Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
hhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka bieda? tam żadnej biedy nie ma! biede to ma dziecko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fwdgxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ten jej pan jest waszym zdaniem przystojny to nie chcę wiedzieć jak wyglądają wasi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę cię to po co pisała tyle postów,gdyby mieli kasę to by tak nierobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś i ona ładna i gach przystojny, trzeba byc uczciwym xxxxx Wobec tego nie chcemy wiedziec jak wyglądasz ty i twój menpechowiec.gif xxxx men moj jest d;a mnie a nie dla Ciebie, wiec nie twoja sprawa, mnie sie podoba, jak wolisz cipcie to twoja sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe za co go z woja wyrzucili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz, ze ona woli "cipcie" (jeszcze wyjasnij nam co to oznacza :D) Wniosek wysnulas bo nie podoba sie jej facet z tepa morda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ona czasem nie usuneła fotki na fb? wczoraj byla a dzis nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was hieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie usunęła, nie podniecajcie się, durne kwoki, już na oczy wam padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już największe hieny to te pomocne mamy. Nie Macie sąsiadkę w potrzebie, kogoś z rodziny? Ja jakbym była biedna to bardzo bym się ucieszyła jakby jakaś znajomą podarowała mi prezencik dla dziecka na mikołaja a nie pisać podanie do takich co się lansuja, będą mnie obrażać, mam im udowodnić biedę bo mnie muszą sprawdzić. Nie lepiej dać jak chcecie komuś kogo znacie a nie upokarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zna jakąś osobę w potrzebie i jak chce pomagać to niech jej coś da. A nie zmuszać ich do zebrania i zalosnego udowodniania swojej ciężkiej sytuacji. Swoje sąsiadki, kuzynki, znajome ze szkoły dziecka znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego prosić o pomoc w jakimś urzędzie. Tam są konkretne formularze czy coś tam. Nikt chyba człowieka nie obraża i nie pisze później tego na jakimś forum bo by z pracy wyleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo jakoś jak ja stawalam na tzw komisję w zusie dwa razy, to badał mnie tylko lekarz i od tego co on postanowił zależało czy będę mieć rentę :P sciemniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogoś z 23.45 Zajrzyj do encyklopedii co to hiena. To,ze pomocne, nie znaczy,ze naiwne . Nie udało się dostać paczuszek i nerwy puściły. Tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ten dżolero taki piękny i przystojny ze mi tel się wczoraj na tej jego facjacie zaciął i dzisiaj dopiero odciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przykro mi ze masz takiego zloma z lombardu za dyche co się co chwila zacina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A już największe hieny to te pomocne mamy. Nie Macie sąsiadkę w potrzebie, kogoś z rodziny? Ja jakbym była biedna to bardzo bym się ucieszyła jakby jakaś znajomą podarowała mi prezencik dla dziecka na mikołaja a nie pisać podanie do takich co się lansuja, będą mnie obrażać, mam im udowodnić biedę bo mnie muszą sprawdzić. Nie lepiej dać jak chcecie komuś kogo znacie a nie upokarzac." :D Ja tam pomocnych nie popieram bo uwazam, ze dawanie patologii niczego nie zmieni a wrecz przeciwnie, daje im poczucie, ze mozna nie pracowac a dostawac. Ale....tam dziewczyny nie daja "prezenciku" znajomym tylko z wlasnych pieniedzy kuouja obcym ludziom zarcie, srodki czystosciowe, buty dla dzieci itd Maja wiec chyba prawo wiedziec czy ktos popadl w biede z jakis tam powodow, czy siedzi w tej biedzie od lat czy chce cos zmienic w zyciu czy jest mu dobrze a pomocne maja wysylac "prezenciki" :D One sie dziela z wlasnych, zapracowanych pieniedzy. Wiekszosc dziewczyn tam siedzacych to nie bogaczki jak na kafeterii :D tylko ciezko pracujace dziewczyny. I teraz....jakas Basia czy marysia wstaje co rano, idzie do pracy i z wlasnej wyplaty kupuje make, cukier, wedliny, slodycze i buty dla corki Ani. W czasie kiedy owa Basia czy Marysia pracuje, Ania siedzi na kanapie, mimo stwierdzenia ZUSu, ze NIE jest niezdolna do pracy i odbiera od kuriera paczki z ciuchami, z zarciem, z zabawkami dla dziecka. Zasilek przeznacza na fajki i piwko dla gacha :D No fakt.....zyc, nie umierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak chce pomoc, to tylko tym ktorych znam. nie widze sensu robienia z tego szumu i widowiska w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta basia czy marysia ciezko pracujaca nie moze kupic tych bucikow dla dziecka sasiadki?? ja rozumiem istnienie fundacji i tego typu instytucji. ale wlasnie te srednio zamozne kobiety oglaszajace sie jako pomocne to jakas pomylka. niech swojej babci kupia szlafrok do szpitala a tesciowej kapcie. niech kuzynce kupia kilo miesa na swieta. oczywiscie, ze w internecie roi sie od oszustow, ale musza tych biednych az w necie szukac? to gdzie one mieszkaja? na ksiezycu? nie lubie jak ktos udaje swietego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do osób, które zadeklarowały pomoc -czy ten obiecany tablet został wysłany? To chyba ta dziewczyna z Danii sie zobowiązała. I któraś miała wysłać 1000 zł. Chciałabym wiedzieć jaka pomoc została udzielona, aby wiedzieć jak ja mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. czemu nie daja znajomym? nie musialyby sprawdzac, nie byloby kosztow za przesylke. chca sie czuc lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no wlasnie. czemu nie daja znajomym? nie musialyby sprawdzac, nie byloby kosztow za przesylke. chca sie czuc lepsze?" Wejdz na forum pomocne e mamy i zapytaj :D Daja komu chca i wedlug wlasnych zasad. Nie pasuje ci, nie prosisz. Proste, co? :P Mnie nie pasuje, aby dawac komukolwiek wiec nie daje. Kazdy robi co chce z wlasnymi pieniedzmi i dysponuje nimi jak mu sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ten lans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam mejla i dostałam numer konta po czym wpłaciłam pieniądze dla mnie 1000 to nic a dla kogoś autorka ma małe dziecko nie zapominajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak miałam na początku problem z pocztą ale wysłałam wiadomość potem wpłaciłam pieniążki na nr konta mi podany pamiętajcie że święta idą i autorka ma dziecko a w was tylko jad dla mnie 1000 złoty to nic :-) a dla nich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niektórzy tak się dowartościowują "pomagając", zaistnieją w necie, czują się potrzebne. Każdy ma jakieś odchyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×