Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega męża mnie obraził.

Polecane posty

ale ja nie mówię, ze masz wybywać. Napisałam tylko, co robil mój facet w tym czasie:) Jeśłi wysłałaś do tamtego kolesia maila i jest cisza to powiedz o tym męzowi, tak po prostu. Może zakuma, że jego super kumpel ma Cię gdzieś więc moze nie warto stać po jego stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz nigdy w zyciu z domu nie zrobilby miejsca do schadzek i picia :O tym bardziej ,ze w domu jest dziecko :O:O chca pic ?! zapraszam do pubu . nocleg - hotel wolny. kazdy pracuje i raz do roku moze zaplacic te 200 zl za hotel. ciekawe kto sparzata po tej libacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialam,maz ma gdzies,mowi,ze kolega nie chcial sie klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nigdy nie zrozumiem testowania lekow na bezbronnych zwierzetach,skoro jest tylu pedofilow w wiezieniach" XXXXX dobry tekst, popieram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle z nim jesteś?? żalisz się że jest taki zły i w ogóle a dalej siedzisz w tym bagienku facet Cię nie szanuje zrobił z Ciebie matkę polkę do rodzenia, służącą która ma usługiwać jemu i towarzystwu które zaprasza do domu. Ja jak byłam w ciąży i mój za kolegą wstawił w pewnej sprawie w obronie to miał powiedziane że się wyprowadzam i że wracam do Polski i dziecko będzie widział na zdięciach jak się zakłada rodzinę to koledzy idą w odstawkę po tym wszystkim mój zrozumiał co ma robić od tego czasu nie było problemów pomagał mi przy sprzątaniu w domu itd. wiedział co by go czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale durne provo. Przecież żaden Niemiec nie zaprosi kumpli na chatę w celach trunkowych i do tego noclegowych! Ludzie jaka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuję. Niektórzy faceci tak mają, że są ślepo zapatrzeni w kolegów a z partnerkę mają za nic. To chyba wynika z kompleksów. Masakra. Musisz zawalczyć o siebie i swoje dziecko. Bądź twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiec taki czlowiek jak polak,widzi kumpli raz w roku,mieszkaja daleko,to niby czemu ma ich nie zaprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to naprawdę Niemiec czy Polak z niemieckim obywaletstwem,który pół życia spędził w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, facet zachowal sie dziecinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż wlasie mnie zjechal,ze napisalam do kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co cie zjechał ? Spokojna jesteś ja to bym męża zjeb/ala ze nie stanął w mojej obronie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisałam powyżej wyprowadz się z domu jak on woli kolegę a Ciebie tak taktuje to mu podziękuj za współpracę niech kolega mu d******py sprząta i gotuje sorry ale jak jest cembał to niech ma kolegów a nie żonę i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazil sie o to,ze zamiast wziac to na klate i ten weekend raz w roku zaakceptowac to musialam do niego pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze się do kolegów męża za jego plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak on za plecami o niej pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak jak pisalyscie,kolega poskarzyl sie mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż mi nawet przyznal racje,ze kolega zachowal sie dziecinnie. Mąż mowi,ze nudzi mi sie i szukam problemow,ale nie w tym rzecz. Po prostu czuje sie urazona zachowaniem kolegi. Nawet slowem mi nie odpisal,nie wyjasnil,kompletnie olal,a nadal beszczelnie zamierza wepchnac tu tylek. W tej calej ekipie tylko moj maz i jeszcze jeden facet maja dzieci. Tylko oni nie wyjezdzaja na caloweekendowe chlanie,imprezy 700km od domu. W przyszly weekend jest jedno z tych spotkan. Maz powiedzial,ze nie jedzie,bo nie chce mnie denerwowac,to na niego naskoczyli,ze ma prawo do imprez i wyjazdow na weekend kiedy chce, a dziecko i zona to nie przeszkoda. I tak napuszczony do mnie startowal z tekstami,ze ja go izoluje itp. Powiedzialam,ze jesli chce to niech jedzie. Zgodzilam sie, wiec juz trudno,nie bede robic z siebie idiotki i zmieniac zdania,ale NIE PODOBA MI SIE TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz im do sluchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz napisal mu,ze powienien sam mi o tym pwiedziec,a koles,ze nie zamierza sie klocic,bo jestem pieniaczka,skoro tak zareagowalam,dflatego tez nic mi nie odpowiedzial. A moj maz mimo,ze przyznal,ze"moze zachowal sie troiche niegrzecznie",zamiast go opeeerdolic i ustawic do pionu to zamierza go tu goscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma 100% racji. Jej sprawa co udostepnia na swoim facebooku, kolega meza skoro nie chce znac autorki to nie powinien sie pchac na nocleg do jej domu. Ja bym sie nigdy nie zgodzila zeby pod moim dachem nocowala osoba ktora mnie obraza . Maz powinien sie zastanowic nad soba, jest male dziecko nie ma libacji koledzy niech sobie hotel wynajmuja a jak ich nie stac to niech nie przyjezdzaja. Autorko dla Twojego meza powinno byc najwazniejsze dziecko i Ty, zeby dziecko mialo cisze i spokoj w domu a nie pijanych facetow. Litoscii !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×