Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Gość Blunight

Ja wolałem kupić mieszkanie na obrzeżach, konkretnie osiedle Neptun, Ząbki. Konkretnie deweloper Polnord, już niedługo termin odbioru. Spokojna okolica i przede wszystkim dobra infrastruktura. Pracuję zdalnie, w biurze bywam sporadycznie - nie ma lepszej opcji, a ten deweloper ma najlepsze ceny. Wiem dlatego, że konkurencja jest tam spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
Dnia 22.11.2019 o 07:18, Gość Blunight napisał:

Ja wolałem kupić mieszkanie na obrzeżach, konkretnie osiedle Neptun, Ząbki. Konkretnie deweloper Polnord, już niedługo termin odbioru. Spokojna okolica i przede wszystkim dobra infrastruktura. Pracuję zdalnie, w biurze bywam sporadycznie - nie ma lepszej opcji, a ten deweloper ma najlepsze ceny. Wiem dlatego, że konkurencja jest tam spora

Rynek pierwotny jak mniemam. Ostatnio rozglądam się za mieszkaniem przy perspektywie wzięcia małego kredytu, ponieważ w grę wchodzą moje oszczędności życia, i myślałem nad tym osiedlem. Najbardziej przekonuje mnie bliskość lasu(dużo biegam) i wysoki standard - mam to samo u siebie w Białobrzegach, ale dojeżdżanie na Targówek dzień w dzień, przez niemalże całą Warszawę to istny koszmar. Dodam tylko, że w pierwszej kolejności rozeznawałem się nad opcjami z rynku wtórnego ale szybko zrezygnowałem przez to jakie wały ludzie potrafią sprzedawać tylko by zarobić na nieruchomościach - w tej cenie mogę zakupić świetne mieszkanie z rynku pierwotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz
Dnia 22.11.2019 o 07:18, Gość Blunight napisał:

Ja wolałem kupić mieszkanie na obrzeżach, konkretnie osiedle Neptun, Ząbki. Konkretnie deweloper Polnord, już niedługo termin odbioru. Spokojna okolica i przede wszystkim dobra infrastruktura. Pracuję zdalnie, w biurze bywam sporadycznie - nie ma lepszej opcji, a ten deweloper ma najlepsze ceny. Wiem dlatego, że konkurencja jest tam spora

szukam jakiegoś mieszkania dla całej rodzinki, okolica brzmi nieźle, zależy mi żeby dzieciaki miały gdzie się wyszaleć, pojsc na spacer do lasu... są tam mieszkania z ogródkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupak
Dnia 23.11.2019 o 09:10, Gość Ross napisał:

Rynek pierwotny jak mniemam. Ostatnio rozglądam się za mieszkaniem przy perspektywie wzięcia małego kredytu, ponieważ w grę wchodzą moje oszczędności życia, i myślałem nad tym osiedlem. Najbardziej przekonuje mnie bliskość lasu(dużo biegam) i wysoki standard - mam to samo u siebie w Białobrzegach, ale dojeżdżanie na Targówek dzień w dzień, przez niemalże całą Warszawę to istny koszmar. Dodam tylko, że w pierwszej kolejności rozeznawałem się nad opcjami z rynku wtórnego ale szybko zrezygnowałem przez to jakie wały ludzie potrafią sprzedawać tylko by zarobić na nieruchomościach - w tej cenie mogę zakupić świetne mieszkanie z rynku pierwotnego

No ameryki nie odkryłeś. Rynek wtórny jest teraz strasznie "brudny", jeśli ktoś ma coś dobrego to raczej nie chce się tego pozbywać i też jest to często dziedziczone - a ciężko dorwać porządne lokalizacje w realnej cenie. Przeglądałem też przez długi czas licytacje komornicze i krótko powiem - nie warto. Co do osiedla Neptun w Ząbkach, cena 5700zł/m^2 to muzyka dla uszu i za takie kwoty można tam kupić mieszkanie. Dojazd na Targówek - formalność, będziesz miał wygodnie. Ja chciałbym kupić coś dla córki teraz, bo bierze ślub w 2020 roku - z Polnordem już rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja jednak wolalabym mieszkac w Warszawie. Szkoda czasu na dojazdy, dlatego zainteresowałam się nową inwestycją Home Invest na Targówku przy metrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno nie deweloper...

Genialne forum - deweloperzy udają zwykłych ludzi i próbują nadawać swoim ogłoszeniom indywidualny styl, ale tak nieudolnie, ze zęby bolą jak się to czyta. Az musiałem iść do dentystki. Bardzo fajna zresztą, dobra, miła i ma super gabinet, sprawdźcie, wuwuwuwyrwiząbkropkapeel. To pisałem ja, gość gość. Tak się nazywam i to od dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Genialne forum - deweloperzy udają zwykłych ludzi i próbują nadawać swoim ogłoszeniom indywidualny styl, ale tak nieudolnie, ze zęby bolą jak się to czyta. Az musiałem iść do dentystki. Bardzo fajna zresztą, dobra, miła i ma super gabinet, sprawdźcie, wuwuwuwyrwiząbkropkapeel. To pisałem ja, gość gość. Tak się nazywam i to od dziecka. 

W punkt i z poczuciem humoru. Szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie jest do końca przekonany do domu, to ja podsunę: a może mieszkanie pod Warszawą? Według mnie to super opcja – bo w Warszawie mieszkania bardzo drogie, a też i nie każdy ma czas i ochotę robić koło domu. Ja kupiłam mieszkanie od domu marzeń w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie, a co do dewelopera to na pewno można polecić Home Invest. Kupiłem od nich mieszkanie i jestem naprawdę zadowolony. Dobrze się mieszka, dzieci też zadowolone więc jak najbardziej na plus 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom pod Warszawą, bez dwóch zdań. My właśnie się wprowadziliśmy do wymarzonego domu z ogrodem 🙂 W realizacji tego marzenia pomogła nam firma Espiro Property, która dom wybudowała. Budowa trwała około roku, przebiegała bezproblemowo, mogliśmy liczyć na ciągłe wsparcie firmy oraz stały kontakt. Jak czytam o problemach, jakie inni mają z firmami budowlanymi, to włos się na głowie jeży... U nas naprawdę obyło się bez takich trudności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×