Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Ja mogę gorąco polecić mieszkania od dewelopera As Bud-Prof, które buduje swoje osiedla w okolicach Warszawy. Z mężem kupiliśmy jedno w Grodzisku Mazowieckim, siostra w Piasecznie. Wydawaliśmy na nie oszczędności życia, dlatego zależało nam na tym, by deweloper był pewny. Wiem, jak to jest szukać mieszkania i przeglądać tysiące pięknie brzmiących ofert. Tutaj możecie sobie zobaczyć tego dewelopera http://www.asbp.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zerknij sobie na inwestycje inwestplanu. Firma deweloperska, która oferuję mieszkania na sprzedaż. Z mężem przymierzamy się do kupna mieszkania. Podobają mi się mieszkania na terenie Grochowa Okolica jest spokojna, blisko do sklepu, szkoły itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę większe mieszkanie pod Warszawą niż mniejsze w stolicy. Kupiliśmy niedawno mieszkanie na osiedlu w Brwinowie http://ekobud.com/ i jesteśmy zadowoleni. Do Warszawy szybko się jedzie kolejką a z osiedla jest 15 minut piechotą do stacji. No i przede wszystkim mieszka się spokojniej, wśród zieleni, jest blisko do lasu a osiedle ma własny park i staw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramszojja
Niedługo ruszy przedsprzedaż mieszkań na warszawskiej woli przy ul. Norwida 1 - mieszkania w stylu loftó z panoramicznymi oknami, inwestycja inwestplanu zapowiada się obiecująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, takie ludzkie podejście mają w PMS Poland ( www.pmspoland.pl ). Opiekują się moim mieszkaniem w kamienicy w Warszawie i nie mam z nimi problemów. Dość szybko udało się znaleźć osobę zainteresowaną wynajmem i też nie był to ktoś z ulicy, tylko jednak zweryfikowany, także teraz nie ma problemów z odpłatnościami. Ja nie muszę do Warszawy w ogóle jeździć, nawet jak są jakieś awarie czy rzeczy do wyremontowania to pośrednik też się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być też super mieszkanie pod Warszawą! Np. w Piasecznie teraz powstaje super inwestycja Dommarzeń, a myślę, że w dzisiejszych czasach jednak wygodniej się mieszka w bloku, niż ogarnia dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczko wawer
Wg mnie na razie na tą chwilę lepiej kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji niż brać się za budowę domu. Oglądałem mieszkania nowe deweloperskie w Wawrze, osiedle Miasteczko Wawer i warunki wlasciwie sa jak w domu, mieszkania wielkie, okna z widokiem na las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkabezjurka
Mieszkanie pod Warszawą wcale nie musi być takie złe ;) Kiedyś myślałam, że to koniec świata, bo nie wyobrażałam sobie mieszkać z dala od Śródmieścia, ale teraz w sumie to doceniam :D Zainwestowałam w 2pokojowe mieszkanie w Piasecznie. Tych deweloperów jest teraz tam bardzo dużo, jednak ostatecznie postawiliśmy na Dom Marzeń Piekut. Myślę, że się nie zawiedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto co woli, ja mieszkałam zawsze w bloku i jestem przyzwyczajona do wygody, bo palić nie trzeba w piecu, podwórkiem się zajmować itd. Wcześniej z rodzicami mieszkałam, a teraz z mężem kupiliśmy mieszkanie na Laurowej od pana Kurpiewskiego i powoli będziemy się tam wprowadzać. Poza Warszawą nie chciałbym mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara771
Zdecydowanie mieszkanie pod Warszawą. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Obecnie tutaj http://www.kddevelopment.pl/oferta/nowy-ozarow jest namiar na naprawdę ciekawą inwestycję. Położona jest w dobrym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować. Zaoszczędzić - a potem spędzać cały czas wolny na dojazdach. No faktycznie, wielki luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaSadowska
Bardzo ciekawa inwestycją jest http://nexity.pl/ , maja bardzo fajne mieszkanka , duży wybór. Lokalizacja świetna i co ważne cena także bardzo atrakcyjna. My kupiliśmy do nich mieszkanko i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym mieszkać pod Warszawą i w korkach dojeżdżać do centrum do pracy... Kupujemy mieszkanie na Grochowie , blisko będzie metro, autobus. Ogólnie wszędzie dobry dojazd a na osiedlu zielono, parki, sklepy itd. Nic nam więcej do szczęścia nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Markowska
Jestem tego samego zdania. Co z tego, że zaoszczędzę na racie kredytu i cenie mieszkania pod Warszawą jak wydam na dojazdy i zmarnuje czas. Również wolę sobie tego oszczędzić. Mnie ciekawi inwestycja na Wilanowie - Brzozowy Zakątek Polnordu, to jeden z największych deweloperów. Mam wiele znajomych którzy od nich kupili mieszkanie i sobie chwalą. Na Wilanowie ma być linia tramwajowa do Centrum, więc dojazd będzie jeszcze wygodniejszy. A osiedle ma być zielone i bezpieczne. Więc tą lokalizacje również można brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z rozwiązań jest na przykład zakup domu w zabudowie szeregowej, tu macie dobry przykład tego, co moim zdaniem jest rozsądne cenowo i praktyczne http://pbekodom.pl/ świetna sprawa. Dobra jakość, eleganckie wykończenie, do tego też okolica bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwelia
Na przedmieściach stolicy jest fajnie ale te dojazdy masakra!!!! ja raczej myślę o Woli niż o Wilanowie, z takich dalekich dzielnic też jest trudno się dostać do centrum a tam pracuję więc wolę mieć jakiś łatwy i szybki dojazd. Jak na razie Nowe Odolany do mnie przemawia najbardziej jako osiedle które biorę pod uwagę, w pobliżu są dwa parki i doskonała komunikacja z centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór rzeczywiście może być trudny, ale wydaje mi się, że to przede wszystkim kwestia naszej wygody powinna być na pierwszym miejscu. Oferty sprzedaży mieszkań i domów w Warszawie nie brakuje: https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci ale kwestię tego, co będzie najlepsze to już coś naprawdę indywidualnego. Trzeba określić, co będzie się bardziej opłacało i co będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę Warszawę, przeraża mnie stanie codziennie w korkach w obie strony, pracujemy z mężem w samym centrum. Ale mieszkania szukamy min na Woli, na razie mamy na oku ofertę mieszkań w stylu loftów, ta oferta bardzo nam się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też wydaje, że Wola jest najlepsza. Choćby ze względu na dużą ilość zieleni. Na Woli powstaje osiedle Nowe Odolany. Osiedle jest fajne, dobrze skomunikowane z centrum (kilka minut drogi jest przystanek autobusowy), autem też można szybko dojechać. Cenowo tez wychodzi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanka88
Wszystko zależy od tego, czego oczekuje się na przyszłość. Mieszkanie w Warszawie zawsze można przeznaczyć pod najem, ale trzeba mieć dobrą lokalizację. Przykładowo, jakiś czas temu byłam z mężem na drzwiach otwartych Grupo Lar. Oni budują w kilku lokalizacjach i nam osobiście najbardziej przypadło do gustu osiedle Nowe Bielany 2. Jest fajna jakość, standard, lokalizacja. A jak pojawią się dzieci, to pomyślimy o jakimś domu. Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmenka30
Ja własnie słyszałam, że dużo osób kupiło mieszkanie w Brzozowym Zakątku na Wilanowie własnie z myślą o wynajmie. Podobno jak powstanie tam obwodnica to dojazd będzie wszędzie dobry. Z resztą ma być kolejna linia tramwajowa z Wilanowa do Centrum co jeszcze poprawi komunikacje. A Wilanów to jedna z ciekawszych dzielnic Stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawrze buduje się piękne nowe osiedle Miasteczko Wawer i ja osobiście najbardziej jestem skłonny tam kupić mieszkanie, ze względu na lokalizacje, mieszkania z widokiem na las, fajne miejsce i duże metraże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Warszawa i najlepiej Wola :) Widzieliśmy plany inwest planu i lofty Norwida, bardzo ciekawa oferta. Lofty zawsze mi sie podobały, ogólnie przestrzenne mieszkania są najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym mieszkać pod Warszawą i mordować sie w tych korkach, w stolicy też można znaleźć mieszkania w dobrej cenie. Grochów, Wola, tam też jest ładnie i jest spory wybór mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze mieszkania - Miasteczko Wawer - kupione miesiąc temu, jeszccze czekamy na dogranie szczegółów, ale żona już zadowolona, mieszkanie będzie miało 75m z dużym tarasem, okna mamy od tyłu z widokiem na las, w gre wchodził tylko Wawer, najlepsza lokalizacja jak dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj9
A po co wybierać między jednym lub drugim jak można mieć oba i to wcale za niewysoką cenę? Mam tu na myśli oczywiście dom w Warszawie zamiast pod Warszawą. W północnej części Wawra (a więc blisko centrum) są domy segmentowe dewelopera Forest Estate, cena na metrze wychodzi mniej więcej 3 500 tys. więc prawie nieosiągalna w stolicy. Domy mają niecałe 200 metrów, a cena jest niższa niż niejednego średniej wielkości mieszkania na Woli czy Śródmieściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarrtaaK
Bardzo ciekawą inwestycją są mieszkania od dewelopera Nexity który w obecnych czasach oferuje, mieszkania które są świetnej jakości, w bardzo dobrej lokalizacji , duży metraż za bardzo korzystną ceną. Moja przyjaciółka kupiła od nich mieszkanie w bardzo dobrej cenie i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×