Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateo2o

Samotny marynarz po 30, bez szans na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
Witam wszystkich ponownie. Mam chwile zasiegu przy ladzie. Jak zdazymy na plyw to w pon. wieczorem bede w porcie jak nie to we wtorek rano. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, watek naprawde sie rozwinal. Obiecuje odpowiedziec na kazde pytanie. Szansaa mam 30/31 lat zalezy jak liczysz bo urodzin jeszcze nie obchodzilem. 190 wzrostu 100kg (nie gruby ale raczej nie szczypiorek) niestety malo czytam, glownie ksiazki podroznicze i przewodniki (ksiazki jednak troche waza a na 4miesiace mam tylko 20kg bagazu) wczesniej K.O.Borcharta moze to mnie spaczylo. Zainteresowania: motoryzacja, podroze. Muzyka: glownie to co w radiu Nienawidze: klamstwa, ukrywania prawdy, pozerstwa/hipsterstwa, grzybow Pozdrawiam, napisze wiecej z portu. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mat, roześmiałam się kiedy przeczytałam, że nie lubisz grzybów. Mąż mojej koleżanki też nie lubi grzybów i kiedy jest na niego zła to gotuje mu na obiad pieczarkową. Ciekawe jak to u Ciebie kiedyś będzie :) Aaa, mam też kolegę (mój własny obiekt westchnień) z podobną aparycją jak Twoja i potwierdzam, że fajnie to u mężczyzny wygląda - to taka informacja dla pań, gdyby przestraszyły je te "cyfry" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adiks dziś Spokojnie, to tylko zupa. Nie ma co się obruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie.,tylko zupa a ile złego można w ten sposób zrobić bardzo złośliwa ta twoja znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adiks, bardzo się mylisz i skoda, że oceniasz moją znajomą tylko po jednej historii. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem iż odczytasz zartobliwy podtekst nie chciałem urazić ani ciebie ani oceniać twojej znajomej ,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups, haha ok, jak nie widzę twarzy i nie słyszę tonu głosu... to odczytuję tekst dosłownie, wiem, wiem zero wyczucia ;) Nadal życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
Jest sporo winy po mojej stronie bo gdybym wstawił jakiegoś emotka to byś miała ułatwione zadanie ale ze dopiero zaczynam pracę i piszę z telefonu nie potrafię wstawiać takich minek ,fajnie iz nie czujesz sie urażona ,miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensai28
Wiecie co. Jak czytam, ze nie tylko ja jestem sama w okolicach 30 to jakas nadzieja we mnie wzbiera :) ja teraz w fazie przyzwyczajania sie do samotnosci po wielu latach zwiazku ale to wszystko podrasowane jest "kiedy bedzie moment na otwarcie sie na nowa milosc",bo czas leci. A tu chyba wystarczy zyc, dzien za dniem robic swoje. Marynarzom zazdroszcze mozliwosci podrozowania. Mi chodzi po glowie pociulac kase i wyruszyc w podroz zycia, taka minimum rok ;) Tymczasem pozdrawiam z domku ood lasem, wiosna idzie trzeba ogarniac działkę :) a jak Wasza sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sie wziac za siebie bo 100kg przy 190cm to juz pewna nadwaga. Zdaje sobie sprawe, ze na statku moze byc ciezko ale zawsze mozesz troche poplywac :-D Co to za zwiazek z marynarzem? W domu go nie ma, a w kazdym porcie inna dziewczyna. Kto by tam chcial sie na cos takiego pisac? Te dziewczyny co to pisza to chyba jakies desperatki. Na kafe faceta szukac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tu raczej chodzi o zawarcie znajomości, choć nie mogę mówić za wszystkie panie. Ja sama z miłą chęcią porozmawiałabym z autorem tematu na żywo, żeby posłuchać opowieści o jego wojażach :) (Od razu zaznaczam, że nie w celach matrymonialnych, po prostu podoba mi się ten temat i lubię słuchać ciekawych historii). No ale rozumiem sceptycyzm co do tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Sensai to miałaś dzisiaj pracowity dzień na działce, fajnie:) Ja dzisiaj byłam na imprezce rocznicowej mojej siostry:) Zrobiła grilla, więc sezon grillowy uważam za rozpoczęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100kg przy 190cm dla mnie super!do tego typowy meski zawod!! Sama jestem z tych mniejszych kobietek, ale tylko tacy mezczyzni podobaja mi sie. Dodam, ze zawod marynarza powoduje u mnie dodatkowy zachwyt!!!super, do tego facet pisze bardzo sensownie i z pelna kultura.tak trzymaj Marynarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie marynarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie sie wykapac w Baltyku to Wam te uniesienia przejda :) 100kg to juz porzadny misiu z niezlym brzuchem a to ladnie wyglada moze na Puchatku :) ale nie na 30-letnim facecie. Poza tym kolega cos niejasno tlumaczy swoj poprzedni zwiazek z dziewczyna. Byl z nia 4 lata i co? Nagle samo sie rozpadlo? Taaak. Na pewno :-D Gdy facet bez przeklenstw pisze to juz widze, ze wielkie osiagniecie i niesamowita kultura :-D Kafe stwarza nowe standarty :) A to ze kolezanki po fachu zjechal z gory na dol bez przyczyny to juz nie wazne? Zadna nie zauwazyla bo wszystkie przycmione tym blaskiem morza i blyskiem z klamry paska na 100kg brzuchu? :-D Jego podejscie do kolezanek marynarek :-D haha, to jak sie o nich wypowiedzial i co mowil, mowi wiecej o jego podejsciu do kobiet niz wszystkie inne wypowiedzi w tym watku. Albo jestescie mega naiwne albo nie wynioslyscie z domu za grosz poczucia wlasnej wartosci i szacunku do samych siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny jestes albo masz kompleksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej/tego z 21:40 a teraz napisz jakie ty masz wymiary bo jak traktujesz ludzi to już wiemy. Chcesz ostrzegać, radzić to nie szczekaj i nie pluj jadem bo wzbudzasz agresor tzn co dajesz to dostajesz przemądra osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet przy wzroscie 190 ma 100 kg. I to jest ok miły panie :) Wiem, wiem....teraz takie szczypiorki bez deka mięśni chadzają po ulicach w spodniach typu rurki, butki z kolorowymi sznurówkami... Kurde ile to trzeba się natrudzić, by stwierdzić czy to chłopiec, czy dziewczynka ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma 189 i 104 kg. wagi, i naprawde wyglada ok. , ma troszke brzucha ale troszke , a tak to fajnie wyglada, nie cwiczy ale ma prace ciężka musi sie duzo nadzwigać i nabiegac, czy wy wszystkie macie mezow przystojniakow z kaloryferami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie przy tym wzroście 100 kg jest ok.:) Ktoś chyba tutaj lubi się czepiać innych. Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających, a także Ciebie Mat:) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poparzenie słoneczne Lekarstwo: kefir Umocz ligninę w zimnym kefirze i zrób z tego okład na zaczerwienione miejsca. Zimno przyniesie ulgę i zmniejszy ryzyko opuchlizny, a zawarty w kefirze kwas mlekowy złagodzi stan zapalny. Następnie spłucz kefir chłodną wodą. Uwaga: jeśli pojawiają się pęcherzyki, nie przekłuwaj ich ani nie zrywaj! Skaleczenie Lekarstwo: miód Miód odcina bakteriom dostęp do wody, której potrzebują, żeby się namnażać. Drobne skaleczenia i otarcia posmaruj cienko warstewką miodu i zaklej plastrem lub zawiń bandażem.  Łuszcząca się skóra Lekarstwo: cukier Jeśli skóra na Twoich dłoniach jest sucha i się łuszczy, na wilgotne ręce nasyp trochę cukru i rozetrzyj, tak jakbyś chciał nim umyć ręce. Kryształki usuną martwy naskórek i Twoje ręce będą jak nowe. Najlepszy jest do tego cukier kryształ. Sucha skóra i usta Lekarstwo: oliwa z oliwek Oliwa jest bardzo podobna do warstewki tłuszczu, jaka naturalnie pokrywa Twoją skórę, a którą łatwo zmyć lub wysuszyć w klimatyzowanym pomieszczeniu. Żeby ponownie natłuścić skórę, weź kilka kropli oliwy na dłoń i rozprowadź po najbardziej przesuszonych miejscach. Ukąszenie komara Lekarstwo: ocet jabłkowy Zaczerwienione miejsce przetrzyj papierowym ręcznikiem zmoczonym w occie. Kwaśny odczyn octu zmniejszy opuchliznę i złagodzi swędzenie, dzięki czemu nie rozdrapiesz ranki.  Grzybica stóp Lekarstwo: ocet jabłkowy Mieszanka octu z wodą w proporcjach 1:3 zabija grzyby wywołujące swędzenie między palcami. Żeby zlikwidować problem, po prostu przez kilka dni po kilka minut mocz stopy w misce z takim roztworem. Pryszcz Lekarstwo: soda oczyszczona Jeśli masz kłopot z trądzikiem, możesz spróbować zrobić własną pastę na pryszcze. Nasyp 4 łyżeczki sody na dłoń i dodaj łyżeczkę wody. Tak sporządzoną pastą pocieraj twarz przez minutę, a potem dokładnie ją spłucz. Możesz to robić codziennie. Soda to niemal panaceum – świetnie sprawdza się nie tylko w usuwaniu zaskórników, ale także jako środek do usuwania brzydkiego zapachu ze starych trampek czy adidasów. Wsyp trochę sody do butów i zostaw na noc – soda pochłonie nieprzyjemne zapachy. Pamiętaj tylko, żeby wysypać ją (albo najlepiej odkurzyć), zanim włożysz do butów stopy.  Przebarwione zęby Lekarstwo: skórka pomarańczy Obierz pomarańczę ze skórki i wetrzyj w zęby jaśniejszą stroną skórki. Odczekaj chwilę i wyczyść zęby zmoczoną szczoteczką do zębów, tak by usunąć wszelkie pozostałości. Nie rób tego zbyt często, bo możesz uszkodzić szkliwo.  MH 09/2011  4700 małych wielkich rzeczy. Studiuj kierunki zamawiane, rozwijaj się, zdobywaj świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary matros
A na starego matrosa to już żadna poleci, nie zachwyci się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, laski zaczely sie tloczyc zeby mu wejsc w 4 litery a ten sie juz nie odezwal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc, moglbys sie sam nie odzywac. Pozdrawiam wszystkich piszacych z sensem, ludzi lejacych hate rowniez, to nie wasza wina. Chciałbym przeprosić, że nie odzywalem się wcześniej ale mieliśmy szybki załadunek zboża i nie wystarczyło już siły na neta. Bałem się krytyki z powodu tego, że mało czytam a dostało mi się za kilogramy. Ok zawsze można parę zrzucić, podobno wychodzi tylko na zdrowie. Dużo myślałem o wpisie Mamy studenta, proszę się nie bać o syna, popłynie w pierwszy rejs i jeżeli dojdzie do wniosku że to nie dla niego będzie miał jeszcze parę opcji pracy na lądzie. gorzej jeżeli już wsiaknie w plywanie. Stary matros chyba pomyliles fora, odnosze wrazenie, ze szukasz skoku w bok a nie normalnego zwiazku. Chcialbym zaznaczyc jeszcze raz, dla ludzi kryrykujacych watek. Rozumiem, ze mozecie kazdego dnia wyjść do ulubionego baru lub poznać kogoś w sklepie. Ja nie mam takiej możliwości. Pozdrawiam wszystkich, do pon. jestem dostępny. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensai, pisalas o przyzwyczajeniu sie do samonosci. Nie traktuj tego jako kare, lepiej jako szanse na poznanie samej siebie. Spedz parę dni absolutnie sama, bez neta tv i telefonu. Długi spacer za miasto bez mp3, warto poczynić wcześniejsze zapasy żeby nawet nie iść do sklepu. Może nie poprawisz sobie nastroju w 2 dni ale pewność siebie z pewnością. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze słowo odnośnie powodów zakończenia poprzedniego związku. Za bardzo Ją szanuje żeby wdawać się w szczegoly, Ona potrzebowała kogoś przy boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Prosta sprawa. Ja szukam znajomosci i byc moze przyszlej zony (nic na sile) szczegoly we wczesniejszych postach. Przynajmniej od tego sie zaczelo, obecnie rozmowy o rozlace, zwiazkach planach i nadziejach. Mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dobry wieczór:) Wróciłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×