Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
Byc moze na poczatku na czyims innym...ale pozniej gdy patrzylem w jej oczy i rozmawialismy chcialem czegos wiecej niz sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego dokładnie chciałeś od niej? co mogła Ci dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka miłość nigdy nie znajdzie ukojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie będzie z niej niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdawałem sobie to pytanie wiele razy, jak w temacie, dlaczego? chichot losu, tyle lat obok Ciebie, i nagle na przestrzeni kilku miesięcy rozwinęło się to uczucie, zakazane, i trwa już tak długo, być może jednostronne, niespełnione, w żadnym sensie, powinno dawno minąć, to nie chwila słabości uniesienia, i walka z zasadami, i zero satysfakcji ze zwycięstwa, dlaczego? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w ciągu tych miesięcy byliście bliżej siebie i tak rozwinęło się uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też trafiło. Kilka lat obok niego i nagle trach. jakby amor sobie z nas zakpił i zrobił psikusa :( Czy kiedyś mi przejdzie, ta miłość bezsensowna, niemożliwa do spełnienia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z To twoja przyjaciółka? Może domyśla się? Porozmawiaj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z was? wiesz że z jego strony też coś jest, rozmawialiście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie rozmawiałam z nim o tym. on nie wie co skrywam w sercu gdy jest blisko mnie , gdy na niego patrzę. :( po nim widać że coś się w nim dzieje. zachowuje się czasem przy mnie jak młody łepek. oczka mu sie śmieją chociaż chce zachować kamienną twarz, zaczepia mnie i takie tam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudne to wszystko i do kitu. on nigdy się nie dowie co jest we mnie. i sam też sie nie odważy . a może to tylko moje urojenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano, nie odważę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super :( dzięki temu czuję się jak wariatka z zaburzeniami urojeniowymi...:( muszę to przerwać, zakończyć zniknąć z Twojego życia raz na zawsze inaczej wyląduję w wariatkowie. każde Twoje spojrzenie interpretuję.jak długo można tak żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.02 Byc moze na poczatku na czyims innym...ale pozniej gdy patrzylem w jej oczy i rozmawialismy chcialem czegos wiecej niz sex... Jak bym czytała swoje myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być blisko i nie móc skosztować wystarczyła chwila, Twój żart , spojrzenie w oczy i odleciałam. chciałabym cofnąć czas i nie spotkać Cię w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że żałujesz że mnie spotkałaś, dla mnie był to piękny okres w życiu, dzięki Tobie, to czekanie kiedy znowu Cię zobaczę, Twój uśmiech, spojrzenie, błysk w oku, szkoda że później zaczęłaś mnie unikać :-( no ale przecież wszystko co piękne kiedyś musi się skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałabym Ciebie unikać:( zrozum prosze, ze nie chce czuć sie w ten spodob, ze narzucam sie Tobie:( tak wlasnie to odbierałam:(nawet nie wiesz jak bardzo byłoby miło spojżeć w Twoje oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to też był piękny okres w życiu i też czekałam na każde spotkanie, na każdą rozmowę i to żeby pobyć blisko Ciebie. a żałuję bo to wprowadziło totalny chaos w mój poukładany świat. do dzisiaj nie potrafię sobie z tym poradzić. nie potrafię Cię rozgryźć nie mogę zrozumieć motywów Twojego postępowania. czego chciałeś ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.59, 16.15 to moje wpisy. ten pomiędzy nie jest mój. i tak masz rację unikam Ciebie bo mam dość bycia idiotką. czuję się jak wariatka z urojeniami myślac że Ty, że Ty też.. że spodobałam się Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz wiedzieć czego ja chciałem? a znasz odpowiedź czego Ty chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem przecież, Ty spoglądałaś mi w oczy przez 'rz', pamiętam doskonale, nigdy nie zapomnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego chciałam? dotknąć Cię poczuć blisko swojego ciała poczuć Twoje ciepło, bicie serca, dłoń w dłoni.. więcej pragnień mieć nie mogę (zgodnie z tytułem topicu) A Ty? napiszesz mi czego Ty chciałeś? (15.59, 16.15, 16.16 to moje wpisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nas tu trochę idiotowariatek/ów z urojeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam odpowiedz Na to pytanie, czego chce:( wiesz czego bym chciała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napiszę, ale chętnie Ci opowiem, jeśli kiedyś zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę, za duży tłok jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Cie poznalam , nie chcialam zyc , Ty postawiles mnie na nogi , byles wszystkim co mialam , nadzieja , sloncem , sercem , bratnia dusza .Wiesz o mnie wszystko a ja o tobie . Twoj wyglad mnie oniesmiela , myslalam ze sie mna bawisz , jak ktos taki moglby mnie pokochac .Ale ty dostrzegles ma dusze , ja twoja , wiem ze mnie kochales naprawde , czy jeszcze jestem w twoim sercu ? Ja nie zrobilam nic , ty nie robisz nic , czy pogrzebiemy te milosc zywcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę tak się czuć:( mam tego dosyć. wiem, że mnie teraz unikasz, dzięki Ci za to chcę znowu czuć się wolną, normalną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce zapomniec tego Twojego spojrzenia...:( płomienne, przenikające...az mi gorąco, gdy mysle o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciał żebyś odważył sie i na żywo mi to opowiedział. wiem, że potrafisz być odważny. wiem że bierzesz to co chcesz. wiem że gdybyś chciał byłabym Twoja.. choc na chwilę na moment tylko Twoja, widocznie nie chcesz i nie chrzań mi o zasadach blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×