora Tak jak gdy mama wychodziła wieczorem I zostawiała mnie samą z moją rozpaczą Jestem kompletnie chora Przyjeżdżasz, nie wiadomo nigdy kiedy Wyjeżdżasz znów, nie wiadomo nigdy gdzie I to niedługo będzie dwa lata Jak masz to wszystko gdzieś Jak do skały, jak do grzechu Jestem przywiązana do ciebie Jestem zmęczona, jestem wyczerpana Udawaniem, że jestem szczęśliwa, kiedy oni tu są Piję każdej nocy ale wszystkie whiski Dla mnie mają ten sam smak I wszystkie statki mają twoją flagę Nie wiem już dokąd iść, ty jesteś wszędzie Jestem chora, całkiem chora Przelewam mą krew w twoje ciało I jestem jak martwy ptak, kiedy śpisz Jestem całkiem chora Pozbawiłeś mnie wszystkich moich pieśni Pozbawiłeś mnie wszystkich moich słów Przecież miałam talent zanim cię pokochałam Ta miłość mnie zabija i jeśli to potrwa Rozsypię się sama ze sobą Przy moim radiu, jak głupi dzieciak Słuchający własnego głosu który będzie śpiewa Jestem całkiem chora Tak, jak gdy mama wychodziła wieczorem Zostawiając mnie z moją rozpaczą Jestem chora, tak, jestem chora Pozbawiłeś mnie wszystkich piosenek Wszystkich słów Mam serce całkiem chore Otoczone barykadami, słyszysz, jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam słabość do kobiet starszych, za rownolatkami sie raczej nie oglądam, chyba, ze przypominają one moja X :D tak sobie myśle, ze nawet jak ta znajomosc nie przerodzi sie w nic głębszego, to chce chociaz utrzymywać z nia kontakt jak juz nie będziemy razem pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crazy, o jakich kwasach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Gość :-) Różne sytuacje, inne spojrzenie na pewne sprawy z czasem zaczynają wychodzić różnice pokoleniowe.....Niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
Pytanie do "doświadczonych" dziewczyn - kto w Waszym związku na początku był stroną, która chciała być "zdobywana" , co się objawiać mogło np. celowym milczeniem, nie odpowiadaniem na telefony, sms, maile etc. , udawaniem obojętności etc. Jak w końcu te udawanie obojętności przełamać ? Uczeni w piśmie radzą, żeby robić tak samo, ale ja się boję, że to jest po prostu droga do zatracenia ....nie czuję się dobrze w roli olewaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Ja byłam zdobywcą ;-P Moja potrafiła się dąsać o byle pierdołę :-) i czekała na mój pierwszy krok... Choć nie była to taka sytuacja jak u Was ponieważ my się najpierw zaprzyjaźniłyśmy... Potem już było łatwiej, bo znałyśmy się na wzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, że olewanie na olewanie jest kiepskim pomyslem. Bardzo kiepskim. Ja olalam i mam taka sama odpowiedz, a olalam ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNadzieja22222
a jak olewałaś i czego się bałaś ? Nie odpowiadałaś jej czy ją unikałaś ? Ja w zasadzie myślę, żeby znowu się do niej odezwać, tylko jak będę miała nastrój i wyczuję, że może ma ochotę ... dzisiaj to chyba ma humory, ale czasem ,wiem, że chyba olewa ze strachu ...skrępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikanie, odwracanie wzroku itp. a z drugiej strony ogromna chęć kontaktu. Nie rozumiem tego...ale mam inaczej niż Ty, bo widzę ja prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×