Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Zaczyna się blokowac i powoli nadchodzi czas na nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jeżeli mamy wydać tak dużą kwotę, to tylko na własny przemysł, utworzenie i utrzymanie nowych miejsc pracy oraz polską myśl techniczną, a nie na rozwój przemysłu naszych sojuszników - podkreśla OgórekxxxSzkoda, że nie powiedziała na co konkretnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xAbp Gądecki: Nie będzie Europy bez Chrystusa!xxxPodobne teksty panowały za komuny. Że bez socjalizmu nie będzie Polski.Gądecki sie nie wstydzi powtarzać kłamstwa po komuchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej powiedziałabym,że obaj kandydaci publicznie pokazali,ze są katolikami i chodzą do Kościoła.I nie jest to nic złego,więc nie ma powodu do krytyki i mówienia,żeby na takich ludzi nie głosować. Nie jestem żadnym omamistą tylko będę głosować na jednego z nich i nie podoba mi się czepianie o pobyt w Kościele.Czepiasz się kandydata ale moim zdaniem to manipulacja z Twojej strony bo to nie on był bohaterem /w mediach/ostatnich kościelnych wydarzeń.Popierasz ale robisz wszystko abyś był jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadnym omamistą tylko będę głosować na jednego z nich i nie podoba mi się czepianie o pobyt w Kościele.xxWskaż taki mój post w którym "czepiam się o pobyt w kościele".I po tym sprawdzimy czy jesteś omamistą czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiasz się kandydata ale moim zdaniem to manipulacja z Twojej strony bo to nie on był bohaterem /w mediach/ostatnich kościelnych wydarzeń.xxA ja pisałem o ostatnich wydarzeniach w kościele w kontekście Dudy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xTrzeba jednak odejść od idei państwa totalitarnego – przekonywał Duda. A ów totalitaryzm przejawia się choćby w tym, że nie zostawiono rodzicom wyboru. Zmuszono ich do posyłania sześciolatków do szkół: „Jest przymus. Państwo polskie zaczyna tu przypominać totalitarne. Rodziców pozbawia się wpływu na wychowanie dziecka. To oni powinni decydować o tym, kiedy wysłać dziecko do szkoły. Trudno nie podzielić zdania państwa Elbanowskich”.xxxTo ciekawe... CZy facet jest tak głupi czy tylko udaje głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spotkanie z naszym panem prezydentem w Gdyni autokarem pezywieziono miejscowych notabli i dziennikarzy.I już był tlum na spotkaniu :-) Można ? Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Jesteś fanem świata fantasy, komiksów i gier? Poznaj najlepsze propozycje na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz omamisto...:DSam sie przyznałeś do udawania kobiety...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Shatyn Jesteś fanem świata fantasy, komiksów i gier? Poznaj najlepsze propozycje na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duda odpowiadal na pytania internautow na serwisie Wykop.Andrzej Duda debaty się nie boi .Nie boi się pytan ani internautów ani innych kandydatow do urzędu prezydenta.Czemu boi się nasz pan prezydent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Władza wypędziła trzy miliony ludzi z Polski. Trzeba doprowadzić do tego, aby ci Polacy mogli wrócić do Polski. Trzeba stworzyć warunki dla zaistnienia gospodarki wolnorynkowej i pracy - przekonywał w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info Paweł Kukiz. Kandydat na prezydenta nazwał ten exodus Polaków "wielką eksterminacją".xxxJednak alkohol poczynił ogromne spustoszenie w mózgu Kukiza. Gdyby tak nie było to by nie opowiadał takich durnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Shatyn Jesteś fanem świata fantasy, komiksów i gier? Poznaj najlepsze propozycje na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty jesteś zdrowy ? :-) Awatar masz kobiecy. :-) Bedziesz zmieniał płeć ? Podejrzewasz innych o ten zamiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Shatyn Jesteś fanem świata fantasy, komiksów i gier? Poznaj najlepsze propozycje na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdrowy a w awatarze mam Fotyge. Nie jestem przekonany czy to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewasz innych o ten zamiar ?xxNie podejrzewam. To tylko twój omam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że się czepiasz u Dudy wymieniasz ,,wizyty w sanktuariach,,w kontekście poglądów,które krytykujesz.Sanktuaria to takie większe kościoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że się czepiasz u Dudy wymieniasz ,,wizyty w sanktuariach,,w kontekście poglądów,które krytykujesz.Sanktuaria to takie większe kościoły.xxxNo to zacytuj taki mój post w którym się czepiam...:D:DOmamisto....:DxxA "sanktuarium" to nie jest taki większy kościół matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie jesteś przekonany czy pani Fotyga to kobieta.A jesteś przekonany że pani Grodzka to kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Pani Grodzka to transseksualistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz czekam na cytat mojego postu.. Zacytujesz, pogadamy.Nie zacytujesz to koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co do pani Fotygi masz wątpliwości czy jest kobietą a pani Grodzka już jest kobietą ? Tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj Gdzieś napisałem, że takie ma zadanie spychacz? CZasami nim się ubija grunt czasami coś zgarnia a więc jeździ w przód i tył. Zdarza się. } o :D Tak tak... spycharką się "ubija grunt" jakby walców czy innych zagęszczających grunt maszyn nie było. Jeśli ktoś używa do tego maszyn nie zgodnie z ich przeznaczeniem to ma pomysły jak konstruktor "łamliwych latarni". :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Spycharka Nie ma tam nic o ubijaniu gruntu. Ubijanie gruntu Bruderem (tak mi to wyglądało)byłby mało efektywne i marnotrawstwem spalanego paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piepszysz Myrevin. na każdej budowie się tak robi żeby zaoszczedzić czas. walców jest mało i wykorzystuje się wszystko co jest ciężkie do wstępnego ubicia gruntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanktuarium-termin,którym określa się miejsce uznawane za święte,często identyfikowane ze światynią /czyli Kościołem w przypadkach,które wymieniłeś/wzniesioną na miejscu uznawanym za święte.I w wymienionych miejscach są to obiekty większe od zwykłych kościołów.Matołku. A cytat z Twojej wypowiedzi podałam. Nie jestem omamistą,nie życzę sobie być obrażana więc żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piepszysz Myrevin. na każdej budowie się tak robi żeby zaoszczedzić czas. walców jest mało i wykorzystuje się wszystko co jest ciężkie do wstępnego ubicia gruntu. x Zgadzam się z ta wypowiedzią. Do lekkiego ubicia i wyrównania gruntu, ale na tej "budowie" nic się nie dzieje :D jeżdżę i widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×