Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Gość gość
Ja zdecydowałam się na mieszkanie w Warszawie. Jednak dobra lokalizacja jest lepsza. Zakupiłam mieszkanie na woli dzięki http://terracasa.pl/pl Mają mieszkania w nowoczesnych i eleganckich budynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolciaa55
Mam pod Warszawą teściów , więc to mi wystarczy. Mieszkamy z mężem w stolicy w mieszkaniu, kupiliśmy je już jakiś czas temu od dewelopera z fabryki domów. Przynajmniej się nie martwię o ciepłą wodę albo o to czy trzeba rozpalić w piecu. Fakt może nie mam ogródka i nie mam gdzie wyjść na podwórko ale wtedy po prostu jeździmy do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przeszkadzało życie w mieście. Zdecydowałam się zakupić domek pod Warszawą. Zamieszkałam na jednym z osiedli wybudowanych przez firmę www.immobart.pl Zrealizowali sporo ciekawych inwestycji pod Warszawą. Jeżeli chcecie zakupić domek po za miastem to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Moim zdaniem najlepiej wybrac tak, zeby dojazd do pracy czy gdzie tam potrzebujemy był dobry. Jesli mozemy dojechać w pół godziny spod Warszawy, to po co kupowac w. Ale to juz indywidualna kwestia. Jak szukałam mieszkania korzystałam z dobrej wyszukiwarki amitamieszkania.pl. Mogę polecić, bo mają super obsługę bez zadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszukiwarki w takim przypadku to niezbyt dobry pomysł, ja sugerowałam się opiniami znajomych i mieszkańców, którzy kupili mieszkanie od Inwestplanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimowskaa
Aras ma udane inwestycje, np. Osiedle Stoczniowców 2 w Wawrze. Mój brat właśnie kupił tam segment bezczynszowy. Fajne wykonanie, układ pomieszczeń praktyczny bez jakiś głupot i udziwnień. Osiedle jest zamknięte, więc jest zapewniona pełna dyskrecja i bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerniBernadeta
A ja właśnie też popieram takie Osiedla jak Osiedle Stoczniowców 2. Nie lubię takich otwartych osiedlu, gdzie każdy może sobie wejść, zarysować ci samochód itd. Wole właśnie takie za zamkniętym osiedlu nieruchomość kupić. Zastanawiam się nad zakupem na wiosnę i na pewno sprawdzę tego dewelopera! Ponoć niedługo rozpoczynają III etap i będzie można kupić segmenty narożne z większą działką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Kujawiak
Ja ostatnio słyszałam o osiedlu Leśny kwiat, zastanawiam się nad mieszkaniem tam, bo ceny nie są kolosalne jak w większości osiedli oraz dostępny jest tam projekt mdm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseonowa
Tylko w Warszawie i to w dobrze ulokowanej dzielnicy. Osobiście mogę polecić świetne osiedle na warszawskiej Ochocie, Grójecka 216 . Mieszkania z własnością gruntu, w ładnej okolicy to tylko część tego, co działa na plus. Więcej można poczytać na stronie http://www.grojecka216.com/pl/inwestycja/dlaczego-warto.html, albo kontaktować się z deweloperem. Mnie ta inwestycja bardzo przypadka do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaniaFifi
Ze swojej strony mogę polecić osiedle Dźwigowa Park na Włochach http://dzwigowapark.pl/inwestycja/ kameralne i fajne miejsce „na start”. Właśnie z mężem zakupiliśmy tam mieszkanie i czekamy z niecierpliwością na odbiór kluczy. Nie chciałam pchać się gdzieś na Wilanów albo w te okolice, bo właśnie tu mam pracę, większość rodziny i znajomych, tak więc inwestycja nam podpasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elieonii
Jak dom pod Warszawą to osobiście polecam Górę Kalwarię i inwestycje dewelopera http://pbekodom.pl/. Fajne miejsce do mieszkania, dobra jakość i do tego też normalne ceny. Dom to jednak dom musicie przyznać. Większa powierzchnia, więcej przestrzeni i możliwości aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1990
Ja bym się raczej zdecydowała na kupno mieszkania. Tym bardziej, że możliwości jest naprawdę dużo. Oczywiście podjęcie decyzji nie jest łatwe ale warto wybrać się na targi, które odbędą się w nadchodzący weekend czyli 17-18 lutego w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Znajdziecie tam wiele świetnych ofert ponad 50 deweloperów, które możecie sobie na spokojnie porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Targi, targami, nie wszyscy deweloperzy się na nich wystawiają... Ale w najbliższy weekend są dni otwarte na paru osiedlach, np. w Ogrodach Wilanów, Osiedle Kameralne czy Osiedle Życzliwa Praga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdvdv
Sprzedaż zbędnego auta może przysporzyć wielu problemów. Z tego powodu zamiast działać samodzielnie, lepiej skorzystać z usług oferowanych przez skup aut Warszawa. http://s-car.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też bardziej przemawia mieszkanie jak dom, a Wilanów to i mi się podoba, zwłaszcza to osiedla Atala tuż przy Wilanowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wybrałam dom pod Warszawą. Nie miałam takich środków by sama wybudować sobie dom ale trafiłam na świetną ofertę firmy www.immobart.pl, która buduje osiedla domków pod Warszawą. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka3333
Najkorzystniej wyszłoby mieszkanie pod Warszawą – o wiele taniej niż w samym mieście i można ustrzelić duże metraże. My mamy 55 metrów za bardzo dobrą cenę, a w Warszawie to można o takiej pomarzyć. Polecam przejrzeć ofertę inwestycji Dom Marzeń – duży wybór za korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta Brzozowska
Jeszcze do niedawna byłam zwolenniczką mieszkania w dużym mieście. Warszawa była dla mnie swoistego rodzaju marzeniem, bo wydawało mi się, że to tak super mieszkać gdzieś, gdzie ciągle coś się dzieje. Obecnie, 13 lat po studiach skończonych tutaj i 15 latach pracy, stwierdzam, że teraz zdecydowanie wolałabym własny dom. Najlepiej już gdzieś na peryferiach Warszawy. Ostatnio nawet natrafiłam na ogłoszenie jednego z nowszych osiedli pod Warszawą. W Aspen Park mają ciekawe rozwiązania, bo to nie jest takie typowe osiedle domków jednorodzinnych. Z tego co widziałam na www.aspenpark.pl/domy.html wygląda to naprawdę dobrze. I lokalizacja też całkiem niezła, więc całkiem możliwe, że w końcu tam się przeniesiemy z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalita
Są gusta i guściki. Ja kupiłam mieszkanie na rynku wtórnym ale a to o rzut beretem od centrum. Fajnie się mieszka, osiedle jest spokojne czyste i zadbane. Duża w tym zasługa firmy http://www.per-modum.pl/ która jest zarządcą ale o tym sza bo jeszcze będą chcieli podwyżkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiolkaJolka
Według mnie lepiej zainwestować w mieszkanie w mieście. Im lepsza lokalizacja, tym lepiej. Ceny nieruchomości w stolicy zawsze będą wyższe, niż w innych lokalizacjach. I nie ma tutaj większego znaczenia, czy jest to lokum w starej kamienicy czy na nowym, prestiżowym osiedlu. Osobiście zwróciłam uwagę na osiedla takie jak Przy Woronicza na Mokotowie. Mieszkania nieźle zaprojektowane, budynek strzeżony, świetna lokalizacja i nawet teraz mają nową promocję. 3 pokoje + miejsce parkingowe to ok. 550 tys. zł. Jak na ten standard i lokalizację, to całkiem niezła propozycja. Mniejsze mieszkania też mają i można je wyszukać na http://www.przyworonicza.com/pl/mieszkania.html Nawet nie trzeba wychodzić z domu, bo wszystkie plany są dostępne online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez dlugo myslalam na tym czy brać z rynku wtórnego czy nowe. Ograniczala mnie kasa. Jednak po welu przemysleniach stwierdzilam ze nowe, ale nie w samym centrum, gdzie ceny kolosalne, a gdzies troszkę dalej ale z dobrytm dojazdem do pracy. i padło na Osiedle Leśny Kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy, można znaleźć naprawdę dobry oferty z rynku wtórnego, pytanie jakie masz oczekiwania. My teraz obserwujemy kilka nowych kameralnych inwestycji na Mokotowie w okolicy Woronicza, Naruszewicza. Szukamy czegoś kameralnego, ale też Stary Mokotów to zupełni inny próg cenowy, więc niestety trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt87
U mnie wybor padl na: http://zlota44.com/ i jestem zadowolony. Mieszkam na Zlotej juz drugi miesiac i czuje ogromny komfort zycia, budynek jest dopieszczony w kazdym calu, nowoczesnie urzadzony i daje poczucie ekskluzywności. Ceny nie naleza do najnizszych, ale jesli komus zalezy na zyciu na poziomie to na pewno warto zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O raju, tam to muszą być ceny z kosmosu! Poza tym co to za przyjemność mieszkać w centrum miasta :/ Już lepiej wybrać coś na Woli (np. forum wola) lub Mokotowie (green mokotów), ale nie w samym centrum Warszawy. W ten weeekend w obu inwestycjach są dni otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo bardziej wolałam mieszkanie w Warszawie. Polecam Home Invest z racji bardzo miłej i rzeczowej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lepiej wybrać coś na Woli (np. forum wola) lub Mokotowie (green mokotów), ale nie w samym centrum Warszawy. W ten weeekend w obu inwestycjach są dni otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zastanawiałam się nad mieszkaniem w samej stolicy, widziałam, że to nie dla mnie. Zdecydowałam się na Grodzisk Mazowiecki, ale na mieszkanie, nie dom. Osiedle Platinum jednak spełniło moje oczekiwania. Potrzebowałam ciszy, spokoju i w miarę łatwego dojazdu do stolicy, to właśnie dostałam :). W każdym razie jeśli wahasz się między zamieszkaniem w Warszawie, a pod Warszawą to zdecydowanie polecam Ci druga opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellot
w Warszawie zdecydowanie, to nie musi być centrum , fajny jest na przykład Wilanów, ładna okolica, dużo zieleni, spokój itd. ja się będę tam niedługo wprowadzać póki co jestem na etapie poszukiwań. jestem w kontakcie z agentem Eugeniuszem Jaworskim, dostałam na niego namiar od przyjaciółki która kiedyś tam też z jego usług korzystała (macie jak coś 603 195 624). myślę że to kwestia tygodni kiedy już znajdzie się to idealne lokum :) wiem bo ten agent ma niezłe dojścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona2k18
Miszkania od Home Invest są przepiękne, od dawna buszuje po rynku jeżeli chodzi o dobrego dewelopera i żadne inne nie podobają mi się równie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×