Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ala119

randka w samochodzie,jak go pocałować?

Polecane posty

Gość ala119

Witam. Mam 19 lat i od jakiegoś czasu piszę z pewnym chłopakiem. Widzieliśmy się dwa razy, jednak nasze 2 spotkania odbywały się w samochodzie (spotykamy się wieczorem, bo on do późna pracuje, a ja nie naciskałam żebyśmy poszli do jakiegoś lokalu - zostawiałam jemu wybór). Niedługo widzimy się po raz 3, a ja na 2 spotkaniu dałam mu tylko całusa w policzek na pożegnanie ( i to też dość spontanicznie, bo czułam się w sumie skrępowana). Fajnie się nam gadało, a w sms-ach chłopak wyraźnie mi pisze że mu się podobam i w ogóle. Wysyłamy sobie w sms-ach buziaki i myślę, że oboje chcemy żeby na kolejnym spotkaniu doszło do pocałunku. Jednak pojawia się problem, bo siedzimy cały czas w aucie i gdy on mnie odwozi do domu, to wiadomo, że ja wychodzę z samochodu i wiem, że to do mnie musi należeć inicjatywa, by go pocałować. Jednak jestem nieśmiała i nie wiem jak się do tego zabrać. Myślę, że o wiele łatwiej byłoby gdybyśmy byli na spacerze, ale pogody są jakie są i niestety temu nie sprzyjają. Więc moje pytanie: Jak się do tego zabrać tzn. jak go pocałować w samochodzie? (może to głupio brzmi, ale naprawdę mam z tym problem bo jednak jakaś odległość nas dzieli). Czy ktoś miał podobne doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×