Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Gość viizka
Moim zdaniem idealna opcja to pod Warszawą, ale na tyle blisko, żeby dojechać komunikacją miejską. Marki są moim zdaniem świetne, dużo zieleni, dobre ceny, pierwsza strefa biletowa ztm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom, marzenie każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze dom, dla mnie przyjazd do domu po pracy i siedzenie w mieszkaniu to meczarnia a tak mozna posiedziedz w ogrodku , szczegolnie w cieple dni. Dla mnie wlasny dom to jedno z marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem nietypowo że mieszkanie pod warszawą ;) Ceny pod Warszawą np. w Markach są na tyle atrakcyjne że można dostać super mieszkanie - nowoczesne, prosto od dewelopera w rewelacyjnej cenie. A czemu mieszkanie a nie dom? Bo na fajnie zaprojektowanym osiedlu komfort życia jest podobny, za to nie płacąc za teren i budowę można sobie dużo większe mieszkanie kupić z ogrodem np. i jeszcze na urządzanie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka śpi
Nic dodać, nic ująć. Mieszkanie to wygoda, ale w Warszawie drogo, ciasno, duży ****** mnóstwo ludzi. To dobre dla młodych ludzi, którzy w mieszkaniu tylko śpią. My się rozglądamy za lokum dla rodziny, nie chcemy z dziećmi mieszkać w dużym mieście, potrzebujemy spokoju. Na dom nas nie stać, może gdybyśmy mieli już własną działkę. Ale mieszkanie z ogrodem to już co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompen
Pod tym względem raczej nic specjalnie się nie zmieni. Radzymin daje świetne warunki do normalnego życia, ma fajniejsze otoczenie, las, zieleń, inne możliwości. Warszawa nigdy niczego takiego nie dawała i dawać nie będzie. A przede wszystkim to jest miasto przeznaczone dla bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooka
Zdecydowanie w Warszawie, my zainwestowaliśmy w mieszkanie Inwestplanu na Grochowie, wszędzie mamy blisko, bardzo dobry dojazd do centrum i innych dzielnic, w pobliżu park jordanowski, czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaanka
Czego chcieć więcej? Niższych cen ;) Serio, ceny w Warszawie są zaporowe. W Markach, czyli w sumie niedaleko, można już za 3900 za metr kupić, a w stolicy nawet szans na to nie ma, no może jakaś rudera do kompletnego remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin, Akacjowa Aleja - pod miastem. Pewnie, że warunki w tej okolicy będą pod względem finansowym bez porównania korzystniejsze. W sumie to kiedyś mieszkanie w stolicy było fajne, ale teraz to jest atrakcja wyłącznie dla bardzo dobrze zarabiających - nikogo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem mieszkanie i pod miastem - znacznie lepsze warunki, atrakcyjniejsze otoczenie, można mieć niewielkim kosztem mieszkanie w centrum miasta. Wydaje mi się, że tak zdecydowanie lepiej niż w stolicy. Warszawa jest jednak dla bogatych. Mając niskie dochody tak naprawdę pracujemy na finansowanie kredytu - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, bo ja lubię mieszkanie w mieście :) Typowa miasteczkowa babka ze mnie. Mąż też lubi miasto. Szukamy mieszkania trochę dalej od centrum ale musi być dobry do niego dojazd. Mieszkania Inwest Plan też bierzemy o uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, mieszkanie w mieście ma swoje zalety :) Każdy lubi co innego. Ja osobiscie przed długi czas mieszkałam w miescie i dopiero jakiś czas temu "dojrzałam" powiedzmy do tego, zeby sie wyniesc. Na swiat przyszedl maluszek i chcielismy troche spokoju :) Mieszkamy w Pruszkowie i bardzo polecam te okolice. Warto sprawdzic deweloperow i nowe inwestycje. Nowe Miasto Pruszkow jest blisko SKM i w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro rozpatrujesz budowę, podpowiem ze można zakupić gotowy dom na jakimś fajnym osiedlu. Jeśli rozmyślasz nad czymś, poza granicami Warszawy (bardzo polecam, znacznie lepiej) My kupiliśmy dom na osiedlu Rajska Osada w miejscowości Kąty tuż obok drogi krajowej E79, to domy na południu Warszawy. Możesz zerknąć w ich ofertę na stronie www.rajskaosada.pl polecam wszystkim, bardzo przyjazna okolica nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci czy osób starszych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Dziwią mnie osoby, które mają możliwość zakupu domu, a decydują się na mieszkanie. Przecież to pod żadnym kątem się nie opłaca. Zobaczcie w http://www.jaworski24.pl/index.php/pl/aktualna-oferta/domy jakie dzisiaj można znaleźć okazje jeśli chodzi o zakup własnego domu. Mnie to przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak ci wygodniej:) Jeśli będziesz chciała szukać dalej, polecam zajrzeć do nich www.nieruchomosci-mikrol.pl mają całkiem sporo ciekawych ofert z Wawy, ja tez dzięki nim znalazłam swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie pod miastem. W cenie warszawskiej kawalerki masz 2-3 pokoje na bardzo ładnym osiedlu. Czego chcieć więcej? Stolica jest zbyt kosztowna pod normalne życie, na pewno nie jest odpowiednia dla osób, które średnio zarabiają. Pod stolicę jednak trzeba mieć naprawdę sensowne zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela334
Moim zdaniem tutaj http://www.radnych2.pl jest idealna oferta! Osiedle Radnych 2 znajduje się w pod Warszawą w Józefosławie. Miejsce naprawdę świetne. Poza tym osiedle jest ogrodzone i znajduje się tam monitoring. Dwupiętrowe budynki w typie „willi miejskiej” z układem klatkowym zapewniają mieszkańcom pełen komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze miejscowości zawsze miały swój urok, tylko ludzie nastawiali się, że stolica to od razu zarobki z komosu. Zapominali o kosztach, a te naprawdę niszczą normalne życie. Jeśli w dodatku macie wysoki kredyt, to naprawdę możecie się bardzo łatwo władować w duże problemy, których raczej nie potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod miastem osiedla, wyłącznie. Tam możliwości i standard są o wiele większe. Pod tym względem akurat w ostatnich latach zaszły ogromne zmiany i chyba nikt nie jest specjalnie pod tym względem zaskoczony. Ludzie będą szukali dla siebie miejsca w mniejszych miejscowościach bo tak żyje się po prostu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieszkanie pod Warszawą. Zalety to przecież łatwy dojazd i niższa (kilkukrotnie) cena niż w stolicy. Polecam sprawdzić Nowe Miasto Pruszków - teraz realizują już II etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie zdecydowanie pod miastem - dużo lepsze warunki, atrakcyjne otoczenie. Pod tym względem zaszły zdecydowane zmiany. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądała dalej, ale przecież to oczywiste, że mniejsze miejscowości mają swój urok i stwarzają zdecydowanie lepsze warunki do życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, np. w Górze Kalwarii są bardzo fajne, nowoczesne inwestycje, takie jak http://www.pbekodom.pl/ moim zdaniem miejsce naprawdę super. Zupełne przeciwieństwo warszawskich nudnych blokowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze miejscowości są urokliwe i dają dużo większy potencjał - chyba akurat pod tym względem jest to oczywiste. Czemu dziwić się ludziom, że chcą mieszkać pod miastem, skoro to im daje oszczędności na poziomie 150 tysięcy? Ogromna suma, a jak mocno przy okazji zmienia ona wysokość raty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie wygląda inwestycja na Czapelskiej 25. Mocno się nad mieszkaniem zastanawiamy. Dobry dojazd do centrum, dużo zieleni, parking podziemny. Lokalizacja bardzo fajna, ceny też nie wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Bazanowski
To powiem Ci że masz ciężki dylemat, bo to na pewno nie łatwa decyzja. Czytałem ostatnio że u nich http://www.willanovia.pl/ można wy haczyć ciekawe gotowe domu w Warszawie i to w fajnych spokojnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko chyba stwierdzić, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla każdego - w końcu każdy z nas ma inne potrzeby i wymagania. Mieszkanie jest dobrą opcją, bo to znakomita inwestycja na długie lata. Warto obejrzec II etap Nowego Miasta Pruszkow - ciekawe uklady mieszkan i dobra lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warszawą, w Kątach, jest przecudne osiedle www.rajskaosada.pl . Bardzo polecam, oferty okazyjne, wszędzie blisko, super okolica, za nic w świecie nie zmieniła bym mojego nowego domu na tym osiedlu, na jakieś tam mieszkanie w Warszawie. A jak tylko chce, to mam do wawy rzut beretem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, czytac sie tego nie da, same reklamy deweloperow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczko wawer
W Warszawie mam zamiar obejrzeć te nowe mieszkania w Wawrze, powstaje nowe duże osiedle Miasteczko Wawer, na razie mieszkania wygladaja pieknie, duze metraze, duze tarasy, z widokiem na las i dobry dojazd do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę mieszkanie w Warszawie i myślimy o dwóch dzielnicach Wola albo ew. Grochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×