Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Gość gość
Ja właśnie skończyłam załatwiać niezbędne formalnosci związane z kupnem mieszkania na osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Tym razem miałam farta, trafiłam na mieszkania w promocyjnej cenie, chociaż ceny wszystkich mieszkań są atrakcyjne. Ale wiadomo skoro można zaoszczędzic... ;) Tutaj możecie sobie śledzić promocje http://www.osiedleplatinum.pl/promocja/ Już niebawem wprowadzamy się tam z mężem. Spokój jaki panuje w tej okolicy to ogromny atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaPatison
Ktoś mądrze napisał, ze pisze się wtedy gdy jest cos zle, terminy nieodtrzymane czy taka sytuacja, a rzadziej ktoś ma ochotę pochwalić. Ja jestem bardzo zadowolony z kupna mieszkania od home invest i mówię zupełnie serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejewskiR
Wybierz takiego dewelopera, który wybudował wiele inwestycji, zakupuje ziemię, ciągle wprowadza nowe inwestycje, generalnie takiego, który jest wiele lat na rynku i ciągle się rozwija. Polecam poczytać o Home Invest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaK
Wybraliśmy mieszkanie. Wiadomo wszystko ma swoje plusy i minusy. Jeśli ktoś chciałby zasięgnąć mojej opinii na temat home invest to moim zdaniem jest to uczciwy deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Home Invest jest miła i fachowa obsługa. Widzę że nie tylko ja jestem zadowolona z ich podejścia do klienta oraz profesjonalizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta1980
Wbrew obiegowej opinii w Warszawie też można kupić mieszkanie w rozsądnej cenie. Przykładem jest osiedle Dźwigowa Park (Warszawa Włochy). Kupiłam, miejsce mi się bardzo sposobnało, teraz szukam fajnej ekipy która podjęłaby się wykończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy781
Osobiscie wolalabym mieszkac w domu zdala od ulicznego zgielku, bo wychowywalam sie na obrzezach miasta i wiem, jaka to wygoda i zaciszność. Ale z drugiej strony zycie w centrum miasta tez ma swoje plusy. Z takich topowych inwestycji mieszkalnych w stolicy swietnie prezentuje sie: http://zlota44.com/ najwyzszy apartamentowiec mieszkalny w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloriach
Jak dla mnie dom to dom. Zawsze to więcej własnej, prywatnej przestrzeni, a do tego nikt nie skacze ci nad głową. Sama mieszkam teraz w małym mieszkaniu na Woli, ale zdecydowaliśmy się z partnerem na zmianę mieszkania na większe. Dzieciaki rosną, a mieszkanie rozciągnąć się nie chce. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zamiast mieszkania weźmiemy bliźniaka na świetnym osiedlu Aspen Park. Jesteśmy przekonani, że jest to idealne miejsce dla nas. Bezpieczne, nowoczesne, blisko parku. Trudno o lepsze miejsce do życia dla rodziny . Obejrzeliśmy też gotowe już domy, ale na aspenpark.pl można zobaczyć plany tych domów i całego osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można duże mieszkanie kupić w Willi Międzylesie, chodzi mi dokłądnie o te dwa budynki – http://willa-miedzylesie.pl. Lokale mają nawet 82 metrowe ale to nie wszystko bo jeszcze do dyspozycji zostaje ogródek albo poddasze co jednak mocno zwiększa całą powierzchnię użytkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że dom/segment pod Warszawą. My kupiliśmy segment mieszkalny w Grodzisku Mazowieckim od Makbudu. Za tą cenę w Warszawie mielibyśmy co najwyżej 40-50 metrowe mieszkanie. Polecam tego dewelopera www.makbud.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaNiseł
W normalnej cenie można kupić mieszkanie na osiedlu Dźwigowa Park. To jest na Włochach. Miła zielona okolica, dobra komunikacja i ceny do zaakceptowania dla przeciętnego zjadacza chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem mieszkanie pod Warszawą i jestem zadowolony max , a dlaczego? Nie wyobrażam sobie życia w centrum miasta, zgiełk mnie przeraża a jak wracam z pracy to chcę odpocząć, odetchnąć, cieszyć się ciszą i bliskością przyrody. Zanim się zdecydowałem rozważałem wiele opcji, koniec końców zdecydowałem się na mieszkanie na osiedlu Błękitny Józefów. Jestem zadowolony i szczęśliwy. Moje dzieci mogą spokojnie bawić się na zewnątrz i nie muszę martwić sięm że coś im się stanie. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Willę Międzylesie, spore mieszkania są tutaj na sprzedaż, ponad 80 metrów powierzchni a do tego dochodzi jeszcze ogródek albo poddasze. Na stronie willa-miedzylesie.pl jest dziennik inwestycji ceny i rozplanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesuję kogoś zakup mieszkania na terenie Warszawy - Bielany, Białołęka, Tarchomin to zdecydowanie polecam https://tur-nieruchomosci.pl/ - mają mega doświadczenie i już nie pierwszy raz korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na mieszkanie w Warszawie. Trochę miałam obaw bo do jego kupna konieczne było wzięcie kredytu, ale przekonał mnie deweloper Home Invest. Budują piękne osiedla w najlepszych punktach warszawy. W takich miejscach wartość mieszkań wciąż wzrasta, więc mogę być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Home invest to ci złodzieje co budują rozpadające się rudery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkanie to warto poszukać cichego, nowego osiedla. Całkiem niezłe inwestycje ma Home Invest. Pewno coś kojarzysz bo to czołówka jeśli chodzi o rynek deweloperski. Byłam w kilku mieszkaniach na ich osiedlach i szczerze mówiąc to wrażenia bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę i okolicę to tylko i wyłącznie Home Invest . Konkretnie, fachowo i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na Home Invest – powinnaś być zadowolona z ich obsługi klienta i oferowanych mieszkań. Kiedy my kupowaliśmy to od początku do końca mieliśmy wszystko wytłumaczone – nie było żadnych ukrytych kosztów czy innych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolitta
A mnie się bardzo podoba nowe osiedle w Walendowie :) To pod Warszawą w okolicy Nadarzyna i Pruszkowa. Bardzo ciekawie się zapowiada. Sami zobaczcie: http://www.walendowpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszka
Mieszkam od jakiegoś czasu w Piasecznie na osiedlu Dom Marzeń i śmiało mogę je polecić. Ogólnie polecam mieszkanie pod Warszawą, bo za tę samą cenę można dostać fajniejsze warunki niż w centrum Wawy. Wiem, że na moim osiedlu zaczęli sprzedawać mieszkania z II etapu, więc warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat dojeżdżałam do pracy, więc szukając mieszkania najważniejsza była dla mnie lokalizacja. Zdecydowałam się na mieszkanie w Warszawie i jeśli mam polecić dewelopera to Home Invest jest godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem mieszkanie od Home Invest i co do jakości nie mam się do czego przyczepić. Ściany nie pękały. Całość wykonania bardzo dobra (mam porównanie bo ostatnio sporo znajomych kupuje mieszkania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta12
Ja bym Ci poleciła mieszkanie w Warszawie. Jak chcesz kupić to polecić Ci mogę Home Invest. Mają sporo fajnych inwestycji - m.in. „Przy Agorze 6”. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi

Też się kiedyś zastanawiałem czy się przeprowadzić pod Warszawę, czy zostać w bloku. Koleżanka sprzedała mieszkanie na Wilanowie, wzięła kredyt i kupiła dom pod Warszawą, gdzieś za Piasecznem z ogrodem. No i pojechaliśmy do nich na grilla i na obsiedliny. W sobotę po południu dojazd zajął nam prawie godzinę samochodem. No ale nic. Przyjeżdżamy, fajny dom wśród drzew, trawka przystrzyżona, mąż koleżanki przygotowuje grilla, pogoda fajna. Dzieciaki od razu poleciały do domu bawić się w pokoju tabletami i grami. Koleżanka coś w kuchni przygotowuje, woła męża żeby jej pomógł. Mąż koleżanki poszedł, więc zająłem się grillem. Okazało się, że wcześniej kosił trawę, zamiatał podwórko i nie starczył o im czasu. Wypiłem piwko, potem drugie. Mąż koleżanki przyszedł, obrócił kiełbasy, gdy nagle się okazało, że ktoś z gości zapytał o proseco, a oni akurat nie mieli. Więc afera, mąż koleżanki ma iść i kupić. Powiedziałem że spoko, możemy się przejść. Oznajmił, że najbliższy sklep to jakieś 2 km, wiec musimy jechać autem. Trochę się zdziwiłem, bo w mieście mam sklep monopolowy 24h 200 m od domu. No ale jedziemy. W sklepie kupiłem jeszcze piwko, bo przez ten wyjazd wszystko mi wyparowało. Wróciliśmy, ale niestety kiełbasy na grillu (takim zamykanym) się spaliły, mąż koleżanki coś tam chciał uratować, poparzył się grillem po czym oznajmił, że jednak nic z tego nie będzie i że zrobi szaszłyki. Potem rozlał proseco do kieliszków, dziewczyny zadowolone, napiły się, gdy nagle moja żona widząc mnie z puszką piwa krzyczy „i kto teraz będzie wracał, przecież przyjechaliśmy samochodem”.. No faktycznie, z przyzwyczajenia miejskiego zapomniałem, że nie przyjechaliśmy taksówką. No nic, żona była prawie trzeźwa więc z małym fochem oznajmiła, że ona będzie kierować. Zjedliśmy kiełbasę, gdy nagle zaczęły nas ciąć komary. No nic, psikamy się, dzieciaki przez komary już nawet nie chcą jeść na dworze. Po godzinie robi się chłodno dla części niepijącej, więc wracamy do domu. Mąż koleżanki z tego wszystkiego przyniósł 0,5 czystej. Po paru kieliszkach zasnął ze zmęczenia. Okazało się że co dziennie wstaje o 5 żeby jechać przed korkami do pracy, a wraca po 21 żeby nie jechać w korkach. Potem trochę z dziećmi, żoną, w weekendy koszenie trawy, zakupy, wożenie dzieci na basen. Koleżanka też była wykończona dojazdami, przeszła na pracę zdalną, jeździ do biura tylko na parę godzin i to nie codziennie. Mówiła, że inaczej by nie wytrzymała nerwowo przez te korki. Do tego wozi dzieciaki do szkół i na zajęcia dodatkowe i twierdzi, że to drugi etat jako kierowca. Na samo paliwo wydają około 2 tys miesięcznie….  Jak męża nie ma i jest z dziećmi sama w domu to idą na górę i włączają alarm na dole. Parę razy się uaktywnił, dzwoniła na policję, do męża. Nie wiadomo, co było przyczyną. Zartowała, że muszą zrobić jakiś azylroom. Pod koniec imprezy zaczęła płakać i żałować, że sprzedali mieszkanie w Warszawie.  

Więc podsumowując: jeśli ktoś nie musi co dziennie dojeżdżać do pracy do centrum, lubi prace okołodomowe, to może się zdecydować na domek zamiast bloku. Dla dzieci i tak nie ma to znaczenia, nie będą się bawić w ogrodzie. W innym przypadku niestety tylko mieszkanie blisko centrum. A no i żeby uwiarygodnić ten wpis, proponuję kupić mieszkanie przy udziale Pana Eugeniusza, najlepiej  na Dźwigowa Park od dewelopera asbp.pl. lub ekobud.com zarządzaną przez zawiszanieruchomosci.pl. A akt notarialny najlepiej spisać w kancelarii A. Ruchała, K. Bosko i Wspólnicy przy ul. Dziewiczej 69 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

Wraz z mężem skorzystaliśmy z pomocy Home Invest. Do tej pory nie wynikły żadne komplikacje. Jesteśmy zadowoleni z mieszkania i z czystym sumieniem możemy polecać tego dewelopera. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery56

Mieszkałem pod Warszawą – nie podobało mi się. Teraz mieszkam od niedawna w Warszawie w mieszkaniu od Home Invest i chyba to jest moje miejsce. Btw. Polecam tego dewelopera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi

A czy Home Invest współpracuje z kancelarią notarialną A. Ruchała, K. Bosko i Wspólnicy przy ul. Dziewiczej 69 w Warszawie? słyszałem o tej kancelarii tylko pozytywne opinie i nie chciałbym zawierać umowy z tym deweloperem w innej kancelarii notarialnej... Wiem, że na pewno z tą kancelarią współpracuje znany na rynku warszawskim japoński deweloper Nahujamitabuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina711

Najważniejsze jest to z jakich materiałów wykonana jest nieruchomość i z jaką precyzją. Bardzo dobrze wykonany jest dom marzen w piasecznie, wiem bo znam się na tym i rzeczywiście wybudowali bardzo dobrą nieruchomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×