Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateo2o

Samotny marynarz po 30, bez szans na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
Może to i lepiej-nie wierzę w horoskopy,magiczną moc gwiazd itp,ale zauważyłam,że gdy w najbliższym otoczeniu pojawia się jakiś koziorożec to zaczyna po pewnym czasie między nami "iskrzyć" i przypominamy taką stereotypową włoską rodzinę:D Z innymi znakami zodiaku nie zauważyłam tej tendencji,na szczęście.Znikam spać,żałuję ,że się tak trochę minęłyśmy,ale na pewno w najbliższych dniach jeszcze się złapiemy.Dobrej nocy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wierzę, ale zawsze z koziorożcami się bardzo dobrze dogaduję:) Mam nadzieje, że będziemy miały jeszcze okazję porozmawiać:) Życzę Ci zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat, pisałeś, żebym poleciła Ci jakąś książkę najlepiej z linkiem pdf, chciałam tutaj wkleić, ale nie mogę bo uznaje, że to spam. Napiszę Ci tytuł książki i może Ty sam sobie znajdziesz, bo jest na chomiku: "W obronie syna" Landay William. mam nadzieję, że Ci się spodoba, nie jest to romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agajafka
Dlatego też pisałam Ci że najważniejsze jest zaufanie :-) PS ja też uważam że Ty i Magda powinniście się spotkać :-) Absolutnie Was nie swatam ale nic nie tracicie a możecie jedynie zyskać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie w piekny niedzielny dzien. Magdus na razie deluikatnie podchodze do popozycji spotkania, po porostu jej nie wykluczam. Mam jeszcze duzo czasu do konca kontraku albe, gdybym wracal juro, na pewno pojutrze jechalby do Poznania. Odnosnie racuchow, wyszla ryba z ryzem, poimo przepisu.:( Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to przykro mi, że kucharz zawiódł:). A mi coś się dzieje z netem i pewnie nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale racuchy mu nie wychodza. Naprawde, nie wiem ja mozna bylo zepsuc przepis ale stary (kapitan) tez sie wkurzyl bo narobilem mu smaka (Magda dziekuj Sobie) wiec moze mu sie uda na sniadanie. Magda, nigdy nie napisalas czym sie zajmujesz? Praca w sobotni wieczor nie nalezy do przyjemnych ale jednak przed 23 jestes w domu. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie pytałes, to nie pisałam. Jestem opiekunka, zajmuje się dzieckiem. Kocham to co robię i kocham dzieci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że teraz czekasz na pyszne śniadanko, czyli racuchy. Nagadales kapitanowi, a tutaj nici z racuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, też dodaje cynamon tylko, ze nie za dużo, bo nie przepadam za bardzo, jabłko też dodaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge powiedziec tego samogo o mnie gdyz mam male doswiadczenie, ale nie moge doczkac sie wlasnych/wlasnego wiec tez uwazam, ze kocham dzici. W jakimm wieku jest/sa Twoi podopiczni? Mat. ps.Odnosnie pdf musze poczekac na lepszego nneta w jakiims normalnym panstwie, na razie mam 100Mb na tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chłopiec Antos,skończył 2 latka, ale zajmuje się nim od urodzenia, bo zajmowałam się także jego siostrą Zosia, teraz będzie miała 5 lat,ona chodzi do przedszkola. Ja też nie mam neta, pisze z telefonu, mam nadzieję, że mi się pojawi internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też nie mogę się doczekać własnego dziecka, a wlasciwie to dzieci, bo chciałabym mieć dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! dwie dziewczynki rok po roku! Cos wspanialego. Nie wiiem czmu, ale sadze, ze dziewczynki sa grzeczniejsze. Ogolnie podobno dzici sa problematyczne tylko pierwsze 20 lat dalej czlowiek sie przyzwyczaja :) ja marze zeby byc dla dziecka nie tylko roodzicem ale tez prawdziwym przyjaciielem, zobaczymy czy sie spelni. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak osoba ktora twierdzi ze dobrze zarabia musi ksiazki jako pdf kopie sciagac? Brakuje tych paru zlotych zeby sobie kupic Kindle i wypozyczac cyz kupowac ksiazki elektronicznie w legalny aposob? Autorzy tez z czegos musza zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cchciałabym synka i córeczkę.: ) Pewnie Ci się spełni Twoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm w sumie prawda. Niestety nie mam kindle. Zawsze wolalem papierowe wersje ale te kg..... Nie zaszkodzi zaplacic pare zlotych za ksiazke jednak dalej usze czekac na lepszy net. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw syna, zeby dbal o siostre? Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spać, dziękuję za rozmowę:) Życzę Ci milej pracy i wypoczynku po pracy. Napisz czy były te racuchy na śniadan:-D Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba o to chodzi, powiem tak ze swojego doświadczenia z pracy z dziećmi wole chłopców, bo są fajniejsi.Ale córeczkę też chcę, zobaczę co będzie mi dane. Na razie nie ma szans na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez zycze milej nocy, jeszcze pare godzin posiedze, dopiero zaczynam zwoja zmiane. Pozdrawiam Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, koniec. Dobranoc Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda,Mateusz,widzę że jest między Wami fajna nutka porozumienia:)Mam nadzieję,że spotkanie faktycznie dojdzie do skutku! PS Magda,masz naprawdę ciekawe zajęcie,też lubię zajmować się dziećmi i sama myślałam kiedyś o takiej pracy jako dodatkowym zajęciu. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiu:)Dziękuję, po prostu robię to co lubię:) Też mam nadzieję, że do spotkania dojdzie, bo fajnie się rozmawia z Wami :) A Ty jak się czujesz? Będę pojawiać się tutaj co jakiś czas, bo mam awarie internetu i piszę z telefonu, a nie lubię za bardzo pisać z telefonu. Pozdrawiam serdecznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, witam ponownie w piekny niedzielny dzien. Niestety juz zepsuty przez ruskie PSC, przetrzepali nam statek od zenzy po komin i teraz mamy pare spraw do podciagniecia. Boga w sercu nie maja, zeby w niedziele takie harce odstawiac. Magda, ciekawe spostrzezenie odnosnie dzieci, zawsze myslalem ze dziewczynki sa grzeczniejsze i "latwiejsze" w opiece. Asia jak tam zycie? jakis nowy artykul a moze co niedzielny felieton? Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mat :) No takie moje spostrzeżenie odnośnie dzieci:) A jak racuchy były, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się o Ciebie bała i była bym zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie,mam nadzieję,że wam humory dopisują (mimo "rosyjskiego incydentu";) i takiej sobie pogody).U mnie nastrój nienajlepszy,ale zwykle tak u mnie bywa w niedziele,więc siłą rzeczy ani felietony ani inna niedzielna twórczość nie powstanie,bo raczej byłaby to sztuka dla osób ze skłonnościami depresyjnymi;) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobil pare dla Europejczykow, nie powiem ze wyszly zle ale troche przypalone. Staral sie chlopina jak mogl. Jak tam Twoj internet powazna awaria? Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×