Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KtośNieważneKto

Po ilu latach bycia razem oświadczyny lub ślub?

Polecane posty

Gość gość
Wg shaf78 chyba tak bo tak pisze o tym. Najwazniejsza jest milosc a nie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ja naprawde kochal oswiadczyl by sie juz dawno i wzial chocby slub cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po chooooy w ogóle tutaj piszesz jeżeli każdemu odpisujesz, że "to nie twoja sprawa" ? To wy/pie/dalaj ze swoimi dylematami z forum. I mniej więcej każdy ma wyobrażenie jaka może być sytuacja finansowa ludzi w wieku 22 lat, więc nie wyskakuj z bajkami, że on jakieś kokosy trzepie. Prawda jest taka autorko, że jesteś jeszcze w związku z dzieciakiem i nie oczekuj męskich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Mój syn będzie mial w lipcu 20 lat, on jest dużym dzieckiem! Całe szczęście że nie głupoty mu w głowie jak śluby tylko studia.To ze jestescie 6 lat razem.nic nie znaczy ddziewczyo! Ważne ile macie lat, a widzę że dopiero co wam włosy łonowe wyrosły.Chlopak twój ma rację ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi was wszystkich to ze chce slubu to normalna sprawa a ty shaf78 to masz chyba jakas depresje bo na wszystko odpisujesz nerwowo i od razu z bluznierstwami co ty soba reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet oświadczył mi się po dwóch latach :) planujemy ślub i wesele dopiero za dwa lata, wiec na razie to wszystko jest bardzo odległe, ale widziałam już piekne filmy weselne https://vimeo.com/117599075 i jakbym miala brac ekipe filmującą to tylko Bycze Filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wiek ma bardzo duże znaczenie, 30-letni facet będzie myślał inaczej o związku niż taki 22latek, to chyba oczywiste. No i ważne też jak wasz ralacja wygląda bo jeśli facet ma wszysko jak w małżeństwie tzn. seks, wspólne mieszkanie itp. to poco mu ślub. W moim przypadku mąż oświadczył się po 2 miesiącach a po 8 wzieliśmy ślub, zwykła religijna ceremonia bez wielkiego wesela bo oboje nigdy takiego nie chcieliśmy, choć i tak cała rodzina gadała my woleliśmy wydać pieniądzie na zwiedzanie świata jak na dwu dniową impreze, która tak właściwie jest dla gości a nie dla młodych. Oboje jesteśmy religijni więc nie było mowy o życiu w konkubinacie to też pewnie ma znaczenie :) Dziś jestem szczęśliwą żoną i w żadnym wypadku nie żałuje że szybko wzieliśmy ślub. Pozdrawiam Was wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×