Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chwilówki online, kredyty. zapraszamy

Polecane posty

Gość gość

Szeroki wybór usług finansowych - pożyczki gotówkowe, chwilówki, lokaty bankowe, pożyczki społecznościowe i wiele innych. Oferty dla osób prywatnych (także zadłużonych, bez dochodów, z komornikiem) jak i dla firm. Kredyty hipoteczne i gotówkowe. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu, bez spotkań z pośrednikami - szybko i dyskretnie. Zapraszamy na stronę: http://www.credit24h.pl Zapraszamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Czy w wonga sprawdzacie moją wiarygodność kredytową? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2019 o 18:56, Gość janka napisał:

Czy w wonga sprawdzacie moją wiarygodność kredytową? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

Witam! Janka, tak. Wiarygodność kredytową sprawdzamy w następujących bazach danych: ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×