Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem lepsza opcją jest dom pod Warszawą. Duzo spokojniej się zyje, wygodniej mieszka, a koszt budowy jest zbliżony do mieszkania. U mnie budową domu kolo Warszawy zajmowała się ta firma http://glob-kz.pl/ i jestem bardzo zadowolony a efektu. Mają doświadczonych inżynierów i geodetów, a poza tym wszystko robią kompleksowo. Np. u mnie zajmowali się tez pracami glazurniczymi i instalacją elektryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Kowalczyk
Razem z mężem i córeczką mieszkamy na Mokotowie w mieszkaniu, ale cały czas zastanawiamy się nad domem. Na pewno byłoby lepiej, własny ogród, więcej zieleni, dziecko może całe dnie spędzać na zewnątrz. Pracuję w domu, więc dla mnie dojazd nie jest problemem, mąż pracuje w centrum, ale mówi, że mógłby się przemęczyć. No, ale wiadomo i mieszkanie w centurm ma swoje minusy i mieszkanie trochę dalej ma swoje, ale też ma dużo plusów. Bardzo podoba mi się Osiedle pod Dębami w Starej Miłosnej Coś cudownego...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filija
A może większe, bardziej komfortowe mieszkanie pod Warszawą, np. w Markach: http://apdeveloper.com.pl/ Osiedle Legionowa jest naprawdę fajne, otoczenie przyjemne, nie jest tłoczono bo osiedle kameralne, naprawdę po całym dniu w mieście można tam psychicznie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam prawie zarezerwowane mieszkanie w inwestycji Dom pod orzechem, ale jeszcze trochę negocjuję z deweloperem. Na stronie www.dom-pod-orzechem.pl jest dokładny opis. Świetna lokalizacja na Włochach. Co do samej inwestycji to jest to kameralna kamienica, gdzie jest raptem 8 lokali mieszkalnych, więc przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinijaMeMe
Wyżej wspomniane Osiedle Pałacowa w Markach jest moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem z dwóch powodów: można kupić tanio większe mieszkanie i nie mieszka się po prostu razem z 1/3 Warszawy w jednym miejscu. A standard mieszkań mam warażenie dużo wyższy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie znajomi proponuja sprzedaz działki w centrum łomianek raz tam byłam podobało mi sie ale nie wiem jakie sa ceny w centrum i czy cene która mi podali nie jest z sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej w Warszawie, dojazdy są męczące. Moim zdaniem bardzo wygodną do życia dzielnicą są warszawskie Bielany. Sam kupuję tam mieszkanie przy Conrada w http://www.trio.shiraz.pl/ Spokojniej niż w Śródmieściu czy na Mokotowie a do tego dużo zieleni, sporo fajnych terenów rekreacyjnych, dobra komunikacja z centrum i ceny mieszkań niższe niż na przodującej Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mieszkanie. Najlepsza inwestycja to kupić mieszkanie i wynajmować. Ja tak zrobiłam, kupiłam mieszkanie w Warszawie na Bielanach. Deweloper miał bardzo dobre opinie. Trzeba zwrócić uwagę na bliskość szkół, dobry dojazd do pracy samochodem i metrem i dużo zieleni. Ta inwestycja spełniała wszystkie warunki. Mieszkanie zawsze łatwiej sprzedać niż dom. Dla zainteresowanych podaje link nowebielany2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że mieszkanie! A może nawet lepiej i nie decydować się na mieszkanie w Warszawie, tylko właśnie pod? Do takiego Pruszkowa masz SKM - mieszkasz w cszy, spokoju, kameralnie, a do pracy dojeżdżasz :) Sprawdź sobie Nowe Miasto Pruszków janpula, oni mają inwestycję blisko SKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie dom :) według mnie nie ma nawet porównania jeśli chodzi o komfort mieszkania. Przede wszystkim więcej miejsca, do tego ogród... no mega :) wiem co mówię, bo sami z rodzinką kupiliśmy niedawno dom w zabudowie szeregowej w Górze Kalwarii od http://pbekodom.pl/ Dzieciaki wreszcie mogą szaleć do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę mieszkanie w Warszawie, właśnie mamy na uadze mieszkanko na Czapelskiej w apartamentowcu, dobra cena i spodobała nam się okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka11266
Cały czas powstają nowe osiedla w Warszawie lub pod Warszawą więc wybór jest na prawdę ogromny. Jeśli mi nie wierzycie to wystarczy zajrzeć na stronę dewelopera http://www.19dzielnica.pl/element/19dzielnica Gdzie mają całą masę ofert mieszkań w bardzo przyjaznej lokalizacji. Uważam że każdy kto szuka czegoś dla siebie znajdzie tutaj swoje cztery kąty. Ja polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin i Akacjowa Aleja są świetnym przykładem, ale ogólnie we wszystkich większych miastach zdecydowanie widać taki trend, że ludzie chcą mieszkać gdzieś dalej i być na dojeździe. Ale czemu tutaj się dziwić? W sytuacji kiedy różnice w kosztach są tak ogromne, każdy szuka innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie wypasione mieszkanie pod Warszawą, apartamencik w Płocku.. w ofercie http://omega-deveoper.pl ma ciekawe propozycje przy 3 maja... to może być naprawdę fajna oferta. Tym bardziej, że deweloper doswiadczony i sprawdzony na rynku. Nowe mieszkanie ma niskie opłaty czynszowe...warto to przemyślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikodem654
Wszystko zależy na jakim etapie życia jesteś. Jak ma się dzieci to fajniejszy jest dom. Jak człowiek jeszcze jest sam to wybiera mieszkanie w Warszawie jak najbliżej centrum:) Ja z narzeczoną kupiłem mieszkanie na Grójeckiej 216. Jak się nam zmienią gusta to zawsze można sprzedać i kupić dom pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom? Wiecie jaki to koszt? Pamiętajcie, że mieszkając pod Wawą jest się na dojeździe, a jednak dom, to ciągle jakieś obowiązki. Radzymin jest ładny, ale jeśli chcecie tam mieszkać to raczej zdecydowanie radzę mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malasmila
Ja się zastanawiam się nad mieszkaniem przy Łuczek 12. Podoba mi się i sama inwestycja i to że pomyśleli o wkomponowaniu kamienicy tworząc zabudowę zgodną z charakterem architektury ulicy. No i okolica przyjemna - zielona, cicha a jednocześnie jest dostęp do tego co trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol mich
nie wchodziłabym w dom, to jest droga inwestycja, a zlecając komuś budowę, to i koszty i brak kontroli nad tym, co się dzieje w czasie prac. jest opcja trzecia, miedzy domem a mieszkaniem, ktoś wspomniał- aparament . luksusowo, ale na utrzymanie wspolnych czesci budynku płacimy razem.. taka http://omega-developer.pl buduje własnie apartamenty w Płocku. Mają duże doświadczenie i nie przycinają na jakości. Znam ich inwestycje i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze dom to wcale nie jest taka opcja "nie do zrealizowania". Zawsze można pozostać w obecnym mieszkaniu i rozejrzeć się za malym mieszkankiem pod wynajem, ktorego wartosc na pewno wzrosnie. Jesli ustalimy wyjatkowo wysoki czynsz (ktory pokryje i rate i pozwoli nam duzo zyskiwac co miesiac) to niezle na tym wyjdziemy i bedziemy odkladac na dom :) W kolejnym etapie Nowego Miasta Pruszkow sa mieszkania nawet 23m - cena jest korzystna i idealne pod inwestycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w każdym przypadku lepiej mieszkać poza miastem, obojętnie gdzie pracujecie. No chyba że jesteście bardzo bogatymi ludźmi i po prostu stać was na życie w świetnych warunkach w stolicy. Bo pod każdego średnio zarabiającego stolica na pewno nie jest odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w podobnej sytuacji, jednak z żoną zdecydowaliśmy się na mieszkanie w Wilanowie. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim w Rezydencji Brzozowy Zakątek i wygląda to bardzo elegancko. Takie kameralne a jednocześnie bardzo nowoczesne osiedle. Z tego co czytałem, w mieszkaniach ma być wykorzystana technologia smart dom. Zapowiada się ciekawa inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem mieszkanie jest wygodniejsze i znacznie mniej kosztuje. Za dom brałbym się dopiero wtedy, gdybym miał na niego gotówkę i bardzo dużo oszczędności jeszcze ponad to. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo finansowe i wygodne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz powiedzieć o co dokładnie chodzi z wykorzystaniem technologii "smart dom"? :) Wiem, jakie masz na myśli, ale ciekawa jestem które i jak zostaną wykorzystane. Na pewno kiedyś, budując dom, chciałabym takie wykorzystać :) Póki co jestem jednak na kupnie mieszkania w Pruszkowie i prawdopodobnie padnie na II etap Nowego Miasta, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszkasz
sprawdzałam osiedla od dewelopera Inwestplan i ma w sumie inwestycje w kilku fajnych miejscach. Kolejne budują na Grochowie, więc może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto zastanowić się nad zamieszkaniem pod Warszawą np. w Kobyłce na Osiedlu przy lesie (inwestycja Kobyłka Dom). Kilka zalet: tylko 17 km od Warszawy, droga wojewódzka nr 634, linia kolejowa nr 6 z Warszawy do Białegostoku, tylko 20 min. pociągiem (kursują bardzo często) do Warszawy Wileńskiej połączonej z linią metra, przy samym Osiedlu autobus linii W (40 min. do centrum Warszawy), rezerwat przyrody, 26%powierzchni Kobyłki stanowią lasy, szkoły, przedszkola, place zabaw, 96 bezpłatnych hot-spotów WiFi, kąpielisko z plażą "Glinianki", lodowisko, w Wołominie duży basen. W pobliżu Galeria Wołomin, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek. Wszystko to za znacznie mniejsze pieniądze za metr kwadratowy mieszkania niż w Warszawie a do tego cisza, spokój i dobrze zainwestowane pieniądze. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu: biuro@kobylkadom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taka inwestycja przypadnie wam do gustu http://pbekodom.pl/ fajne rozwiązanie i korzystne cenowo. Zobaczcie sobie też standard inwestycji, która moim zdaniem jest wysoka. No i też trzeba przyznać, że dom to dom, a mieszkanie to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na stronę Osiedla przy lesie w Kobyłce pod Warszawą. Mieszkania już od 3.600 zł brutto za m2. Tylko 5 minut pieszo do stacji PKP. www.kobylkadom.pl mail: biuro@kobylkadom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem kupno tak samego ładnego mieszkania kosztem 200 tysięcy mniej powinno być super motywacją, tym bardziej że taka oszczędność potrafi totalnie odmienić życie. Po co ładować się w dziwne, wręcz kosmiczne koszty? Totalna bzdura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×