Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd w was tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze bo to juz nudne bylo.myslala ze nikt jej nie rozszyfruje ze trawila na naiwnych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak jest napisz może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 chcesz to pomagaj. Ja nie mam najmniejszego zamiaru wspierać I pomagać patologii. 11:11 jadu? Czy to, że ktoś pisze, zapoznając się dobrze z historią, ze autorka jest oszustka i naciagaczka to jest jad? Nie, to jest sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie widzę żadnego oszustwa. I z tego co czytam nie tylko ja. Może tak naprawdę atakuje autorkę tylko jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ujawnij proszę skąd wiesz że nie było wypadku, to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie żadnego wypadku nie było tylko obydwoje po pijaku szaleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym z tematów,który założyła po nickiem Freydis,pisała,ze jej gach był na misji.Wynikałoby z tego,ze jest żołnierzem...nawet gdyby coś mu się tam stalo to miałby jakąś rentę...a jeśli nie jest już zołnierzem z innego powodu,to musiał coś przeskrobać i wyleciał na własne życzenie,bo o tak nikogo stamtąd nie wyrzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12.02 to zle czytasz jak nie widzisz oszustwa na innych topikach tez prosi o pomoc tylko ma syna na innych radzi jak schudnac.wejdz w temat prosimy o pomoc w remoncie pokoiku tez tam pisze wiec oszustwo jak nic.na innym pisze ile wydaje na jedzenie ze prawie 4 tysiace to niby to jest normalne wg ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym złego że radzi jak schudnąć?? O synu nic nie ma, znów nie wymyślaj. Co do męża nie męża sama napisała na początku wyjaśnienie, 2 czy 3 strona. Zanim ktokolwiek o tym wspomniał. Czepiacie się same nie wiedzac czego. Raz wyzwiska ze ma partnera lenia bezrobotnego potem krytyka że jest wojskowym. Nie wiem jak jest, ale widzę że tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na topiku jak prosi o pomoc****isze ze ma syna czytac nie umiesz.nic zlego jak radzi ale zle ze klamie na jednym topiku pisala ze schudla z choroby nerki a na innym ze sie odchudza wez czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten pokoik to ktoś inny! Jak mozecie tak kogoś oczerniac. Wszystko co złe przypisujecie jej. Widziałam że jedna podejrzewa ją nawet o niewdziecznosc za paczkę swiateczna bo kiwdys był taki temat i jej się przypomniało... To nic że chodzi zupełnie o inną osobę ale zawsze można znaleźć najbardziej durny powód do wieszania psów na autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,a na innym ze wydaje 4tysiace na jedzenie to co biedna jest taka .kto moze sobie pozwolic na taki wydatek miesieczny to niby ile trzeba miec kasy na miesiac a reszta oplaty itp.to jaka biedna ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont pokoju jest autorstwa kogoś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl pisania taki sam nazwisko imie to samo i niby inna.wez dziecko ile ty masz lat ze nie rozumiesz nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej samej i na kilku innych tez pisze.przeciez tu mozna wszystko pisac co sie chce bo sie jest anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mogła sobie pofantazjowac w necie ze tyle na jedzenie wydaje? Wiele z was tak robi. Choćby to że niby żadna z was nie kupuje parówek w biedronce. Wszystkie wiemy że jest bardzo biedna więc anonimowa fantazja o kosztach rzekomego jedzenia o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weź z tym stylem pisania... Jak broniłam tu autorki to pisałyście że jestem nią bo poznalyscie po stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co w tym złego że radzi jak schudnąć?? O synu nic nie ma, znów nie wymyślaj. Co do męża nie męża sama napisała na początku wyjaśnienie, 2 czy 3 strona. Zanim ktokolwiek o tym wspomniał. Czepiacie się same nie wiedzac czego. Raz wyzwiska ze ma partnera lenia bezrobotnego potem krytyka że jest wojskowym. Nie wiem jak jest, ale widzę że tak źle i tak niedobrze. xxxxxxxxxxxxxx Ja pisałam o tym wojskowym i powiedz mi gdzie ty tam widzisz krytykę??Mówię serio,pokaż mi ją w moim poście.Raz jest żołnierzem,raz budowlańcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie była to krytyka ale "dowod" że nie było wypadku. Wymyśliłaś sobie jego zawód i wymyśliłaś potwierdzenie ze niby wypadku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od pokoiku mieszka w innym mieście. Wymyslicie wszystko byle tylko zmieszać dziewczynę z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odajrowxa7
Najlepiej jak zajmiecie się sobą. Kto chce niech pomoże. Nie ze względu na nią ale dziecko. Czy ono jest winne czegoś? Nie sądzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam skoro do pomocy, autorce bym pomogla, ale przeczytalam tematy o freydis i niestety jej lenia patentowanego utrzymywac nie zmaierzam. Przykro mi, ale lenie niech ida do roboty a idioci niech pomagają w cudzyslowie. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale Ono wogole istnieje bo żal żalem ale jak jest wymysłem to co wtedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieszacie! Wysledzilyscie autorkę na podstawie córki, że 5 lat temu mała. Miała 2 lata i autorka szukała tu dla niej kombinezonu na zimę za darmo. a teraz odpuszczacie ze nie ma dziecka! Wszystkie kombinacje było było płycie na autorkę. A córka jest bo widziałam na fb. Inna sprawa, naskoczylyscie wtedy że zebrze o kombinezon dla dziecka. Sorry ale dla mnie to kosmos wyśmiewać się z matki proszacej o kombinezon dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chwila wymyslacie coś obrazliwego na autorkę jak ktoś odpowie to nie poruszacie tego tematu i zaczynacie nowy. Tak jak z pieczątka. Było płycie, wysmiewanie a jak jedna mądra w końcu zobaczyła pieczątkę to ani pprzepraszam. Teraz wymyslacie że dziecka nie ma... Temat pokoiku był już dawno wyjaśnimy ale co chwila znajdzie się jakaś mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie była to krytyka ale "dowod" że nie było wypadku. Wymyśliłaś sobie jego zawód i wymyśliłaś potwierdzenie ze niby wypadku nie było. xxxxxxxxxxxxxx Czy ty masz wszystkie klepki?Gdzie ja sobie wymyśliłam jego zawód?Anna sama pisała,że był na misji i,że pracował na czarno w budowlance.Więc gdzie tu cos wymyślonego przeze mnie?I o jakim dowodzie,że nie było wypadku ty mówisz?Bierz połowę albo zmień dilera,bo bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomocnych juz tez sie zorientowaly, ze to parka cwaniakow. Jedna z dziewczyn stamtad ma zglosic te sprawe. Moim zdaniem dziecko powinno byc zabrane do rodziny zastepczej, nauczone odpowiednich wzorcow a jak sie rodzice ogarna to sami zajma sie corka. Na razie wychowuja niestety nastepne patologiczne, roszczeniowe pokolenie. Ania na pomocnych tez juz umilkla..... Dajcie juz spokoj dziewczyny, cwaniara zostala zdemaskowana, teraz jedynie, dla dobra dziecka powinien ktos zglosic niewydolnych wychowawczo rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,ale ona wprost napisała o co jej chodzi.o jaką pomoc.pod wcześniejszym Nickiem pisała jaką ma sytuacje(ciężka)wcześniej prosiła o kombinezon,teraz o paczki żywnościowe. Kto chce pomóc,pomoże.Kto nie ma chęci,to nie pomoże. Mi to szkoda jej dziecka. Ona sama tkwi w patologicznym,toksycznym związku -ale dziecko nie jest niczemu winne. Sama bym jej pomogła,ale czekam na kasę do 10.Sama mam synka niepełnosprawnego,jestem w drugiej ciąży,nie przelewa się nam bo dużo idzie na terapię dziecka,więc jest nam ciężko,ale jakbym miała inną sytuację,to pomoglabym jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×