Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Coś w tym jest. Jak to się mówi oceniają innych swoją miarką. Najbardziej wszędzie widzi oszustwo ten kto sam oszukuje. A najwięcej kradnie, ten co krzyczy "łapac złodzieja" Ale te wulgarne i prostackie komentarze na temat tej kobieby, która znalazła się w ciężkiej sytuacji ,są naprawdę nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Baba was robi w bambuko a wy mało co się nie zesracieusmiech.gif" No i na złość tobie glupia pipo wyśle jej porządna paczkę z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij, przecież szlachta nie musi pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jak nie ma dochodów jest chora niezdolna do pracy, a odmówili jej rentę to opieka pomaga. Są fundacje, które pomagają, ale wszędzie trzeba udowodnić jakie się ma dochody. Jak autorka by miała taki dochód jak nam tu opowiada to wszędzie by jej się należała pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy autorka to ta sama osoba? (mail ten sam) "ruda chuda 86 2014.12.29 Chetnir pomoge kazdemu moj meil annajankowska11@op.pl wirm jak ciężko patrzec w lustro majac nadwagę, mi udalo sie wygrac z nia w spektakularny sposob bez jojo nikt mi nie pomogl wiec ja chetnie pomoge innym" ze strony http://f.kafeteria.pl/temat/f1/pomoge-schudnac-zeszlo-mi-28kg-p_6108749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pisze ze z Lublina to ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne jasne.mi sie nalezy wg prawa a mopr mi nie daje- kazali alinenty placic na mnie moim rodzicom emerytom!!zrobili wywiad i piwiedzieli ze jak rodzice maja samochod to niech sprzedadza i dadza mi na opal kase.bo mopr pomaga jak "wyczetpie sie wsxystkie mozliwosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z grudnia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, nawet jeśli nie pytała tamo pomoc, to obcy ludzie muszą być ostatecznością? widać że nie, ponieważ kilka osób się zgłosiło. Czy pytala tam czy nie pytała, tutaj też mogła, i kierowała się z pytaniem o pomoc właśne do tych którzy się odezwali do niej a niedo tych,którzy kłepią jadakami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze chyba bylo juz pisane ze ten sam temat, nie potrafisz czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat proszę Was o pomoc przed Świętami;( Poprzednie 1...121314 15 Następne gość dziś autorka to taka ruda dziewczyna wkreconych wlosach, piekna dziewczyna... a noga sie kazdemu moze powinac... Boze, kiedy ona leki sprzedawala w 1012 wtedy jeszcze bylo ok, sprzedawalabo chciala zarobic, tyle w temacie gość dziś A, autorka w wypadku straciła też ciuchy?Bo ten rozmiar xs to zdaje sie,ze nosiła już przed kraksą?smiech.gif gość dziś Baba was robi w bambuko a wy mało co się nie zesracieusmiech.gif efka00 dziś Coś w tym jest. Jak to się mówi oceniają innych swoją miarką. Najbardziej wszędzie widzi oszustwo ten kto sam oszukuje. A najwięcej kradnie, ten co krzyczy "łapac złodzieja" Ale te wulgarne i prostackie komentarze na temat tej kobieby, która znalazła się w ciężkiej sytuacji ,są naprawdę nie na miejscu. gość dziś "gość dziś Baba was robi w bambuko a wy mało co się nie zesracieusmiech.gif" No i na złość tobie glupia pipo wyśle jej porządna paczkę z jedzeniem usmiech.gif xxxxxxxxxxxxx A czy ja ci bronię?hahahahaaaa ,wysyłaj ile chcesz i co chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i: "SPRZEDAM ANTYDEPRESANTY I INNE LEKI! marilena granvold 2012.08.01 posiadam na sprzedaz nadwyzki lekow takich jak: Memotropil 1200 Velafax 75 Haloperidol krople Coaxil annajankowska11@op.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to taka handlara kombinatorka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno ujawniłam te fakty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skad miała dostęp do tych leków...taki handelek jest nielegalny Aneczko,wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polonistka i takie byki robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu ja twz mialam depresje i jak z niej wyszlam to sprzedalam leki bo mi juz byly niepotrzebne...tabsy anty tez .i co lincz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nielegalny! nie mozna handlowac lekami ktore sa na receptę a juz takimi silnymi jak antydepresanty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was tepe zmije!!! autorko, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to, bo i tak mając pomoc z OPS to wszystko mało i tak kto by chciał by pomógł. Jeśli był wywiad to znaczy że jednak coś macie. Podaj mi ops, w którym ci nie chcieli przyznać zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 to wejdź na tamten temat i zobacz jak ktoś ją pyta o jakis lek,a ona mówi,że nie ma ale załatwi.Poza tym ona nadal ma deprechę,więc nie wyprzedawała niepotrzebnych już leków tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałas komus ze mozesz załatwić kazdą ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam by robiła błędy ort.a czytam wnikliwie.zgloś ją na psy za handel ścierko.zobacz ile jest takich anonsow na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kombinatorka i naciągara a jak ktos prawde ujawni to od razu tępa zmija, oj nieladnie tak blizniego wyzywac i oszukiwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, Od styvznia schudlam 15 kg bo przez te nerke nie mogę normLnie jesc, zaraz po posilku mam torsje.wraki jestesmy poki co.;( a Corka na dodatek ma astmę. " Od razu widać,że kręci, bo wcześniej w grudniu schudła 28 kg i ważyła 40 kg a dokumenty jak dla mnie lewe, widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i jeszcze agresywna,chyba deprecha wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety matki a takie dna. po co tu piszecie skoro nie chcecie pomoc? zostawcie ja w spokoju. aöbo i nie bo im wiecej po niej jedziecie tym wieksza pomoc od innych dostanie. w sumie najwazniejsze, zeby temat zyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz po co tu piszemy? BO nie jedna dobra kobieta tu sobie pożałuje na coś, by pomóc komuś, kto tego naprawdę nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przypisujcie jej negatywnych komentarzy na wasz temat bo np. zmijami nazwalam was ja, nie autorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×