Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wykryc zdrade meza

Polecane posty

Gość gość
To nie takie proste jak sie Wam wydaje. Moj obecnie byly maz zaprzyjaznil sie tez z taka dziewczyna. Ona myslala sobie fajny facet, wyksztlacony, dobrze ubrany, zadbany, z fajna bryka. No tak. Nie wziela pod uwage biedactwo, ze dom nalezy do mnie a to dzieki temu, ze za dom nie musielismy placic oraz ze po dziadkach troche kasy dostalam to on mogl sobie na wiele pozwolic. Do tego to ja dbalam o niego, taki sam nierob jak maz autorki. Skonczylo sie na tym, ze jak sie juz zachlysneli tym swoim szczesciem to ona go po pol roku zostawila dla mlodszego faceta, bez alimentow i w lepszej sytuacji finasowej :-D Moze znudzilo sie jej tez zbieranie brudnych skarpetek z dywanu :-D No nie powiem, ze nie mialam swojej satysfakcji z takiego obrotu sprawy ale malzenstwo runelo :O A wypieral sie do mnie w oczy patrzac ze nic nie ma miedzy nimi, tylko kolezanka. Tak, tak. 25 letnia kolezanka zonatego 40-letniego zonatego, dzieciatego faceta. Na pewno maja duzo wspolnych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka az sie wzdrygnelam jak czytalam Twoj wpis kolezanko powyzej... Maz kupil mi kwiaty i czekoladki i przeprosil ale tylko ze klotnie bo on caly czas twierdzi ze to kolezanka itp...Pogodzilam sie.Widze ze sie stara bo wykonuje pi razy oko moje prosby typu wykap mala(wszystko ja szykuje ale choc sam ubral.potem sprzatam lazienke ,farelke,wieszam recznik,porzadkuje wanne itp.-ale lepszy rydz niz nic).Potem odkurzyl tez niedokladnie.Pranie poskladal zupelnie do d**y i pol na stole rozwalil ale ik stara sie.D**y nie urywa ale dobre i to. bardzo dziekuje wszystkim dziewczynom za zrozumienie i slowa wsparcia.Jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I fajnie, powodzdnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre choc i tyle. Nie przejmuj sie ze cos zle zrobi, nich robi dalej i wiecej. Najwazniejsze zebys go nie zwalniala z robot odmowych bo "i tak lepiej zrobisz" - bo to najwiekszy blad ktory kobiety popelniaja. A potem takiego rozpiera energia bo przeciez w biurze sie nie nameczy i przychodza mu do glowy glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka milo ze na tym forum znalazlam tyle zrozumienia i wsparcia.Jestem b mile zaskoczona.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wieloletnia zona88
może jak już tak sprząta to czasmi go pochwal ;) mezczyni chcą podziwu. Ja jestem ta kobieta od 10 lat w malzenstwie - pisałam tu wcześniej. Opisze Ci pewna sytuacje...maz nigdy nie był skory do jakichkowiel remontow w domu mimo, ze się na tym zna. Kiedys kupiliśmy meble do kuchni które się rozlatywaly w błyskawicznym tempie ( on je wybral , ja wybrałam tylko kolor) Ja przy kazerej awanturze wypominałam te niesczze sne meble. Potem ciagle awantury dlaczego nie robi łazienki .... w końcu zrobil. Ja rozplynieta w zachwytach nad jego osoba ;) nad tym jaki jest wspanialy ;) :D I wiesz co? W tym samym roku maz postawilmi grilla ogrodowego , zrobil ocieplenie domu, wyremontowal korytarz i pomalowal nasza sypialnie. Wszystko sam! Wydaje mi się, ze gdyby nie moje wychwalanie go może czasem na wyrost nie zrobilby tego co wyżej napisałam. Mezczyni chcą być podziwiani i doceniani a kobiety kochane i otoczone troska. CHWAL autorko a żadna ania ( specjalnie z malej litery) Ci nie podskoczy. Wiem co mowie!!!! Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wieloletnia zona88
Chodzi o to żeby nie gderać tylko podziwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka dziekuje za madra rade:) Faktycznie wiecej gderalam niz chwalilam. Sam powiedzial,ze jezeli sobie tego zycze nie bedzie z nia juz w grupie.Sama takiego warunku wprost nie chcialam stawiac. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupić telefon apple mężowi i zadzwonić do nich.Wylansowali produkt dla bogatych uzytkowników i dzięki aplikacjom śledzą ich każdy krok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wszystko się dobrze skonczyło? a na samym początku rozmowy ktoś nawet dał radę byś wystąpiła o rozwód :) to róznie sie ukłąda, u mnie niestety nie było happy endu, miałąm podejrzenia że moj chłopak nie jest ze mna szczery, że coś ukrywa, od pewneg czasu by jakis inny. Własnie tez podejrzewałam zdrade, był przystojny wiec dziewczyny na niego leciały. Jak sie stało że sie dowiedziałam o zdradzie? Ukryłam dyktafon zakamuflowany w pendrive w jego biurzse - coś takiego - spy-center.pl/dyktafon-mvr-100-w-pamiec***endrive-4-gb-p-61.html on oczywiscie o niczym nie wiedział. No i w ten sposób nagrywałam te jego rozmowy z kochanką, z tą jego pindzią, mówię wam, żal było słuchać, jak ja mogłam z kims takim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko piszesz tak bełkotliwie, że czytać się tego nie da, oczy bolą. Nie dziwię się, że mąż ma Ciebie dosyć. Jesteś antypatyczna i zarozumiała, do tego pisac porządnie nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergOla
Relacje damsko-meskie są skomplikowane, sama to doskonale wiem. Ja swojego faceta złapałam na zdradzie za pomocą takiej kamerki: www.sklep-seko.pl/?pages=minikamery_zamaskowane/minirejestrator-ekt-mpv a zawsze czuł się taki pewny i zawsze zapewniał ze jest mi wierny. Gdy mu pokazałam nagranie i kazałam sie wynosić stracił cała swą pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś789
Można kupić kamerkę, ale też jest inna możliwosć, uzycie specjalnego oprogramowania, dzieki któremu mozna sie dowiedziec o wszystkim co twój partner robi na komórce, z kim rozmawia, z kim pisze itd: www.alfatronik.com.pl/podsluch-tel-komorkowych-aandroid-aspyphone-android-rec-c-11_190_211.html a informacje o tym wszystkim mozna dostawać na maila lub swoją komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw moze? Moim zdaniem metoda moze skrajna, ale bardzo skuteczna. I naprawdę wiemy na czym stoimy. U mnie tak było - detektyw z Wrocławia, Skrzypek, śledziła męża w delegacji i wyszło, że delegacja to to jednak nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż na zdradzie wpadł dzięki interwencji detektyw Skrzypek z Wrocławia. Zebrała dla mnie niezbite dowody na zdradę. Jestem jej bardzo wdzięczna. Świetna osoba, profesjonalna i dyskretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×