Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość Maria Anna86
Boze doczytaj w tamtym watku skad tamta pani jest, proste.ja mieszkam w Lbn i mam corke.remontu nie robie bo i tak mam eksmisje z tego mieszkania pisalam juz i nie, nie za czynsz.za brak tytulu prawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zalamana poziomem ludzi na kafeterii. siedza tak izadowolone i pewnie mysla o sobie, ze a mile, kulturalne i dobre, kurde, takie szczekajace baby dzieci nie powinny miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak te wielkie obrończynie wytłumaczą rozbieżność tego co mówi autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Jaka rozbieznosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie panie , piszace te piesni pochwalne z niebieskiego. Zobaczymy ile was jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
pocalujcie mnie w d**e kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zobaczcie jakie fajne oba posty powyzej ,a dlaczego ja mam ci wierzyc ? - bo ty widzialas ? ,nawet nie wiesz dokladnie co sama widzialas i kazesz mi wierzyc ? - piszesz"calkowita niezdolnosc do pracy do bodajze marca 2016"ty sama nie wiesz co widzisz bo krecisz, daj to wszystko tutaj i bedziemy widzieli wtedy wszyscy, a tak to poprostu wciskasz kit i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża - tu piszesz że schudłaś bo chora nerka czy tam stres i schudłaś ,a tam piszesz że schudłaś dzięki diecie i chcesz pomagać. Tam nie masz problemów z kręgosłupem, tu nagle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge hehe kobieta prosi o jedzenie a wy na sile próbujecie zrobić z niej naciągaczka . Do garów głupie baby !! Autorko a ty sie zaloguj na niebiesko bo zaraz będą sie pod ciebie podszywać . Zdrowia życzę kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę prosić o jedzenie - wtedy nieźle zaoszczędze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zobaczcie jakie fajne oba posty powyzej ,a dlaczego ja mam ci wierzyc ? - bo ty widzialas ? ,nawet nie wiesz dokladnie co sama widzialas i kazesz mi wierzyc ? - piszesz"calkowita niezdolnosc do pracy do bodajze marca 2016"ty sama nie wiesz co widzisz bo krecisz, daj to wszystko tutaj i bedziemy widzieli wtedy wszyscy, a tak to poprostu wciskasz kit i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś też mogę prosić o jedzenie - wtedy nieźle zaoszczędze usmiech.gif" No to poproś o jedzenie ,Załóż swój temat ....nikt CI tego nie broni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obronczanie proszone sa pisac z niebieskiego to uwierze ze to nie sama autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Mam 5 dzieci prosze o pomoc na swieta nie mamy co jesc kazde dziecko ma innego ojca ale nie placa al8mentow bo nie wiem jak sie nazywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- do gosc 17,09- jesli naprawde masz te orzeczenia o niepelnosprawnosci i skany innych zaswiadczen to daj nam tutaj, zobaczymy to uwierzymy- proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym odchudzaniem dobre jest:) odchudzałaś się od lutego tamtego roku,to już chyba miałaś ciuchy w rozmiarze xs?dajcie jej ciuchy,ale potem uważnie przeglądajcie olx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, na pewno sie oblowi ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Tak wrzuce tutaj numer pesel i dowodu bo to jest na dokumentach.jak cos to na meila wysle ale nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia co widzial wszystkie zaswiadczenia- a ja widzialam krasnoludki, wierzysz mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Daj meila to zobsczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nic nikomu nie przesylaj !!! To sa wredne polskie zmije plujace jadem, potem beda na fc cie mieszac z gownem i Twoja corke. Nie musisz nic nikomu udowadniac. Ale na Twoim miejscu podalabym numer konta, zeby ludziom ulatwic sprawe, jak ktos ma za sama paczke zaplacic 20zl to Ci je przeleje ;) . Wyjdzie Ci to bardziej na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień, w którym wydarzył się wypadek tak poważny, że straciliście możliwość podjęcia pracy beztrosko opisywałaś autorko swoje zmagania z odchudzaniem na kafeterii? Odechciewa się wierzyć w opisywane tu historie i pomagać, jeśli zdarzają się takie "przypadki". Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu daj sobie spokój z kafe, tu siedzą gimbusy albo niewyżyte kury domowe :D Zostań lepiej na pomocnych emamach i bądź w kontakcie mailowym z osobami, które do ciebie już napisały, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny nierób na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
A co mialam opisywac? Ze siedzimy 5 godx w poczekalni szpitala? Myslisz ze wiedzielismy z miejsca ze to bedxie mialo az takie skutki? Nie, nie bylo krwi, nie bylo pogotowia nie wygladalo to ttagicznie ani strasznie.ot jedno boli reka i plecy a drugie biodro i kark.duzo pozniej na wizycie juz po rezonansie i rtg lekarz powiedzial ze mielismy niezle znieczulenie od szoku.dopiero potem sie okazalo jak to wszystko jest powazne- u mnie pronlem zaczal sie na dobre kiedy to wszystko krzywo sie pozrastalo i zaczrlo uciskac na kregi.dachowanie do rowu to nie jest wybuch i auto w plomieniach i trupy macie bledne wyobrazenia.ludzie po wypadku chodza na polamanych nogach bedac w szoku...ale co ja wam bede tlumaczyc trzeba to przezyc.i mozna wtedy czytav ksiazke smiac sie bo to jest reakcja szokowa.potem.przychodzi bol i pojmowanie sytuacji.ja zaraz po wypafku smialam sie jak durna i szukalam w zaspie bebenka ktory wiiezlismy dla corki.....paranoja.a wy sie czepiacie o posty na diecie.5 godz w poczekalni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innahot0@wp.pl poproszę te dowody, chętnie zobaczę, jeśli mam pomóc muszę mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nadal nie odpowiadasz na pytanie odnośnie dwóch wersji,dotyczacych twojego schudnięcia.Schudłas po wypadku czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dzieki dziewczyny ide juz stad macie racje.poznalam tutaj wspaniale osoby i mam w nich wsparcie - przede wszystkim duchowe a to jest najwazniejsze.mimo tych hejtow na mnie warto bylo---- moje kochane sloneczka wiedza o kim mowie.przesylamy Wam z Kasiuta caluski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Anna86 dziś Nie wierzę. W wyjaśnienia dlaczego na kafeterii handlowałaś lekami (usiłowałaś handlować) także nie. To nie była sprzedaż pozostałości po Twoim leczeniu, tylko zwykły handelek (w dodatku chciałaś za leki policzyć 1,5 ceny aptecznej). Było to w 2012 roku, a więc na długo przed rzekomym wypadkiem. Jesteś kompletnie niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie lepiej się wziąć za przepisywanie prac bądź tekstów zamiast zebrac na kafe leniwa flądro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×